Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
Gang Słodziaków odbierzecie w sklepach Biedronki LISTA SKLEPÓW Zawiedzeni klienci dostaną SMS GDZIE SĄ SŁODZIAKI
Z regionu

Gang Słodziaków powróci. Maskotek zabrakło, ale powrócą

Gang Słodziaków w Biedronce: To już koniec akcji lojalnościowej, ale wciąż można odbierać wybrane maskotki Słodziaków. Klienci Biedronki maja ogromne problemy z odebraniem maskotek, bo brakuje ich w Biedronkach. Na szczęście, jak informuje rzecznik Biedronki, Słodziaki jeszcze powrócą do sklepów. Wszyscy klienci, którzy zbierali naklejki na Gang Słodziaków powinni otrzymać nagrody. Gang Słodziaków zastąpił Gang Świeżaków. Biedronka od 5 listopada wprowadziła do swoich sklepów "Nowe przygody Gangu Słodziaków". Popularność, którą zyskały Świeżaki i sukces akcji, skłonił sieć sklepów do kontynuacji. Członkami Gangu Słodziaków również są pluszowe maskotki, tyle że leśne zwierzęta, np. sowa Zosia czy lis Lucek. Jak zdobyć wszystkie słodziaki? Poniżej zasady promocji. Jak zdobyć wszystkie słodziaki? Poniżej zasady promocji. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków. Gang Słodziaków: Biedronka zmienia nazwę na Gang Słodziaków.

Z regionu

Gang Słodziaków powróci. Maskotek zabrakło, ale powrócą

Gang Słodziaków w Biedronce: To już koniec akcji lojalnościowej, ale wciąż można odbierać wybrane maskotki Słodziaków. Klienci Biedronki maja ogromne problemy z odebraniem maskotek, bo brakuje ich w Biedronkach. Na szczęście, jak informuje rzecznik Biedronki, Słodziaki jeszcze powrócą do sklepów. Wszyscy klienci, którzy zbierali naklejki na Gang...


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Odpowiednią certyfikację, czyli pozwolenie na użytkowanie pasa startowego może wydać Urząd Lotnictwa Cywilnego. Procedura już ruszyła.
  Motofakty

  Krywlany czekają na zielone światło

  Choć budowa lokalnego lotniska w Białymstoku zakończyła się kilka miesięcy temu, na pierwsze samoloty jeszcze poczekamy. Nie ma ciągle pozwolenia na starty i lądowania. Trzeba też usunąć przeszkody lotnicze.

 2. Waloryzacja emerytur 2019. Rząd zdecydował o całkowitej zmianie zasad. Najniższa emerytura - 1 100 zł. Znamy wszystkie szczegóły!
  Wiadomości

  Waloryzacja emerytur 2019. Rząd zmieni zasady

  Na dzisiejszym - wtorek 11 grudnia, posiedzeniu rząd przyjął i skierował do Sejmu projekt ustawy całkowicie zmieniającej system waloryzacji emerytur. Tylko dla lepiej sytuowanych emerytów pozostanie on na dotychczasowych zasadach - waloryzacji procentowej. Najniższe emerytury będą waloryzowane kwotowo, czyli będą podwyższane. Minimalna emerytura od 1 marca 2019 wyniesie 1 100 złotych. Oto inne szczegóły.

 3. Minister finansów Teresa Czerwińska często podkreśla, że to dopiero początek uproszczeń podatkowych
  Wiadomości

  Nowe podatki 2019. Trzy korzystne zmiany w PIT dla przedsiębiorców...

  Jedną z najważniejszych zmian, która będzie obowiązywać już od 1 stycznia 2019 roku jest możliwość uwzględnienia wynagrodzenia małżonka i małoletnich dzieci, zatrudnionych przez przedsiębiorcę w swojej firmie, w kosztach uzyskania przychodu. Jest to szczególnie istotne w przypadku tzw. firm rodzinnych, dla których dotychczasowe regulacje rodziły znaczące , żeby nie powiedzieć – krzywdzące, konsekwencje finansowe. Na tym jednak nie koniec...

 4. 06.06.2018. swidnica radar droga krajowa miedzy zielona gora a nowogrodem bobrzanskim kontrola drogowa fotoradar foto radarfot. mariusz kapala / gazeta
  Motofakty

  Złe wieści dla kierowców. Będzie dwa razy więcej fotoradarów

  Już pod koniec 2020 r. w Polsce zaroi się od nowych urządzeń rejestrujących – informuje „Dzienniki Gazeta Prawna”. Większość środków na zbudowanie fotoradarów pochodzić ma z Brukseli.

 5. Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników [13.12.2018]
  Wiadomości

  Prawo pracy 2019. Zmiany ważne dla pracodawców i pracowników

  Od 1 stycznia 2019 roku wejdzie w życie nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczyć będą: sposobu wypłaty wynagrodzenia za pracę, prowadzenia akt osobowych, przechowywania akt osobowych. Warto się na nie przygotować już teraz. Dlaczego?