Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Łapy. NIK wziął pod lupę podstrefę ekonomiczną. I negatywnie ocenił projekt
  Z regionu

  NIK w Łapach. Wytyka błędy

  Były ogromne opóźnienia w inwestycji, a przez to jej koszt wzrósł prawie o połowę. Projekt był też źle przygotowany. Takie są wyniki kontroli NIK w łapskim magistracie.

 2. Alex, firma produkująca instalacje gazowe, wprowadziła nowoczesne maszyny. I szuka pracowników
  Strefa biznesu

  Białostocka firma Alex inwestuje i szuka pracowników

  W związku z rozbudową parku maszynowego firma poszukuje operatorów maszyn CNC. Alex chętnie nawiąże współpracę z osobami z wykształceniem zawodowym lub średnim, ze znajomością rysunku technicznego, mile widziane (aczkolwiek niekonieczne) jest doświadczenie w branży metalowej.

 3. Danwood z Bielska Podlaskiego zbudował i sprzedał rekordową liczbę domów w 2018 roku
  Strefa biznesu

  Danwood zbudował i sprzedał rekordową liczbę domów

  Danwood S.A. z Bielska Podlaskiego, jeden z najbardziej liczących się na rynku europejskim producentów prefabrykowanych domów w standardzie „pod klucz” zbudował w 2018 rekordową liczbę 1356 domów. To o 150 więcej niż w roku ubiegłym. Miniony rok był także rekordowy dla spółki pod względem poziomu sprzedaży – nowych nabywców znalazło 2000 domów.

 4. Trwa budowa Rail Baltiki. Zdjęcia z października 2018
  Z regionu

  Będzie nowa stacja PKP w Białymstoku!

  Do wiosny ma być ogłoszony przetarg na modernizację odcinka trasy kolejowej Czyżew-Białystok. To fragment międzynarodowej trasy kolejowej E75 Rail Baltica.

 5. Białostoccy deweloperzy walczą o atrakcyjne lokalizacje pod przyszłe swoje inwestycje. Jak mówią, terenów ciekawych i w przystępnych cenach jest coraz
  Wiadomości

  Zobacz kto rządzi na naszym rynku mieszkaniowym!

  Deweloperka nie jest łatwym zajęciem – mówią białostoccy deweloperzy. Klienci zostawiają u nich dużo pieniędzy, ale zdaniem prezesów firm budujących mieszkania, nie jest to tzw. „łatwa kasa”.