Akcja Lato 2019. Program, atrakcje. W czasie lata dzieci się nie nudzą

Jerzy DoroszkiewiczZaktualizowano 
Akcja Lato to organizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury cykl imprez podczas pierwszych tygodni wakacji, przygotowywanych z myślą o dzieciach i młodzieży. Sprawdź program, zobacz jakie atrakcje czekają na dzieci.

Warsztaty, spotkania i projekcje filmów specjalnie dla dzieci będą trwały przez cały lipiec.

Akcja Lato 2019 - pełny program:

29 czerwca 2019, godz. 11.00
warsztaty ZOSTAŃ GENIUSZEM KOLORÓW
Centrum im. L. Zamenhofa, ul. Warszawska 19
warsztaty dla osób indywidualnych; wiek: 4+
bilet dwuosobowy dziecko + opiekun: 10 zł (kolejni opiekunowie – 10 zł); zapisy: tel. 85 67 67 367 lub 85 67 67 360, lewonczuk@centrumzamenhofa.pl

1-28 lipca 2019
warsztaty ZOSTAŃ GENIUSZEM KOLORÓW
Centrum im. L. Zamenhofa, ul. Warszawska 19
warsztaty dla grup zorganizowanych; wiek: 4-12 lat
bilet: 10 zł/dziecko; zapisy: tel. 85 67 67 367

1 lipca 2019, godz. 10.00
Poniedziałkowe 3D – film ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI 3D
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 9 zł + 4 zł* (okulary 3D)

2 lipca 2019, godz. 10:00
warsztaty W ŚWIECIE ZWIERZĄT
Klub Fama, ul. Legionowa 5; bilet: 8 zł

3 lipca 2019, godz. 10.00
film MAGICZNY DYWAN
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

4 lipca 2019, godz. 10:00
prezentacja Mali Odkrywcy: ANNA I KRZYSZTOF KOBUSOWIE – NAMIBIA PRZEZ PUSTYNIĘ I BUSZ
Klub Fama, ul. Legionowa 5; bilet: 8 zł

5 lipca 2019, godz. 10.00
film RATUNKU, ZMNIEJSZYŁEM RODZICÓW
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

8 lipca 2019, godz. 10.00
Poniedziałkowe 3D – film ASTERIKS I OBELIKS. TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU 3D
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 9 zł + 4 zł* (okulary 3D)

9 lipca 2019, godz. 14.00
warsztaty ROBIMY MYDEŁKO!
Klub Fama, ul. Legionowa 5; bilet: 8 zł

10 lipca 2019, godz. 10.00
film WIELKI, ZŁY LIS I INNE OPOWIEŚCI
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

11 lipca 2019, godz. 10:00
spektakl TEATR USZYTY: ZUPKA Z BLASZANEGO KUBKA
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 8 zł

12 lipca 2019, godz. 10.00
film LILIANA PĘDZIWIATR
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

15 lipca 2019, godz. 10.00
Poniedziałkowe 3D – film KRÓLOWA ŚNIEGU: PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA 3D
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 9 zł + 4 zł* (okulary 3D)

16 lipca 2019, godz. 10:00
warsztaty WAKACJE Z BABCIĄ I DZIADKIEM
Klub Fama, ul. Legionowa 5; bilet: 8 zł

17 lipca 2019, godz. 10.00
film JESTEM WILLIAM
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

18 lipca 2019, godz. 10.00
film SUPA MODO
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

19 lipca 2019, godz. 10.00
film WIELKA PODRÓŻ CYRKIELKI
Kino Forum, ul. Legionowa 5; bilet: 7 zł

Bilety na wydarzenia do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

* osoby posiadające okulary do projekcji filmów 3D zwolnione są z dodatkowej opłaty

Akcja Lato 2019. Atrakcje - dokładne opisy i informacje

FILMY

Robaczki z Zaginionej Dżungli
Francja 2018, 92’ / wiek: b.o.

