MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Białystok New Pop Festival 2020: Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Karaś/Rogucki, Karolina Czarnecka

Jerzy Doroszkiewicz
Jerzy Doroszkiewicz
Karolina CzarneckaArtystka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.W listopadzie 2019 ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.
Karolina CzarneckaArtystka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.W listopadzie 2019 ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości. Jerzy Doroszkiewicz
Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Karaś/Rogucki, Karolina Czarnecka wystąpią na Białystok New Pop Festival 2020. Koncerty znów zajmą dziedziniec przed Pałacem Branickich. Gorzej będzie z widzami

Białystok New Pop Festival 2020 odbędzie się!

Już 11 i 12 lipca w Białymstoku zagrają m.in.:

  • Krzysztof Zalewski,
  • Natalia Przybysz,
  • Maria Peszek,
  • Karaś/Rogucki,
  • Karolina Czarnecka

Festiwal odbędzie się bez zmian na placu przed Pałacem Branickich, w plenerze, aby zachować zarówno jego oryginalny charakter oraz klimat, jak i miejsca pracy dla sztabu ludzi i podwykonawców przy nim pracujących. Nie będzie jednak wstępu dla widzów. Ci wykonawców Białystok New Pop Festival 2020 będą mogli obejrzeć sobie jedynie w internecie.

Jak obejrzeć Białystok New Pop Festival 2020 za darmo

Biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne związane z organizacją imprez muzycznych w czasach COVID-19, zdecydowaliśmy przenieść tegoroczną edycję festiwalu do internetu - informuje Agora S.A., organizator festiwalu.

Dzięki nowym technologiom będzie możliwość uczestnictwa w festiwalu bez wychodzenia z domu, będzie można wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie także mieli okazję porozmawiać na live czacie z artystami, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak wygląda nasz festiwal „od kuchni“.

Festiwal z internetową widownią to wspaniała, wielka, muzyczna społeczność, do której apelujemy o oglądanie festiwalu w wersji płatnej - premium full HD. Tak, tym razem wszyscy bierzemy sprawę w swoje ręce, aby wspierać siebie nawzajem. Będziemy festiwal biletować. Bilety wsparcia na wersję premium kosztują od 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie - 50% tej kwoty przekazywane jest artystom.

Osobno będzie udostępniona podstawowa transmisja z festiwalu w wersji bezpłatnej (streaming SD).

To chyba pierwszy w tym roku festiwal, który odbędzie się w swoim pierwotnym miejscu i w prawdziwych, koncertowych warunkach. Wierzymy, że do nas dołączycie!

Znamy datę Białystok New Pop Festival 2021! Otworzy go Muniek Staszczyk.

Znamy też datę przyszłorocznego festiwalu. Białystok New Pop Festival odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021.

Mamy nadzieję, że tłumnie zatańczymy przed sceną przy Pałacu Branickich!

Line up będziemy zdradzać po kolei. Pierwszym artystą, który na nim wystąpi, będzie Muniek Staszczyk.

Dobra wiadomość dla posiadaczy biletów na Białystok New Pop 2020. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przyszły rok. Dotyczy to także biletów dla dzieci (do lat 12) i seniorów. Posiadacze biletów na rok 2020 dostaną dodatkowo w prezencie dostęp HD do tegorocznej edycji online. Jeśli jednak osoby nie będą w stanie już teraz zdecydować czy mogą wziąć udział w przyszłorocznej edycji festiwalu, bilety będzie można zwrócić na platformie przez którą zostały zakupione.

Sprzedaż biletów na 2021 rozpoczyna się we wtorek 16 czerwca 2020 r.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona znów zostali rodzicami

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny