Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Jeżeli chcemy się przekonać, że dana wiadomość na pewno nie pochodzi z naszego banku, możemy zadzwonić na jego infolinię. Pamiętajmy jednak, by numer
  Wiadomości

  Otwarta bankowość 2019. Wdrożenie PSD2 uaktywniło internetowych...

  Wprowadzenie jakichkolwiek zmian w sektorze usług płatniczych wiąże się z masowo wysyłanymi komunikatami informacyjnymi do klientów. Niestety stwarza to doskonałą okazję dla złodziei, którzy wykorzystują nieuwagę swoich ofiar, by wyprowadzić z ich kont nierzadko oszczędności całego życia. Poniżej podpowiadamy co robić, by nie stać się ofiarą przestępców. jak atakują i jak się przed tym bronić?

 2. Kaczyński podkreślił też, że w 2021 r. ogromna większość emerytów otrzyma dwie "trzynastki".
  Z kraju i ze świata

  Prof. Gomułka: Obietnice PiS są niebezpieczne

  Propozycje zawarte w programie gospodarczym Prawa i Sprawiedliwości są w wielu kwestiach ogólnikowe, jednak w dwóch ważnych kwestiach są szczegółowe. Jeśli będą konsekwentnie realizowane, byłyby na dłuższą metę niebezpieczne.

 3. Biorąc pod uwagę zagraniczne wyjazdy, mieszkańcy Polski najczęściej marzą o podróży do Australii i Oceanii
  Z kraju i ze świata

  Wakacje jesienią coraz popularniejsze wśród Polaków

  Wiele osób wybiera wrzesień i październik do realizacji urlopowych planów. Największe zainteresowanie wzbudza Australia i Oceania. Na drugim miejscu znajduje się Europa.

 4. 13.09.18 krakow sklepy monopolowe delikatesy kocyk 24 westerplatte 1 stare miaston/z: fot. aneta zurek / polska pressgazeta krakowska
  Z kraju i ze świata

  Nie chcemy wojny z piwem- mówi ekspert

  Nie chcemy wojny z piwem. Protestujemy przeciwko dyskryminacji, która odbija się także na zdrowiu Polaków i wpływach budżetu państwa- mówi Aneta Jóźwicka ze Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy

 5. Ile pieniędzy obiecują wyborcom wszystkie partie? Rząd PiS daje 2600 zł brutto od 1 stycznia 2020 r. Co proponują inni?
  Wybory

  Płaca minimalna: Sprawdź, ile pieniędzy obiecują politycy

  Płaca minimalna stała się w kampanii wyborczej do Sejmu 2019 tematem numer jeden. PiS, który rządzi, wprowadził od 1 stycznia 2020 r. płacę minimalną na poziomie 2600 zł brutto. Główny konkurent, czyli KO proponuje automatycznie połowę przeciętnego wynagrodzenia. Niektóre komitety wyborcze nie uznały za słuszne, by wpisać temat płacy minimalnej do programu. Zobaczmy też, jak nasze stawki wyglądają na tle innych krajów europejskich.