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć! Wszystko po to, żeby was rozbawić! "Robaczki z Zaginionej Doliny" powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata.
Tym razem będziemy śledzić przygody biedronki i jej owadzich przyjaciół na odległych Karaibach! Przygotujcie się na makro ubaw w pełnym cudów mikrokosmosie robaczków.
Kiedy mała biedronka zostaje uwięziona w tekturowym pudle i wysłana na Karaiby, jej tata wyrusza do Gwadelupy, aby ją uratować. Gdy po wielu trudach przybywa na miejsce, z zaskoczeniem odkrywa, że dzielny maluch znalazł sobie nowy dom i znajomych. Niestety, wszystkim im zagraża firma budowlana, planująca wycinkę dżungli. Ale od czego są przyjaciele? Z pomocą starych kumpli, którzy przybywają z odsieczą, kolorowa załoga robaczków opracowuje niezwykły plan uratowania lasów deszczowych.
„Robaczki z Zaginionej Dżungli” to zapierające dech w piersiach połączenie realistycznych ujęć przyrody z generowaną komputerowo animacją. Efekt pracy międzynarodowego zespołu grafików, kierowanych przez pomysłodawców serii – Thomasa Szabo i Hélene Giraud, urzeka pięknem, zaskakuje akcją oraz ogromną dawką humoru, które sprawiają, że przygody robaczków kochają widzowie w dosłownie każdym wieku.


Magiczny dywan

Dania 2018, 81’ / wiek: 4+

Hodżia mieszka w maleńkiej wiosce wraz ze swoją rodziną. Jednak chciałby zobaczyć wielki świat, którym jest dla niego miasto, gdzie mieszka sułtan.
Pewnego razu dostaje szansę i od razu z niej korzysta. Stary El Faza powierza mu magiczny, latający dywan i misję odnalezienia swej zaginionej wnuczki.
Hodżia wraz ze swą przyjaciółką Rają ruszają na spotkanie przygody.


Ratunku, zmniejszyłem rodziców

Niemcy 2018, 93’ / wiek: 8+

Szkoła to ulubione miejsce Feliksa i jego dwójki najlepszych przyjaciół – Elli i Mario, dlatego mocno zmartwiła go informacja, że ojciec rozważa wyprowadzkę do Dubaju, gdzie dostał lukratywną ofertę pracy. Feliks nie chce tego zaakceptować.
Szybko okaże się, że nie jest to jego jedyny problem.
Szkoła Feliksa zostaje nawiedzona przez kolejnego już ducha. Tym razem nie jest to jednak dobry duch założyciela szkoły Otto, tylko zła zjawa próbująca zniszczyć jego wieloletnie dzieło. Kłótnie między duchami (złej Huldy i dobrego Otta) spowodowały sporo zniszczeń w szkole. Jego rodzice postanowili pomóc dyrektorowi w zbadaniu uszkodzonego budynku. Niestety, Hulda rzuciła na nich zaklęcie i razem z dyrektorem szkoły zostali skurczeni.
Zmniejszeni rodzice muszą pokonać trudniejszą niż zwykle drogę do domu i spróbować zaradzić sytuacji. Feliks będzie musiał teraz wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale również za rodziców, którzy potrzebują jego opieki. Wraz z przyjaciółmi opracowuje plan, którego celem jest pokonanie złego ducha i przywrócenie rodziców do poprzednich rozmiarów. Oczywiście podczas realizacji planu natrafią na szereg trudności i zabawnych zbiegów okoliczności, które umocnią ich przyjaźń i pokażą, co w życiu jest naprawdę ważne.
„Ratunku! Zmniejszyłem rodziców” to zabawna, pełna wartkiej akcji komedia dla całej rodziny.


Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru

Francja 2018, 105’ / wiek: b.o.

Nominowani do Oscarów twórcy hitów „Odlot” i „Wall-e” przedstawiają ekranizację kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie, w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku.
Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej musi jednak zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i kapłana Demoniksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!
W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Autorem iskrzących dowcipem dialogów jest Jakub Wescile, współautor sukcesu takich filmów, jak: „Kraina Lodu”, „Coco” i „Auta”.

Wielki, zły lis i inne opowieści
Francja 2017, 80’ / wiek: 4+

Twórcy nominowanego do Oscara filmu „Ernest i Celestyna” w swojej najnowszej animacji zapraszają najmłodszych widzów na wieś. W gospodarstwie pełnym zwierząt dużo się dzieje. Kaczka i Królik pomagają bocianowi ze złamanym skrzydłem dostarczyć niemowlę czekającej rodzinie. Niezdarny Lis z miernym skutkiem próbuje pożreć Kurę. Pomocny Wilk sugeruje ukraść jej jajka i wysiedzieć samemu smaczne kurczęta. Jak to często bywa – banalnie proste plany zawodzą.
Po udanej misji Kaczka i Królik znajdują kolejną. Postanawiają uratować Świętego Mikołaja uwięzionego w obrazie wiszącym na ścianie gospodarstwa. Nie orientują się, że to tylko podobizna Świętego, a Mikołaj jest bezpieczny. Wspólnie ruszają na świąteczną misję ratunkową.
Zabawna, ciepła i pięknie zanimowana propozycja dla najmłodszych widzów!

