Prasówka 29.01.2023 - wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj - sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 28.01. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Utrudnienia w ruchu 29.01.2023 w woj. podlaskim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?”?

Prasówka 29.01: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Utrudnienia w ruchu 29.01.2023 w woj. podlaskim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?

Gdzie w województwie podlaskim należy spodziewać się dzisiaj (29.01.2023) utrudnień? Roboty drogowe: droga 8, Korycin - Augustów (689. km na odc. 1 km) Prowadzone roboty szybko postępujące, prace utrzymaniowe prowadzone minimum 1,0m od krawędzi jezdni ewentualnie chwilowo zajęcie pobocza. Oznakowanie: A-14, B-33(60),B-34(60), A-12b,A-12c, U-26a, U-23a/U-25a/b..

Nie przegap promocji!

📢 Wojna na Ukrainie 2023 na żywo. Najnowsze informacje - relacja

28 stycznia 2023 r. jest 339. dniem wojny. Ostatniej doby Rosjanie ostrzeliwali rakietami obwody charkowski, doniecki, ługański, dniepropetrowski i zaporoski. Przeprowadzili kilkadziesiąt nalotów lotniczych i ataków z systemów wyrzutni rakietowych. Są ofiary cywilne, pociski uszkodziły obiekty infrastruktury cywilnej. MON Ukrainy szykuje armię dronów! Prezydent Ukrainy podpisał decyzję o sankcjach dla firm pomagających Rosjanom transportować sprzęt wojskowy.

📢 Te osoby nie muszą już płacić abonamentu RTV. Duże zmiany w 2023 roku. Sprawdź czy musisz go opłacać 28.01.23

Ustawa o abonamencie RTV mówi jasno, że abonament płacić musi każdy kto posiada odbiornik zarówno telewizyjny jak i radiowy. Opłacie podlegają także radia samochodowe. W zasadzie każdy, kto nie opłaca abonamentu RTV podlega karze. Sprawdzić mogą nas pracownicy Poczty Polskiej. Kontrolowane są domu i mieszkania Polaków. Ustawa przewiduje także, że są osoby które są zwolnione z płacenia abonamentu RTV. Kto nie musi płacić abonamentu?

Prasówka 29.01: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Teraz dwucyfrowa podwyżka podatku od mieszkania i innych lokalnych. Sprawdź ile więcej zapłacisz podatku od nieruchomości

Gminy potrzebują pieniędzy, bo większość z nich ma dziury w przyszłorocznych budżetach. Nie będzie więc litości nad mieszkańcami. Podatek od nieruchomości, podatek od psa, podatek od środków transportu, opłata targowa – te daniny dla fiskusa pobiera i ostatecznie ustala ich stawki każda gmina samodzielnie. Minister finansów jedynie ustala w rozporządzeniu maksymalne stawki, czyli limity, do których w konkretnej miejscowości obowiązujące tam podatki i opłaty lokalne mogą być stosowane. Gdy gmina jest bogata i ma inne wpływy do budżetu, stosuje niższe niż dopuszczalne stawki albo w ogóle z takich podatków i opłat zwalnia swoich mieszkańców i działające na ich terenie firmy. Jednak w kryzysie, jaki mamy, bardziej typową sytuacją będzie stosowanie wszędzie maksymalnych stawek – zwłaszcza podatku od nieruchomości, mającego najpowszechniejszy zasięg ze wszystkich, które ustalają gminy.

📢 Oto tabela wypłat emerytur od marca 2023. Zobacz, jakie na pewno będzie twoje świadczenie po zmianach [29.01.2023]

Z niemal stuprocentową pewnością najniższa emerytura wzrośnie od marca 2023 r. do kwoty ponad 1 500 zł. Ta pewność bierze się z parametrów zapisanych w ustawie budżetowej na 2023 rok, której projekt rząd już zatwierdził. Zakłada on m.in. waloryzację emerytur od 1 marca 2023 roku w wysokości 13,8 procent oraz gwarantuje środki na wzrost świadczeń i 13. emerytury. Na czternastkę pieniądze też w nim się znajdą, ale najpierw musi być uchwalona ustawa gwarantująca takie dodatkowe świadczenie.

📢 Rozpoczęła się doroczna inwentaryzacja żubrów w Puszczy Białowieskiej. Jest ich więcej niż przed rokiem?

Trwa liczenie żubrów żyjących na wolności w polskiej części Puszczy Białowieskiej. W tym roku pracownikom parku narodowego, leśnikom, naukowcom i wolontariuszom nie pomaga pogoda, bo jest dość ciepło i brakuje śniegu. Wyniki powinny być znane za kilka tygodni.

📢 Najnowsze ostrzeżenia GIS. Sałatka z buraczków i papryki wycofana ze sprzedaży. Wykryto ciało obce (28.01.2023)

Sałatka z buraczków i papryki, w której możemy natrafić na ciało obce, to najnowszy produkt wycofany ze sklepów przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Lista podejrzanych artykułów jest długa, podobnie jak sklepów, które zajmowały się ich dystrybucją. Sprawdź w domu, czy nie masz artykułów wycofanych przez GIS. Wiele z nich może zaszkodzić Twojemu zdrowiu. Przedmioty wciągnięte na czarną listę GIS należy zwrócić do sklepu, bądź się ich pozbyć!

📢 Więzienia w województwie podlaskim. Zobacz, jak wyglądają od środka zakłady karne i areszty śledcze w regionie

W województwie podlaskim jest sześć obiektów, w których odbywają kary lub czekają na procesy osoby osadzone. Zobaczcie gdzie i za jakie przestępstwa można trafić, gdzie kary odbywają kobiety, a gdzie mężczyźni.

📢 Te piękne rośliny są śmiertelnie niebezpieczne. Nie dajcie się zwieść ich urodzie: są trujące

Nie trzeba wybierać się w daleką podróż, by trafić na śmiertelnie niebezpieczne rośliny. Okazuje się, że silnie trujące gatunki występują pospolicie w Polsce. W naszym kraju też znajdują się śmiertelne choroby. Co więcej ich toksyczne działanie może dać efekt już po zjedzeniu jednego owocu lub lekkim otarciu skóry. Od jakich roślin lepiej trzymać się z daleka? Lista wraz ze zdjęciami i opisem znajduje się w galerii.

