Pronar Parkiet Hajnówka - Energetyk Jaworzno 3:0

(sk, wdr)
Libero Daniel Saczko był pewnym punktem Pronaru Parkietu
Libero Daniel Saczko był pewnym punktem Pronaru Parkietu Fot. Anatol Chomicz
Cenne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Pronaru Parkietu Hajnówka. Podopieczni Pawła Blomberga pokonali u siebie Energetyk Jaworzno 3:0. Trzy punkty pozwoliły im awansować na ósme miejsce w pierwszoligowej tabeli.

Nawet oczka nie udało się z Nysy przywieźć siatkarzom Ślepska Suwałki. Ekipa Adama Aleksandrowicza przegrała 1:3.

Hajnowianie na wpadkę ze słabo spisującym się Energetykiem nie mogli sobie pozwolić. Chcieli zgarnąć całą pulę i zadanie wykonali. Chociaż, szczególnie w pierwszym secie, łatwo im nie było.

Jedynym pozytywem występu suwalczan w Nysie był powrót kontuzjowanego Jacka Malczewskiego. Rozgrywający Ślepska wszedł na parkiet w trzecim, jedynym wygranym przez gości secie. Na więcej w meczu z dotychczasowym outsiderem Ślepsk nie zasłużył, gdyż popełnił zbyt wiele błędów.