Liliana Pędziwiatr
Niemcy 2018, 100’ / wiek: 7+

11-letnia Liliana potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Jest to jednak wielka tajemnica, o której nikt nie powinien wiedzieć, poza rodzicami. Jej szczególny talent spowodował w przeszłości wystarczająco dużo kłopotów i zmusił rodzinę do przeprowadzki.
Lilli przysięga, że zachowa swój sekret w tajemnicy, jednak dowiaduje się, że jej zdolności są teraz bardzo potrzebne. Złodziej porwał słoniątko – Ronniego z lokalnego ZOO. Dziewczynka za wszelką cenę chce go uratować. Rozpoczyna się niebezpieczna przygoda, bo Liliana musi przechytrzyć złodziei zwierząt.

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra
Rosja 2018, 80’ / wiek: b.o.

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu w trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić.
W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami.
Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary.
Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka - oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Jestem William
Dania 2017, 86’ / wiek: 9+

William uważa się za pechowca, a życie cały czas stawia przed nim wyzwania. Chłopiec musi się przekonać, że ma w sobie siłę i spryt, a los podsyła wskazówki, jak wyjść z opresji.
William to zwyczajny, ułożony chłopiec, który uważa, że ma w życiu pecha. Mama przebywa w szpitalu i nie może się nim opiekować, więc William trafia do innego miasteczka, pod skrzydła wuja. Tam zaczepia go trójka łobuzów, a wujek wpada w poważne tarapaty: ma olbrzymi dług u groźnego gangstera i musi go natychmiast spłacić.
Sytuacja bez wyjścia? Nie! Los daje chłopcu wskazówki, trzeba je tylko zauważyć, a szczęście złapać za nogi. Niezwykła przygoda w małym miasteczku, z odrobiną gangsterskiego dreszczyku i małym-wielkim bohaterem, który odkrywa swoją siłę.
„Jestem William” to komedia familijna z wątkiem gangsterskim. Film z humorem i lekkością pokazuje, że fortuna kołem się toczy, a o prawdziwe szczęście w życiu trzeba zawalczyć. Filmowy William, mimo trudności życiowych pozostaje sobą i z determinacją „robi swoje”, za co los wynagradza go obficie.
Film nagrodzony m.in. Nagrodą Europejskiego Stowarzyszenia Filmu dla Dzieci (ECFA); na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! 2018 Marcinkiem, czyli Nagrodą Jury Dziecięcego za Najlepszy pełnometrażowy film dla dzieci; Młodym Koziołkiem - Nagrodą Jury Międzynarodowego Festiwalu Ale Kino! 2018 za najlepszy Film pełnometrażowy dla dzieci oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym BUFF 2018 - Nagrodą Europejskiego Stowarzyszenia Filmu dla Dzieci (ECFA).

Wielka podróż Cyrkielki
Dania 2018, 62’ / wiek: 5+

Cyrkielka to mała elfka, która uwielbia wielkie przygody. Ubiera się w czerwoną sukienkę w czarne kropki. Nie lubi nosić butów i śpi w pudełku od zapałek. Czarne włosy sterczą jej jak małe cyrkielki. A jej najlepsi przyjaciele to małe myszki.
Cyrkielka poznaje czekoladową księżniczkę Koko oraz małego nosorożca, który wcale nie chce być mały. To początek nowej, wielkiej przygody.
Teraz Cyrkielka oraz myszki wyruszą do Afryki, aby pomóc Koko i nosorożcowi odnaleźć ojczyznę. Ta podróż nauczy ją, że odpowiedzialność za innych to nie zawsze bułka z masłem. Lub z serem.
Czy na drzewach rosną czekoladki? Czy w Afryce jest dość sera dla myszy? Czy mały nosorożec odnajdzie swoją mamę? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w kinie!