📢 Holokaust na Białostocczyźnie. Historia i pamięć

27 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Tego dnia w 1945 r. został wyzwolony niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz – Birkenau. Święto to zostało uchwalone 1 listopada 2005 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu uczczenia pamięci Żydów pomordowanych przez Niemcy w czasie II wojny światowej. W Polsce główne uroczystości Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu odbywają się w Auschwitz – Birkenau oraz pod pomnikiem bohaterów getta w Warszawie.

📢 Tak mieszka i żyje na co dzień Piotr Żyła. Skoczek jest w związku z piękną aktorką [prywatne zdjęcia] 28.01

Tak mieszka i żyje na co dzień Piotr Żyła. Tegoroczny sezon w skokach narciarskich powoli wkracza w decydującą fazę - na przełomie lutego i marca odbędą się mistrzostwa świata w Planicy. Złotego medalu będzie bronił Piotr Żyła, który prezentuje solidną formę - już trzy razy stał tej zimy na podium konkursów PŚ. Na co dzień doświadczony skoczek jest w szczęśliwym związku z piękną aktorką Marceliną Ziętek. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i obejrzyj prywatne zdjęcia Żyły!

📢 Handel na giełdzie rolno-towarowej przy Andersa. Zobacz, ile kosztują świeże warzywa, owoce i nie tylko [28.01.2023]

Oferta mogła rozczarować. Choć nie wszystkie stragany były otwarte, mieszkańcy byli w stanie zrobić tu niezbędne zakupy spożywcze i zaopatrzyć spiżarnie.

📢 26 osób próbowało w piątek dostać się nielegalnie z Białorusi do Polski. Służby białoruskie pomagały migrantom

26 cudzoziemców próbowało w piątek nielegalnie dostać się z Białorusi do Polski - podała Straż Graniczna w raporcie z minionej doby. Jak poinformowała, po raz kolejny służby białoruskie pomagały w tym procederze.

📢 Zmiana rozkładu jazdy autobusów w gminie Juchnowiec Kościelny. Mieszkańcy Hryniewicz oburzeni

Na początku stycznia duża niespodzianka czekała na mieszkańców Hryniewicz. W dzień roboczy tradycyjnie zgromadzili się na przystanku, aby dojechać na popołudniową zmianę. Okazało się, że kursy zostały przesunięte. Obecnie mają duże problemy dojechać do pracy. Mieszkańcy nie kryją swojego oburzenia.

📢 Siemiatycze. Samochód osobowy dachował i ściął słup. Pijany kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Zobacz zdjęcia

Wczoraj (27.01) przed godziną 19 w Siemiatyczach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy dachował, a następnie uderzył w słup. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu.

📢 Te fryzury brzydko cię postarzą! Unikaj tych fryzur, jeśli nie chcesz dodać sobie lat 28.01.2023

Nawet naprawdę młoda buzia może zostać łatwo postarzona za pomocą fryzury. A jeśli masz już kilka wiosen na karku, może się okazać, że twoje nietrafione wybory fryzurowe będą wręcz legendarne. Dlatego zapamiętaj kilka zasad, które chcemy ci przekazać. Fryzura, która nie postarza, to przede wszystkim fryzura dobrze dobrana. Ważne jest wszystko - kształt twarzy, rodzaj włosów, styl ubioru. Jesteś jak obraz, który potrzebuje dobrej ramy. Ta odpowiednio dobrana sprawi, że poczujesz się dobrze we własnym ciele. Przedstawiamy zestaw najbardziej postarzających fryzur!

📢 Tak wyglądał pogrzeb aktora Emiliana Kamińskiego! ZDJĘCIA Artystę żegnało mnóstwo znanych osobistości GALERIA ZDJĘĆ 28.01.2023

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego. ZDJĘCIA. Msza święta żałobna została odprawiona w Kościele św. Karola Boromeusza. Następnie nastąpiło odprowadzenie ciała artysty na Cmentarz Wojskowy na Powązkach - Emilian Kamiński spocznie w Alei Zasłużonych. Pogrzeb ma charakter państwowy.

📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 28.01.2023

Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.

📢 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok. Przewidywany skład Żółto-Czerwonych: jest kilku pewniaków, ale i sporo niewiadomych

Na mecz Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (niedziela - 29 stycznia, godz. 12.30) trudno wytypować skład gości. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że to inauguracja rundy wiosennej, a piłkarze wracają na boiska po sześciu tygodniach przerwy. Trener Jagi Maciej Stolarczyk ma bowiem na kilku pozycjach sporą konkurencję do gry w podstawowej jedenastce.

📢 Osoby o tych imionach są najbardziej złośliwe. Sprawdź, kto jest na liście. Jakie jest znaczenie twojego imienia? 28.01.2023

Te osoby uchodzą za najbardziej złośliwe. Imiona nie zostają nam nadane przypadkowo. Dawniej wierzono, że nadawanie imienia ma właściwości magiczne. Kryje się za nimi wiele przypisanych cech i predyspozycji. Ezoteryków od dawna interesuje związek imion ludzi z ich predyspozycjami. Osoby o tych imionach są najbardziej złośliwe. Sprawdź listę!

📢 10 tajemniczych tragedii, które pozostają niewyjaśnione do dziś. Nikt nie wie, co wydarzyło się naprawdę

Istnieją miejsca na naszym globie, które do dziś owiane są legendą. Jednym z nich jest słynny trójkąt bermudzki, w obszarze którego doszło do licznych, zagadkowych zaginięć. Sytuacji, w których nie udało się rozwikłać tajemniczych okoliczności, towarzyszących katastrofie, jest jednak znacznie więcej. Mowa o znikających z radaru samolotach czy ludziach, którzy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu. Oto 10 zagadek, których wciąż nie udało się rozwiązać. Przejdź do galerii, by poznać tajemnicze, niewyjaśnione historie.

