Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Dane za pierwsze półrocze 2019 r. wskazują, że choć liczba wypadków na polskich drogach spada, to aż o 16 proc. wzrosła liczba ofiar śmiertelnych.
  Z kraju i ze świata

  Nowe prawo drogowe? Polska liderem w niechlubnym rankingu

  W Polsce ginie najwięcej osób w Unii Europejskiej, w przeliczeniu na liczbę przejechanych kilometrów- wynika z raportu Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu- ETSC. W 2018 r. na polskich drogach zginęło ponad 2,8 tys osób, a prawie 11 tys osób zostało ciężko rannych w wyniku wypadku drogowego. Dlatego pojawiają się projekty zmiany prawa drogowego.

 2. Jaki prezent dla miłośników fotografii mobilnej? Poznaj Huawei P smart Pro
  Strona kobiet

  Jaki prezent dla miłośników fotografii mobilnej?

  Zbliżają się Święta, a Ty szukasz na prezent smartfonu, który wyróżni się świetnym designem i wysoką jakością wykonania? Telefonu, którym uchwycisz każdą wyjątkową chwilę, a zdjęcia i video będą najwyższej jakości? Do tego wszystkiego liczy się dla Ciebie płynna praca urządzenia, pojemna bateria oraz możliwość zapisywania wielu plików bez obawy, że zabraknie pamięci? Nie zapominasz także o atrakcyjnej cenie, nie przekraczającej 1400 zł. Mogłoby się wydawać, że znalezienie smartfonu spełniającego wszystkie te wymagania jest niemożliwe. Huawei P smart Pro udowadnia, że nic bardziej mylnego.

 3. Urlop dla poratowania zdrowia. Kto może skorzystać z urlopu dla poratowania zdrowia. Jak długo trwa taki urlop [15.12.2019 r.]
  Praca

  Kto może skorzystać z urlopu dla poratowania zdrowia?

  Choć urlop dla poratowania zdrowia najczęściej kojarzy nam się z nauczycielami, to mogą z niego skorzystać również przedstawiciele innych grup zawodowych, m.in. sędziowie, prokuratorzy oraz inspektorzy pracy.

 4. Koszt energii elektrycznej, podobnie jak ceny paliw, przekłada się bezpośrednio na ceny sprzedawanych towarów, w tym także żywność - zwłaszcza podstawowe
  Wiadomości

  Podwyżka cen prądu sprowadzi drożyznę?

  Kilogram schabu 56 złotych, kilogram kiełbasy zwyczajnej 44 złote, a krakowskiej parzonej 54 złote, nie mówić już o myśliwskiej po 100 zł za taką samą ilość. Tabliczka czekolady 19 zł, a wedlowskiej z orzechami nawet 26 zł, pół litra wódki czystej 100zł, wino musujące hiszpańskie codorniu – 280 zł butelka. Ale najważniejsze – kostka zwykłego masła 17,50, a lepszego 21 zł. Kilogram cukru 10,5 zł, a mąki wrocławskiej 6,70 zł. Bochenek chleba zwykłego 8 zł.