Supa Modo
Niemcy/Kenia 2018, 74’ / wiek: 9+

Nagrodzona Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale 2018, rozważna i delikatna filmowa próba oswojenia tematów związanych z odchodzeniem, a także opowieść o tym, jak marzenia mogą zmienić nasz los nawet w najtrudniejszych chwilach.
Jo jest nadzwyczajną dziewczynką, obdarzoną przez los wielkimi mocami. Wystarczy, że się skupi i może przesuwać przedmioty, zatrzymywać czas i wytrącać rzeczy z rąk. Nie robi tego nigdy dla własnego widzimisię, zawsze w słusznej sprawie, tak, jak to superbohaterowie mają w zwyczaju. Korzystanie z nadprzyrodzonych mocy jest dla małej Kenijki sensem życia i zarazem największą radością. Umiejętności dziewczynki spędzają sen z powiek jej mamie - Kathryn, która obawia się o kruche zdrowie dziecka, przecież Jo jest chora i musi się oszczędzać.
Tymczasem starsza siostra Jo – Mwix z pomocą całej wioski postanawia zrobić wszystko, aby spełnić największe marzenie swojej siostry. Tak powstaje film o superbohaterce – „Supa Modo”, której nie dosięga żadne zło i która potrafi walczyć o sprawiedliwość, dokładnie tak jak robi to jej idol – Jackie Chan.

WARSZTATY


W świecie zwierząt

wiek: 9-12 lat (liczba miejsc ograniczona)
czas trwania: ok. 4 godz.
prowadzenie: Anita Piotrowska i Oskar Lasota

Warsztaty „W świecie zwierząt” to możliwość poznania teatru lalkowego, wykonania własnej formy plastycznej oraz zrobienia pierwszych kroków w świecie animacji lalkami.

W teatrze lalkowym drzemie ogromny potencjał jeżeli chodzi o sposób na kreatywną zabawę, pierwsze zetknięcie ze sztuką i teatrem w ogóle. Po takich warsztatach młodzi uczestnicy mogą poczuć potrzebę pójścia do teatru, w tym do teatru lalkowego.
Podczas warsztatów powstaną krótkie etiudy na podstawie tekstów Jana Brzechwy o zwierzętach. Mają one potencjał nie tylko teatralny, ale również mogą zainspirować do rozmowy o zwierzętach, ich zachowaniach, prawach oraz ochronie.
Teatr lalek może pomóc w uwrażliwieniu dzieci na los zwierząt. Tak jak życie lalki jest zależne od animatora, tak życie zwierząt stało się zależne od woli lub nie woli człowieka.


Wakacje z babcią i dziadkiem

wiek: 4-7 lat
czas trwania: ok. 3 godz.
prowadzenie: Anita Piotrowska i Oskar Lasota

Kreatywny i niebanalny sposób na spędzenie czasu dziadków z wnukami. Główny cel zajęć to zacieśnianie więzi między pokoleniami, wspólne tworzenie, nauka i dzielenie się umiejętnościami, a pomogą w tym lalki teatralne!
Babcia i dziadek wspólnie z wnukami najpierw narysują projekt lalki, a potem wykonają ją z dostępnych materiałów. Na końcu lalki zatańczą do muzyki.
Teatr lalek może połączyć pokolenia. Czasem trudno jest dotrzeć do siebie nawzajem starszym i młodszym. Nie ułatwia tego wspólczesny świat zanurzony w technologii, często niedostępny dla starszych pokoleń. Świat, który zniechęca do rozwijania relacji z innym człowiekiem. Warsztaty będą też zachętą do wspólnego wybrania się do teatru lalkowego i miłego spędzenia czasu.


Robimy mydełko! – warsztaty z produkcji naturalnych kosmetyków

wiek: 5+ (młodsze dzieci koniecznie z osobą dorosłą; liczba miejsc ograniczona)
czas trwania: ok. 1,5 godz.
prowadzenie warsztatów: Paulina Karczewska

Każdy uczestnik samodzielnie wykona dwuwarstwowe mydełko z bazy glicerynowej - wybierze zapachy, dodatki ziołowe i kolory. Oczywiście własnoręcznie wykonany kosmetyk każdy zabierze ze sobą do domu!

Dziś coraz świadomiej dokonujemy codziennych wyborów, szukamy alternatywy dla chemii, znajdującej się nie tylko w jedzeniu. Warsztaty z produkcji naturalnych kosmetyków to pretekst do rozmowy o świadomości konsumenckiej, ochronie środowiska oraz lokalnej szacie roślinnej. W praktyczny sposób uczą, jak minimalizować użycie chemii w życiu codziennym oraz dają narzędzia, by można było to zrobić.