📢 Studniówka 2023. Tak uczniowie ZSZ Nr 2 w Białymstoku bawili się w Dworku Tryumf

W piątkowy wieczór (27.01) uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Białymstoku świętowali studniówkę. Bal odbył się w Dworku Tryumf. Jak nakazuje tradycja, rozpoczęto go od odtańczenia poloneza. Korowód uczniów w eleganckich sukniach i garniturach zawładną salą.

📢 Najmłodsi przestępcy z Podlaskiego. Wyglądają niewinnie, ale mają sporo na sumieniu (27.01.2023)

Lista młodych przestępców z Podlasia jest zatrważająco długa. Coraz więcej młodych ludzi wchodzi w konflikt z prawem. Z pozoru wyglądają niewinnie, ale nie dajcie się zwieść. Mimo młodego wieku mają na swoim koncie bardzo poważne przestępstwa. Zobaczcie listę najmłodszych przestępców z Podlasia, poszukiwanych przez podlaską policję.

📢 Plaża Dojlidy atrakcyjna nawet zimą. Spacery wokół grobli, sauna lub ognisko

Białostocka plaża dostępna jest dla mieszkańców cały rok. Zimą chętnie odwiedzają ją morsy. Można tu skorzystać też z sauny lub zrobić ognisko. Warto też wybrać się na spacer w pięknych okolicznościach przyrody.

📢 Oto śliczna żona Kamila Grosickiego! ZDJĘCIA. Piękna Dominika Grosicka na gorących kadrach 27.01.2023

Kamil Grosicki to wielokrotny reprezentant kraju. Piłkarz, który swoją szybkością na boisku zasłużył na ksywkę "TurboGrosik". 34-letni zawodnik może się pochwalić bardzo piękną żoną.

📢 Kolejny sąd nie chce orzekać w sprawie Daniela M. Syn króla disco polo jest oskarżony o znieważenie

Chodzi o znieważenie białostockiej sędzi. Śledztwo specjalnie przeniesiono poza województwo, bo nie chcieli go prowadzić prokuratorzy z okręgu pokrzywdzonej. Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej, a ten odesłał akta do rejonowego w Białymstoku. Tamtejsi sędziowie właśnie złożyli wnioski o wyłączenie ich z rozpoznawania tej sprawy.

📢 W niedzielę 31. finał WOŚP. Sprawdź, co się będzie działo w Białymstoku

  1. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w tę niedzielę. Tym razem akcja poświęcona jest walce z sepsą. Zbiórki i atrakcje związane ze finałem odbywać się będą także w naszym regionie.

📢 Bus z darami dla Ukrainy wyruszył z Białegostoku. Rzeczy zbierane były na Politechnice Białostockiej

Sprzed Politechniki Białostockiej w czwartek (26.01) wyruszył bus wypełniony darami dla mieszkańców Ukrainy. Rzeczy zbierane były na uczelni od listopada, a akcję zbiórki zainicjowało Biuro Współpracy Międzynarodowej PB.

📢 Białostoczanka oszukana metodą na zdalny pulpit. Kobieta straciła 115 tysięcy złotych

(mat. filmowy: źródło TVP3 Białystok)
Białostoczanka padła ofiarą oszustów internetowych. Kobieta straciła 115 tysięcy złotych po tym, jak uwierzyła w historię o próbach zaciągnięcia na nią kredytów w Niemczech. Nieświadoma niczego białostoczanka na swoim telefonie zainstalowała oprogramowanie typu AnyDesk.

📢 OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Rozpoczynamy prezentację liderów plebiscytu w skali województwa

Poznaj osoby, które za sprawą lokalnych społeczności zdobyły dotychczas wiele głosów w plebiscycie Osobowość Roku.

📢 Pogrzeb Marka Gaszyńskiego. Dziennikarz i autor tekstu "Snu o Warszawie" spoczął na Powązkach

Marek Gaszyński był dziennikarzem, prezenterem muzycznym i autorem piosenek oraz książek muzycznych. Jego pogrzeb odbył się w piątek 27 stycznia w kościele p. w. Karola Boromeusza w Warszawie.

📢 Jagiellonia na treningu przed startem rundy rewanżowej. Mecz w Gliwicach w niedzielę

Milowymi krokami zbliża się inauguracja rundy rewanżowej PKO Ekstraklasy w wykonaniu Jagiellonii Białystok. W niedzielę - 29 stycznia, o godz. 12.30 rozpocznie się wyjazdowy mecz Żółto-Czerwonych z Piastem Gliwice. Nasza drużyna kończy przygotowania do tego niezwykle ważnego spotkania.

📢 Klub Serie A dopina transfer polskiej perełki. Udinese zabiega o 17-letniego napastnika Jagiellonii

PKO Ekstraklasa. Jeszcze w styczniu Mateusz Kowalski może opuścić Jagiellonię Białystok. 17-letni napastnik jest blisko transferu do klubu z Serie A. Urodzony w Tczewie zawodnik to reprezentant Polski do lat 19. Na najwyższym szczeblu zdobył dla Jagi dwie bramki.

📢 Wyprzedaż sprzętu wojskowego. Agencja Mienia Wojskowego czyści magazyny. Zobaczcie promocje AMW

Agencja Mienia Wojskowego dostała z wojskowych magazynów nietypowe gadżety. W internetowym sklepie AMW znajdziesz nie tylko noże, buty, czy kurtki wojskowe, ale i takie nietypowe gadżety jak krąg wiatru, czy wytwornicę piany średniej. Zobacz, co jeszcze wyprzedaje armia.

📢 Nierozłączne pary polskiego show-biznesu. Zobacz, które związki mogą pochwalić się długim stażem i gorącym uczuciem

W każdym związku partnerskim są mniejsze, jak i większe kryzysy. Zauważalne jest to zwłaszcza wśród tych par, które znane są szerszej publiczności, czyli tzw. celebrytów. Wydawać by się mogło, że popularność przeszkadza w tworzeniu stałej relacji. Te pary są tego zaprzeczeniem. Zobacz ludzi, których połączyło gorące uczucie i nadal są razem.

📢 Czy warto jeść kiszonki? 10 zalet jedzenia kiszonek

Kiszonki dostarczają do organizmu witaminy i minerały, usprawniają pracę jelit i innych układów. Przedstawiamy jaki dokładnie wpływ na nasz organizm mają te produkty i dlaczego warto je spożywać regularnie.

