Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Tego nie kupisz w sklepie! Pchli targ na giełdzie i przed klubem Krąg
  Z regionu

  Tego nie kupisz w sklepie. Tylko na giełdzie samochodowej!

  Skrzypce, unikatowe meble, wojskowe rękawice, kultowe talerze Społem, kurtkę FBI, winyle, pierwsze telewizory. To i wiele innych antyków można kupić na targu staroci przy klubie Krąg lub na giełdzie samochodowej przy Andersa. To raj dla kolekcjonerów i osób poszukujących przedmiotów z duszą. Przekonaj się, klikając w galerię zdjęć.

 2. Obowiązek prezentowania grafiki przedstawiającej flagę państwa pochodzenia jest uzupełnieniem informacji.
  Z kraju i ze świata

  Zmiany w sklepach. Nowy obowiązek przy sprzedaży mięsa

  30 września br. wejdą w życie przepisy nakładające obowiązek znakowania mięsa sprzedawanego na wagę grafiką przedstawiającą flagę kraju pochodzenia produktu- czytamy w komunikacie Ministerstwa Rolnictwa.

 3. Andrzej Duda uzyskał w II turze wyborów prezydenckich 51,21 proc., a Rafał Trzaskowski - 48,79 proc. - to cząstkowe, nieoficjalne wyniki wyborów z 99,97
  Z kraju i ze świata

  Witucki: Duda nie istnieje w oderwaniu od swojego obozu

  Po wygranej w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy nie spodziewamy się jakiś gwałtownych zmian, raczej stabilizacji dotychczasowej polityki. Nie wzrośnie ryzyko zaskakujących decyzji. Mamy nadzieję, że w drugiej kadencji Prezydent większą wagę będzie przywiązywał do spraw gospodarczych i debaty ze środowiskami biznesowymi, zwłaszcza, że Polska znalazła się w newralgicznym momencie wywołanym tzw. koronakryzysem.

 4. Jeśli wcześniej klient wystąpił o wakacje kredytowe na podstawie regulacji bankowych lub firm pożyczkowych, ustają one z mocy prawa z dniem doręczenia
  Wiadomości

  Spłatę kredytu możesz zawiesić ponownie

  Dopiero od kilku tygodni obowiązuje ustawowe prawo kredytobiorców do zawieszenia spłaty długu. Wcześniej jednak banki i firmy pożyczkowe same proponowały skorzystanie z tzw. wakacji kredytowych, ale na własnych zasadach. Ustalone w ustawie warunki są z reguły korzystniejsze od tych umownych, a prawo daje możliwość zamiany wcześniejszej ugody na zasady ustawowe. problem w tym jednak, że z zasad ustawowych mogą skorzystać tylko wybrani kredytobiorcy. Sprawdź więc czy jesteś w tym gronie, a jeśli tak - rozważ ponowne złożenie wniosku o zawieszenie spłat kredytu, tym razem na zasadach Tarczy Antykryzysowej 4.0.

 5. Nielegalne papierosy w ładunku węgla drzewnego odkryli funkcjonariusze Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w
  Z regionu

  Nielegalne papierosy warte 250 tysięcy zł ukryte w węglu

  Funkcjonariusze Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej z przejścia granicznego w Bobrownikach (woj. podlaskie) udaremnili przemyt 17,5 tys. paczek papierosów. Nielegalny towar, którego szacunkowa wartość wynosi blisko 250 tys. złotych, ukryty był w ładunku węgla drzewnego.