Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Adam Mituła: Polski biznesmen w Wielkiej Brytanii, który zarabia pieniądze, by realizować marzenia. To modeling i fitness.
  Wiadomości

  Biznesmen: spełniam swoje marzenia. To fitness i modeling

  Adam Mituła jest przykładem Polaka, któremu udało się "zdobyć" Wielką Brytanię. Pojechał tam z 200 funtami w kieszeni. Teraz ma całkiem dużo pieniędzy. Można by napisać o jego karierze" "od pucybuta do milionera". Biznes to nie wszystko, to droga do spełniania marzeń czyli kariera w modelingu i fitnessie.

 2. Na utrzymanie i wyposażenie dachu nad głową statystyczna trzyosobowa rodzina wydaje o 17 złotych więcej niż rok temu.
  Z kraju i ze świata

  Na utrzymanie domu wydajemy coraz więcej. Prawie 1 tys zł.

  Za wywóz śmieci trzeba dziś płacić o 24 proc. więcej niż przed rokiem, a wciąż najpewniej nie jest to kres podwyżek. Byłby to alarmujący wskaźnik, gdyby nie fakt, że opłaty te stanowią tylko niewielki ułamek (około 5 promili) kosztów ponoszonych przez statystyczne gospodarstwo domowe.

 3. Żubr znika z etykiet Żubra. Zastąpią go inne gatunki zwierząt
  Strefa biznesu

  Żubr znika z etykiet Żubra. Zastąpią go inne gatunki

  We współpracy z WWF, jedną z największych światowych organizacji zajmujących się ochroną przyrody, Żubr - mający swój "matecznik" w Browarze Dojlidy w Białymstoku - włącza się w akcję, której celem jest ochrona zagrożonych gatunków zwierząt. Aby uzmysłowić skalę zagrożenia, żubr zniknie z puszek i butelek piwa Żubr. W to miejsce wejdą: wilk, ryś i sóweczka.

 4. To ile zarabiamy jest zależne od wielu czynników - od naszego stanowiska, firmy, umiejętności. W tej charakterystyce można także przyjąć inne kryterium
  Wiadomości

  TUTAJ zarabia się najwięcej! Tobie też wpada tyle na konto? TOP 10...

  To ile zarabiamy jest zależne od wielu czynników - od naszego stanowiska, firmy, umiejętności. W tej charakterystyce można także przyjąć inne kryterium - miasta, w którym pracujemy. Znamy miejscowości, w którym zarobki są najwyższe. Jesteście ciekawi, które miasta znalazły się na podium? Nie jest to takie oczywiste, sprawdźcie!

 5. W Kiermusach tętni życie. Ale co dalej? Majątek został wystawiony na sprzedaż za ponad 3 miliony zł. Można składać oferty kupna.
  Strefa biznesu

  Kiermusy wystawione na sprzedaż. Są warte miliony (zdjęcia)

  Osadę można kupić za ponad 3 miliony złotych. Dlaczego właściciele zdecydowali się sprzedać gotowy biznes?