📢 Filmowe premiery Netflix w 2023 roku - Co nas czeka? Sporo ciekawych produkcji, w tym z udziałem największych gwiazd

Filmy Netflix zaplanowane na 2023 rok zapowiadają się bardzo ciekawie, różnorodnie, a do tego są pełne gwiazdorskiej obsady. Sprawdziliśmy, na które premiery szczególnie warto czekać i z pewnością każdy znajdzie na tej liście coś dla siebie. Zapraszamy.

📢 Praca doktoranta Uniwersytetu w Białymstoku otrzymała główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie

Mgr Maciej Kwiatkowski, absolwent Uniwersytetu w Białymstoku, a obecnie doktorant na tej uczelni, zdobył nagrodę główną w konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej.

📢 Weekend, czyli oczekiwania vs rzeczywistość. A Ty jak spędzisz piąteczek? Nowe najlepsze memy, demotywatory i śmieszne obrazki o weekendzie

Plany vs rzeczywistość, czyli najlepsze memy na weekend. Po ciężkim tygodniu większość z nas nie może doczekać się weekendu. Jedni planują imprezy w klubach, inni domówki, a jeszcze inni wycieczki krajoznawcze. Niestety w wielu przypadkach i tak kończy się na spędzeniu wolnego czasu przed telewizorem lub komputerem. Zobaczcie najśmieszniejsze memy weekendowe przygotowane przez Internautów.

📢 Uważaj na te ciastka dla dzieci. Mają rakotwórcze substancje! Oto najnowsze ostrzeżenia GIS (27.01.2023)

Uważaj na te ciastka dla dzieci. Mają rakotwórcze substancje! Najnowsze ostrzeżenia GIS mówią m.in. o takich wyrobach jak orzechy, ciasto z metalem, pyłek kwiatowy, herbatniki, suplementy diety. Sprawdź, czy nie masz ich w swojej kuchni. Produkty te możesz zwrócić do sklepu lub wyrzucić. W naszym artykule znajdziesz informacje o terminach ważności do spożycia i numerach partii produktów zagrażających Twojemu zdrowiu i życiu. Artykuł aktualizujemy regularnie.

📢 Na feriach można się z tego śmiać! Nowe hity ze sprawdzianów, klasówek i kartkówek 2023 są lepsze niż memy

Na feriach można się z tego śmiać! Po wyczerpującym semestrze nadeszła długo wyczekiwana, zarówno przez uczniów jak i nauczycieli, przerwa zimowa. Nareszcie można odreagować i spokojnie poprzeglądać prace uczniów. Są one lepsze od memów, bo prawdziwe, a nauczyciel płakał, gdy je sprawdzał i poprawiał. Dlaczego? Bo czytanie tego rodzaju prac to katorga, a nauczyciele powinni otrzymywać za nią nagrody lub przynajmniej dodatki za pracę w ciężkich warunkach. Taka twórczość uczniów potrafi doprowadzić do rozstroju nerwowego. Niektórzy belfrowie mają na to sposób i publikują w sieci prace swoich uczniów jako hity z kartkówek, sprawdzianów i klasówek. Czasem jednak jest to śmiech przez łzy. Sprawdźcie jakie kwiatki lądują w pracach domowych, wypracowaniach oraz klasówkach. Pamiętajcie, że oglądacie je na własną odpowiedzialność!

📢 W Brzeźnie spalił się dom. Bez dachu nad głową zostało 12 osób

W nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru domu w miejscowości Brzeźno (gmina Szczuczyn).

📢 Uwaga! Planowane wyłączenia prądu przed weekendem. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź, gdzie nie będzie światła (27.01 - 5.02.2023)

Planowane wyłączenia prądu tuż po weekendzie. Przy tych ulicach i w tych budynkach zabraknie energii elektrycznej. Publikujemy wykaz konkretnych ulic i numerów domów oraz godzin, w jakich nie będzie światła. Sprawdź wyłączenia prądu zapowiedziane przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok.

📢 Weekend w Białymstoku. Przed nami wiele wydarzeń i atrakcji. Sprawdź, co będzie działo się w mieście

Atrakcje z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wernisaż, a może bieg? Propozycji na spędzenie weekendu jest mnóstwo. Sprawdź w naszej galerii, co będzie działo się w Białymstoku.

📢 Wszystkie kolory cerkwi w regionie czyli najpiękniejsze cerkwie w województwie podlaskim (zdjęcia)

To one stanowią o wyjątkowości naszego regionu i są podziwiane przez turystów.

📢 Stręczycielki i stręczyciele ścigani przez policję. Kobiety też zmuszają swoje ofiary do prostytucji. Czy jest coś gorszego?

Kobiety zmuszające inne do prostytucji i czerpiące z tego korzyści to jedna z najgorszych rzeczy, jakie można sobie wyobrazić. Mimo że tą przestępczą działalnością parają się głównie mężczyźni, zdarza sie, że i kobiety poszukiwane są za stręczycielstwo. Zobacz, kogo ściga policja w związku z Art. 203. KK i Art. 204. KK.

📢 Dawid Narożny - Insta to nowy teledysk gwiazdy disco polo. Piosenkarz twierdzi, że znalazł nową wokalistkę do zespołu Piękni i Młodzi

Dawid Narożny nagrał nowy teledysk do utworu Insta. Wokalista disco polo poinformował też, że znalazł nową wokalistkę do zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny. Fani dopytują kim jest piosenkarka i czy Dawid może używać nazwy Piękni i Młodzi? Zobaczcie odpowiedź piosenkarza!

📢 Gwarancja do bramy i się nie znamy! Najlepsze teksty mechaników samochodowych. Zobacz najśmieszniejsze memy o mechanikach

Gwarancja do bramy i się nie znamy - to jedno z najbardziej popularnych haseł podsumowujących mechaników-naciągaczy. Mechanik samochodowy to zawód, wokół którego rosną legendy. Doceniany jest wówczas, gdy zepsuje się nam auto. Niestety wielu przedstawicieli tej grupy zawodowej wykorzystuje niewiedzę klientów i naciąga ich na niepotrzebne koszty. Zobacz najlepsze memy o mechanikach, które stworzyli Internauci.