Warsztaty sensoryczne Zostań geniuszem kolorów

czas trwania: 60 min.

Na początku analizujemy wystawę Malarstwo Krzysztofa Gieniusza, starannie wyszukując wszystkie znajdujące się na pracach ptaki. Następnie, dzięki graficznemu modelowi krążka Newtona, poznajemy szeroką paletę barw i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa kolorami. Bezpośrednie doświadczenia i mieszanie kolorów ze sobą spowoduje odkrycie subtelnych walorów. Podczas zajęć angażujemy nasze zmysły: oglądamy malarstwo, dotykamy piór, słuchamy śpiewu ptaków, smakujemy ziarna, czujemy zapach lasu…

INNE WYDARZENIA

Prezentacja podróżnicza i warsztaty dla Małych Odkrywców: Anna i Krzysztof Kobusowie – Namibia przez pustynię i busz

wiek: 4+

Dlaczego słoń ma trąbę, a antylopa długą szyję? Gdzie uchatki spędzają letnie wakacje? Kto mieszka na pustyni? Jak rozpalić ogień bez zapałek?
Podczas pokazu przemierzymy pustynię Namib, spotkamy słonie i oswojone gepardy, dowiemy się, jakie są strategie roślin na przetrwanie i jak radzi sobie lud Himba, który do mycia nie używa wody. Od Buszmenów nauczymy się przetrwania w buszu oraz dowiemy się, jak zrobić ozdoby ze skorupek strusich jaj i nasion. Odwiedzimy stolicę kraju Windhuk i przekonamy się, jak wygląda nowoczesne miasto.
Afrykanie pokażą nam, jak różne jest ich życie. Czy wiecie, że dzieci w Namibii znają zwykle po 4-5 języków? Zapraszamy do wspólnej podróży przez Afrykę!

Zwierzęta Afryki – warsztaty

Spotkanie w formie zabaw i zagadek, poświęcone poznawaniu mieszkańców Afryki. Dzieci będą tropić i odkrywać, poznają buszmeński taniec żyrafy, dotkną piasku pustyni, sprawdzą, czym różnią się między sobą piórka perliczek, flamingów i strusi, nauczą się naśladować odgłosy zwierząt i dowiedzą, jak przywołać hipopotama. Spotkają też zwierzaki prosto z Afryki, zrobione z koralików, namalowane na batiku i wyrzeźbione w drewnie.

Anna i Krzysztof Kobusowie – piszą, fotografują, prowadzą warsztaty dla dzieci i multimedialne prezentacje. Anka pilotuje grupy, Krzysztof bywa „zalatany” dronem. Ich zdjęcia i relacje z wypraw można znaleźć na stronach: malypodroznik.pl i travelphoto.pl.
Są autorami serii nagradzanych „Podróżowników” – kreatywnych przewodników dla dzieci oraz najnowszych książek: „Polska NAJ. Księga miejsc wyjątkowych” i „Poradnik młodego podróżnika”.

Teatr Uszyty: Zupka z blaszanego kubka

spektakl dla widzów: 5+
czas trwania: 45 minut + zabawy

„Zupka z blaszanego kubka” – dwoje piratów Emma i Chudy Joe trafiają na bezludną wyspę. Ich okręt zatonął wraz z całą załogą. Próbują za wszelką cenę wydostać się z wyspy, ale nie jest to łatwe. Joe próbuje jakoś rozbawić Emmę. Ze znalezionych przedmiotów i różnego rodzaju rekwizytów tworzy teatrzyk, przedstawia morską wersję Czerwonego Kapturka, w której wilkiem jest Wilk Morski, a Kapturkiem – Czerwona Apaszka. Czy uda im się wydostać z wyspy? Jak zakończy się ich przygoda? Co odnajdą w znalezionej butelce?

Teatr Uszyty – powstał z niciego. A właściwie ze wszystkiego, co niezbędne: z miłości do teatru, lalek i pracy rzemieślniczej. Jest niezależnym tworem Katarzyny i Andrzeja Kopczyków, zawodowych aktorów, na co dzień pracujących w jednym z krakowskich teatrów. Tworzą przy użyciu igły, młotka, talentu, śrubek, nitek, energii, wiertarki, pomysłów, tkanin, piły, wyrzynarki, humoru… Dla małych i dużych

polecane: Muzotok: WMQ Wojtek Mazolewski Quintet

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3