Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. W sierpniu br, warzywa były droższe o 34,8 proc. względem sierpnia 2018 r.
  Wiadomości

  W rok warzywa podrożały o 35 proc. A inflacja dopiero się rozpędza...

  Niezmiennie odczuwalny jest wzrost cen produktów zbożowych, w tym pieczywa (9,4 proc. rok do roku) i mąki (8,0 proc. ), mięsa (którego wzrosty windowała wieprzowina i wędliny – odpowiednio 12,8 proc. oraz 7,2 proc., a także warzywa drożejące o 34,8 proc. względem sierpnia 2018 r.

 2. Awaria ING Banku Śląskiego 13.09.2019
  Aktualności

  Awaria w ING. Nie działało absolutnie nic

  Awaria w ING Bank Śląski trwała od rana w piątek - 13.09.2019 r. Gdy wydawało się, że przed godz. 11 wszystko wróciło do normy, okazało się, że pojawiłuy się kolejne problemy z przelewami z innych banków oraz historią operacji. To pechowy poranek dla klientów banku. Jak alarmują internauci: nie działa absolutnie nic: bankowość online, przelewy, karty i aplikacja ING Banku Śląskiego. Co się dzieje z ING Bankiem Śląskim? Jak informuje ING Bank Śląski - to awaria systemów bankowych, która stwarza problemy z dostępem do bankowości online i działaniem aplikacji. Mogą nie działać również płatności i wypłaty z bankomatów.

 3. Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Dlaczego nie działa bankowość internetowa ING?
  Wiadomości

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało?

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Nasi czytelnicy zgłaszają szereg problemów z bankowością elektroniczną ING Banku Śląskiego. Kiedy bankomaty i bankowość elektroniczna zaczną znów działać?

 4. Kolejne wyłudzenie firmy żerującej na seniorach. Staruszka popadła w poważne tarapaty
  Aktualności

  Kolejne wyłudzenie firmy żerującej na seniorach.

  Pani Jadwiga ma ponad 80 lat i mieszka samotnie. Utrzymuje się ze skromnej emerytury. Pewnego razu dała się skusić na prezentację najnowocześniejszych garnków. Do domu wróciła z kompletem wartym 6 tys. zł. Problemy zaczęły się, kiedy postanowiła wycofać się z umowy.

 5. Od soboty 14 września będziemy inaczej się logować i autoryzować transakcje.
  Wiadomości

  16.09.2019: od soboty trudniejsze logowanie, autoryzowanie PIN...

  Czy faktycznie 14 września czeka nas rewolucja? Z pewnością od soboty 14 września będziemy inaczej się logować i autoryzować transakcje, zwłaszcza w przypadku banków, które dopiero teraz rezygnują z tzw. zdrapek, czyli kart z kodami jednorazowymi, na rzecz np. aplikacji mobilnych.