📢 Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła przetargi. Do kupienia sprzęt warsztatowy, elektroniczny oraz części samochodowe (zdjęcia)

W Agencji Mienia Wojskowego znowu rozpoczęły się przetargi sprzętu już nieużywanego przez armię. W ubiegłym roku takie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, bo można było za niewielką sumę kupić sprzęt, który był w całkiem dobrym stanie. W 2023 roku kilka oddziałów agencji ogłosiło już przetargi.

📢 Krótkie paznokcie - delikatne, jasne, czerwone, wzory kwiatowe. Jak pomalować bardzo krótkie paznokcie? 26.01

Zastanawiasz się jak pomalować bardzo krótkie paznokcie? Chcesz mieć modny manicure hybrydowy, ale nie wiesz jakie wzory i kolory są modne? Oto przegląd najmodniejszych stylizacji krótkich paznokci. Zobacz co jest modne wśród u użytkowniczek PINTEREST. Zainspiruj się!

📢 Dolnośląskie: nowe atrakcje turystyczne na 2023 r. Nowości na Zamku Książ, w Zoo Wrocław, Złotym Stoku i Karkonoszach. Na co warto czekać?

W 2023 r. na Dolnym Śląsku pojawią się nowe atrakcje turystyczne i miejsca, które warto odwiedzić w czasie majówki, wakacji, czy urlopów. Nowości zagoszczą we wrocławskim zoo, na Zamku Książ, w złotostockiej Kopalni Złota. Pojawi się nowe centrum wiedzy o Karkonoszach, a niezwykłą trasę dla turystów udostępni także popularne Kolejkowo. Przedstawiamy 9 nowych atrakcji turystycznych Dolnośląskiego na 2023 r.

📢 Miasto Białystok sprzedaje kolejne mieszkania. Po negatywnych przetargach ceny spadają

Aktualnie miasto Białystok ma na sprzedaż pięć lokali mieszkalnych. Cena za najtańszy to niewiele ponad 150 tysięcy złotych.

📢 ONA i ON Prześlij zdjęcie do galerii szczęśliwych par. Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze z nich. Do wygrania Citroen C3 i inne nagrody!

Tworzymy galerie szczęśliwych par z naszego regionu. 14 lutego, w dniu Święta Zakochanych, przesłane zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku do gazety. Prześlij zdjęcie - to może być piękna niespodzianka dla ukochanej osoby. Możesz też dodać życzenia. Nasi Czytelnicy wybiorą najsympatyczniejsze pary, na które czeka mnóstwo nagród, a w finale nagroda główna - piękny i nowoczesny Citroen C3. Zdjęcia zwycięzców trafią na okładkę gazety!

📢 Domy i siedliska na sprzedaż w Podlaskiem. Najtańsze zaczynają się za mniej niż 70 tysięcy złotych

Domek z działką w cichej wsi na Podlasiu to marzenie jak najbardziej do zrealizowania za całkiem niewielkie pieniądze. Takie nieruchomości można znaleźć już za cenę znacznie poniżej 100 tysięcy złotych. Przedstawiamy oferty domów i siedlisk do kupienia w województwie podlaskim.

📢 Uniwersytet w Białymstoku powiększył się o dwóch nowych profesorów. Jednym z nich jest białostocka radna Koalicji Obywatelskiej

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda nadał tytuły profesora dwóm badaczkom z Uniwersytetu w Białymstoku: dr hab. Katarzynie Bagan-Kurlucie z wydziału prawa oraz dr hab. Agnieszce Zofii Wilczewskiej z wydziału chemii.

📢 Niebezpieczne miejsca w Białymstoku? Te wskazują sami mieszkańcy. Oto Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Białymstoku

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Białymstoku pozwala mieszkańcom wskazać miejsca, które powinna odwiedzić policja. Funkcjonariusze weryfikują naniesione na mapę zgłoszenia i w razie potwierdzenia wystawiają mandaty, co wpływa na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Zobaczcie z jakimi problemami borykają się poszczególne osiedla.

📢 Za nami kolejny weekend w Podlaskiem ze studniówkami. Oto najpiękniejsze maturzystki

W województwie podlaskim sezon studniówek w pełni. W ostatni weekend w wielu miejscach maturzyści przeżywali swój pierwszy w życiu bal. Wybraliśmy zdjęcia maturzystek, które prezentowały się najpiękniej.

📢 Porwanie Madzi z Sosnowca - tym kłamstwem żyła cała Polska. Dzieciobójczyni ukrywała się na Podlasiu. Sąsiedzi nie mieli pojęcia kim jest!

Mija 11 lat od poszukiwań sześciomiesięcznej Madzi z Sosnowca, która miała zostać porwana. 24 stycznia 2012 roku w komendzie policji w Sosnowcu Katarzyna W. zgłosiła porwanie swojej córeczki przez nieznanych sprawców. Cała Polska szukała zaginionego dziecka. Gdy prawda wyszła na jaw, że to matka zamordowała półroczną córeczkę, Katarzyna W. uciekła do Turośni Dolnej pod Białymstokiem, gdzie ukrywała się przed policją. To tu ją odnaleziono!

📢 Dzielnicowi w Białymstoku 2023. Ci policjanci dbają o bezpieczeństwo na twoim osiedlu. Zobacz, czym się zajmują!

W porównaniu do ubiegłego roku doszło do wielu zmian wśród białostockich dzielnicowych. Sprawdź aktualną listę funkcjonariuszy białostockiej policji, którzy opiekują się poszczególnymi osiedlami. Podajemy nazwiska, dane kontaktowe, nr telefonów, aktualny stopień i zdjęcia. Zobacz zadania, jakie przed nimi stoją w związku z ochroną mieszkańców dzielnic w nowym 2023 roku. Podajemy też listę miejsc, wskazanych przez samych dzielnicowych, gdzie występują zagrożenia i które wymagają pilnego działania.

📢 Studniówka II LO z BJN w Bielsku Podlaskim. Popularne "Białorusy" bawiły się po raz drugi w historii poza murami szkoły

Uczniowie najstarszych klas II Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku Podlaskim bawili się, na niecałe sto dni przed maturą, na swoim pierwszym wielkim balu. Po raz drugi w historii studniówka bielskich "Białorusów" odbyła się poza szkołą. Tym razem przyszli maturzyści bawili się w Sali Bankietowej Maestro w Orli.

📢 Dagmara Kaźmierska odwiedziła Białystok. Królowa życia spotkała się z fanami w Galerii Jurowieckiej

Gwiazda programu "Królowe życia", pojawiła się na Podlasiu. Przy okazji wizyty na planie drugiej części "Ślicznotki", Dagmara Kaźmierska, spotkała się ze swoimi fanami.

📢 Weekend w podlaskich klubach był gorący. Zobaczcie zdjęcia ze styczniowych imprez!

2023 rok w podlaskich klubach rozpoczął się na dobre. Co weekend na tanecznych parkietach pojawia się coraz więcej osób. Zobacz co dzieje się w najpopularniejszych dyskotekach.

📢 Kameralna studniówka I SLO przy Fabrycznej w Białymstoku. Zobacz zdjęcia i film z imprezy

Przepięknym polonezem rozpoczęli studniówkę uczniowie I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Impreza odbyła się w sobotę (21.01.2023 r.) w Hotelu Traugutta3 w Białymstoku.

📢 Pijana kobieta rozbiła BMW o lawetę. Miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zobaczcie zdjęcia!

32-latka kierując BMW na krajowej 19 uderzyła w lawetę. Okazało się, że kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Straciła już prawo jazdy, a za jazdę po pijanemu grożą jej 2 lata więzienia.

📢 Parkowanie na chama po podlasku. Auta stawiają na drzewach, ścianach, bramach i w sklepach. Zobaczcie zdjęcia!

Parkowanie na chama po podlasku, czyli TOP 30 podlaskich kierowców, którzy finezyjnie zaparkowali swoje samochody. Trzeba mieć nielichą fantazję, aby wymyślić i wprowadzili w życie coś takiego! Zobaczcie niecodzienne zdjęcia naszych Czytelników.

📢 Jak kupić czołg? Wojsko sprzedaje wozy opancerzone, transportery, łodzie i samoloty!

Jak kupić czołg i nie tylko? Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje transportery opancerzone, czołgi, łodzie, a także samoloty. Taki militarny sprzęt można kupić od polskiej armii. Trzeba tylko spełnić pewne warunki. Zobaczcie sami!

📢 Najpiękniejsze pary na studniówkach w województwie podlaskim

Maturzyści z kolejnych szkół w województwie podlaskim mają za sobą studniówki. Jak zwykle młodzież wyglądała świetnie. Wybraliśmy zdjęcia par, które prezentowały się najładniej.

📢 Gangsterzy ścigani przez policję cieszą się wolnością. Zobacz osoby poszukiwane za uczestnictwo w zorganizowanej grupie przestępczej

Ci gangsterzy ścigani są art. 258 Kodeksu Karnego przez podlaską oraz warmińsko-mazurską policję. Sprawdź aktualne listy gończe. Może kogoś rozpoznasz? Jeśli tak, powiadom organy ścigania. Te osoby mogą być niebepieczne!

📢 Studniówka V LO w Białymstoku w Dworze Czarneckiego. Uczniowie na sto dni przed maturą zatańczyli poloneza ... z nauczycielami

W niedzielę (22.01) uczniowie klas maturalnych z V Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku uczestniczyli w swoim pierwszym wielkim balu w życiu. W przestronnych wnętrzach Dworu Czarneckiego w Porosłach zorganizowali Studniówkę 2023, a stało się to dokładnie na sto dni przed egzaminami maturalnymi. Pięknie ubrane młode panie i eleganccy młodzi panowie zapełnili efektowną salę.

📢 Studniówka 2023. Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku bawił się w Dworku Tryumf. Zobaczcie zdjęcia

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku świętowali sto dni do matury w Dworku Tryumf. Nie zabrakło dostojnego poloneza, szykownych kreacji i przede wszystkim dobrej zabawy.

📢 Studniówka 2023. III LO w Białymstoku bawiło się w Dworku Tryumf. Zobaczcie zdjęcia

To był pierwszy poważny bal w ich życiu. Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Białymstoku świętowali sto dni do matury w Dworku Tryumf. Nie zabrakło uroczystego poloneza, pięknych kreacji i zabawy do białego rana.

📢 Studniówka 2023. II LO w Białymstoku zorganizowało bal maturalny w Dworze Czarneckiego. Uczniowie zatańczyli niecodziennego poloneza

Studniówka II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej odbyła się w Dworze Czarneckiego

📢 Studniówka Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku. Tak bawiło się ZSTiO!

Wielki bal maturalny mają już za sobą uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Białymstoku. Maturzyści w sobotnią noc (21.01) bawili się w Camelocie. Był uroczysty polonez, piękne kreacje i zabawa do białego rana. Zobacz, jak wyglądała studniówka ZSTiO.

📢 Szeregówki przy Nowowarszawskiej. Wymarzone miejsce do zamieszkania

Wygodne, przestronne domy, nowoczesny design, własny ogródek i zaskakująco rozległy taras, cisza, a jednocześnie bliskość centrum miasta… Czy można chcieć czegoś więcej? Szeregówki przy ulicy Nowowarszawskiej to idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort, luksus i świetną jakość wykonania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domów w zabudowie szeregowej znajdujących się w doskonałej lokalizacji, nieopodal samego centrum miasta Białystok.

📢 Studniówka 2023 Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku. Bal pięknych par! Zobacz jak wyglądała i bawiła się młodzież

Uczniowie Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku mają studniówkę już za sobą. Wielki bal odbył się w piątek (20.01) w Porosłach w Hotelu Belweder. Kilkaset osób bawiło się na pięknej, przestronnej sali. Postanowiliśmy sprawdzić jak wyglądała impreza i jak wystroiła się młodzież na tą wyjątkową okazję. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

📢 Studniówka IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Zobacz, co działo się na imprezie

Nieco ponad 100 dni przed maturą, swój wielki bal mieli uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku. W piątek, 20 stycznia, maturzyści bawili się w Dworku Tryumf. Wejdź w galerię i zobacz, co działo się na studniówce.

📢 Napadali, okradali i teraz się ukrywają. Poznajesz kogoś? Oto poszukiwani za rozbój przez podlaską policję (19.01.2023)

Napadali, okradali i teraz się ukrywają. Poznajesz kogoś? Podlaska policja szuka przestępców podejrzewanych o rozbój, wymuszenia rozbójnicze lub kradzież z rozbojem. Osoby widniejące na listach gończych są niebezpieczne. Jeśli rozpoznajesz którąkolwiek z nich, powiadom policjantów. Zobacz zdjęcia, przeczytaj rysopisy i zapamiętaj je. Pamiętaj, aby nie wchodzić im w drogę.

📢 Prawosławna Kolęda 2023 w Białymstoku - harmonogram. Kiedy wierni prawosławni mogą się spodziewać duchownych z Wodą Jordańską?

Dzisiaj (19.01) jest bardzo ważny dzień dla prawosławnych chrześcijan - Święto Objawienia Pańskiego. Oznacza to również, że nadszedł czas, gdy do wiernych udają się z modlitwą duchowni aby poświęcić ich domy. Okres ten rozciąga się prawie na miesiąc. Sprawdziliśmy jak wyglądają harmonogramy wizyt poszczególnych prawosławnych parafii w Białymstoku. Zobacz kiedy ksiądz zapuka do was.

📢 Sylwester juliański na Podlasiu. Tak witali Nowy Rok klienci Restauracji Mozart (zdjęcia)

W nocy z 13 na 14 stycznia w województwie podlaskim ponownie wystrzeliły korki od szampanów. W sobotę rozpoczął się 2023 rok według kalendarza juliańskiego. Tego dnia świętowali wierni obrządków wschodnich, przede wszystkim w Kościele prawosławnym i grekokatolicy.

📢 Studniówka VIII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Maturzyści bawili się w Camelocie

Wielki bal maturalny mają już za sobą uczniowie VIII Liceum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Białymstoku. Maturzyści w sobotnią noc (14.01) bawili się w Camelocie. Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

📢 Studniówka 2023. I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku bawiło się w Dworku Tryumf. Uroczysty polonez oraz zabawa do białego rana

Wielki bal maturalny mają już za sobą uczniowie I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku. Maturzyści w sobotnią noc (14.01) bawili się w Dworku Tryumf w Księżynie. Uroczysty polonez, doborowe towarzystwo oraz zabawa do białego rana. Zobacz, jak wyglądała Studniówka I LO w Białymstoku.

📢 Studniówka XI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Zobacz, co działo się w Belwederze

Na 109 dni przed maturą, swój wielki bal mieli uczniowie XI Liceum Ogólnokształcącego im. im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Białymstoku. W sobotę, 14 stycznia, maturzyści bawili się w hotelu "Belweder". Wejdź w galerię i zobacz zdjęcia ze studniówki.

📢 Magda Narożna pokazała, jak mieszka. Tak wygląda dom popularnej wokalistki zespołu Piękni i młodzi 14.01.2023

Magda Narożna ma za sobą pracowity okres. Właśnie skończyła serie koncertów w Anglii i Ameryce Północnej. Popularna wokalistka bardzo lubi podróżować, ale pod Łomżą ma swój azyl. Dom jest otoczony lasem, ale wokalistka nie boi się tam mieszkać, gdyż posesji strzegą dwa olbrzymie owczarki środkowoazjatyckie. Magda Narożna może się także pochwalić wspaniałym samochodem - lexusem.

📢 Mieszkanie z łazienką w XXI wieku to standard? Nie wszędzie! Zobacz miasta w Podlaskiem, które odstają od normy

Mieszkanie z łazienką w XXI wieku wydaje się być oczywistością. Niestety, jak się okazuje, w wielu miastach w Polsce, w tym w woj. podlaskim, za tzw. potrzebą wciąż trzeba wychodzić na podwórko. Zobaczcie zestawienie 20 miast w Podlaskiem, gdzie mieszkanie z łazienką wcale nie jest standardem.

📢 Wyglądają sympatycznie? Nie daj się zwieść! To najniebezpieczniejsze osoby w Polsce. Oto zabójcy poszukiwani przez policję (11.01.2023)

Wyglądają sympatycznie? Nie daj się zwieść! Zabójcy ścigani przez policję nawet nie ukrywają, że cieszą się z wolności. Mimo że niektórzy poszukiwani są od dłuższego czasu, wciąż pozostają nieuchwytni dla wymiaru sprawiedliwości. Niemniej muszą się ukrywać. Zobacz listy gończe, zdjęcia, rysopisy i sprawdź, czy osoby poszukiwane w związku z artykułem 148 KK nie mieszkają w Twojej okolicy.

📢 Poszukiwani alimenciarze z województwa podlaskiego. Rozpoznajesz kogoś? Sprawdź!

Te osoby są poszukiwane przez podlaską policję na podstawie art. 209 Kodeksu Karnego. Oni uchylają się od płacenia alimentów na swoje dzieci i bliskich. Zobacz wizerunki osób, których szukają policjanci z naszego regionu. Rozpoznajesz kogoś z nich i wiesz, gdzie obecnie może przebywać? Niezwłocznie skontaktuj się z policją!

📢 W Kiermusach odbył się pierwszy w tym roku jarmark staroci i rękodzieła ludowego. Zobacz, co można było kupić

To największa tego typu impreza w woj. podlaskim i jedna z największych w kraju. Kiermusy to wymarzone miejsce dla kolekcjonerów i miłośników rzeczy "z duszą".

📢 Nowi oszuści działający w regionie. Są poszukiwani przez policję. Obejrzyj zdjęcia i sprawdź, czy któryś nie jest Twoim sąsiadem!

Nowi oszuści działający w regionie, którzy są poszukiwani przez policję w związku z art. 286 Kodeksu Karnego. Z powodu ich kłamstw wiele osób straciło majątki i oszczędności całego życia. Obejrzyj listy gończe, przeczytaj rysopisy i zapamiętaj twarze ze zdjęć. Możliwe, że dzięki temu nie staniesz się kolejną ofiarą oszustwa!

📢 Sylwester 2022. Uważaj, aby nie zostać ich ofiarą. Nowe przestępczynie działają w regionie. Policja publikuje ich zdjęcia i rysopisy

Sylwester 2022 to wymarzony czas dla różnego rodzaju przestępców, wśród których jest wiele kobiet. Tego wieczoru ludzie są roztargnieni i niewiele myślą o bezpieczeństwie swoim czy swojego majątku. Chętnie wykorzystują to przestępczynie. Dlatego policja publikuje zdjęcia i rysopisy kobiet poszukiwanych m.in. za kradzież, oszustwo, rozbój, wandalizm, przemyt, sprzedaż narkotyków, a nawet szpiegostwo. Nie daj się zwieść ich niewinnym spojrzeniom. Płeć piękna również może być zwodnicza i niebezpieczna.

📢 TOP 20 najlepszych i jednocześnie najtańszych restauracji w Białymstoku. Gdzie zjesz dobrze i nie będziesz trzymał się za portfel?

Przygotowaliśmy ranking restauracji w Białymstoku w których można zjeść najlepiej, nie płacąc za to zbyt drogo. Zobaczcie Top 20 restauracji pod względem dobrego stosunku ceny do jakości. Zestawienie powstało na podstawie opinii klientów portalu Trip Advisor.

📢 Szybcy i wściekli po podlasku. Oto niebezpieczni kierowcy poszukiwani przez policję. Zapamiętaj ich zdjęcia i rysopisy

Podlascy szybcy i wściekli to kierowcy ścigani przez podlaską policję w związku z Art. 178a Kodeksu Karnego. Chodzi o kierowanie pojazdami mechanicznymi będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Zobacz zdjęcia i rysopisy poszukiwanych!

📢 Boże Narodzenie. Nowi złodzieje, kieszonkowcy i włamywacze pojawili się w regionie. Tylko czekają, aby Cię okraść. Zobacz ich zdjęcia!

Boże Narodzenie to czas, w którym dochodzi do największej liczby włamań i kradzieży. Podlaska policja szuka podejrzanych z art. 278 oraz z art. 279 czyli złodziei i włamywaczy. Zobacz zdjęcia przestępców. Jeśli rozpoznajesz któregoś z nich, natychmiast powiadom funkcjonariuszy.

📢 OSOBOWOŚĆ ROKU 2022 Zagłosuj na osoby, które zasłużyły się dla regionu i lokalnej społeczności lub zgłoś propozycję nominacji do nagrody

W środę, 11 stycznia nasza redakcja ogłosiła tegoroczne nominacje do tytułu Osobowość Roku! Zagłosuj na osoby, które w minionym roku odniosły sukcesy, zasłużyły się dla lokalnej społeczności lub angażowały się w działania charytatywne. Wybierz z nami laureatów spośród utalentowanych twórców, którzy udzielali się w swojej dziedzinie sztuki oraz społeczników, który skutecznie działali na rzecz małych ojczyzn. Wciąż możesz też zgłosić swoją propozycję nominacji do tytułu Osobowość Roku 2022 w swoim mieście lub powiecie.

📢 Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła kolejne przetargi. Do kupienia sprzęt, który przyda się w każdym warsztacie

W niedawno ogłoszonych przetargach Agencji Mienia Wojskowego do kupienia jest wiele sprzętu, który może wciąż służyć nowym użytkownikom. Do kupienia są między innymi sprężarki, generatory prądu, spawarki, tokarki, wiertarki, szlifierki.

📢 Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje auta. W ofercie wiele terenówek, ciężarówek, a także busy

Agencja Mienia Wojskowego ogłosiła kolejne przetargi. Jak zwykle w ofercie są ciekawe auta do kupienia. Tym razem jest wiele ciężarowych Starów, terenowych Honkerów i Tarpanów, a także busy.

📢 Główny Inspektor Sanitarny ostrzega. Ze sprzedaży są wycofywane chipsy, pasztet i łyżka do makaronu

Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie przed szkodliwymi produktami. Dotyczą one chipsów, pasztetu oraz łyżki do makaronu. Produkty są wycofywane ze sprzedaży. GIS ostrzega przed ich używaniem.

📢 Zaginieni z województwa podlaskiego. Te osoby przepadły bez śladu. Poszukują ich rodziny i policja [22.10.2022]

Te osoby z województwa podlaskiego policja uznała za zaginione. Wszystkie zniknęły bez śladu i do dziś ich los jest nieznany. Lista osób zaginionych z województwa podlaskiego i poszukiwanych przez KWP Białystok aktualna jest na dzień 22.10.2022. Może rozpoznajesz którąś z nich i znasz jej aktualne miejsce pobytu?

📢 Agencja Mienia Wojskowego organizuje przetarg na pojazdy. Ogromny wybór w każdym segmencie (zdjęcia)

Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż kolejne auta. W ofercie znajdziemy m.in. terenówki, ciężarówki, a także autobusy. Ciekawostką są quady, które armia sprzedaje sporadycznie.

📢 Podlascy dilerzy i handlarze narkotyków. Oto twarze handlarzy śmiercią. Poszukuje ich policja z regionu i całego kraju. Rozpoznajesz kogoś?

Oto dilerzy i handlarze narkotyków w woj. podlaskim. Są poszukiwani przez policję z regionu i kraju. Zobacz, kto sprzedaje i udostępnia śmiertelnie niebezpieczne specyfiki. Tych osób poszukuje policja z naszego regionu, ale też i całego kraju.

📢 Nowe memy o pielęgniarkach, służbie zdrowia, szpitalach i lekarzach. Zobacz śmieszne zdjęcia, najlepsze gify i grafiki (7.04.2021)

Najlepsze memy o szpitalach, lekarzach, pielęgniarkach i kolejkach do specjalisty. Zobacz jak widziana jest publiczna służba zdrowia oczami naszych Internautów.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie