Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Piotr Szczepaniak nowy dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku objął obowiązki

Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Piotr Szczepaniak nowy dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku objął obowiązki
Piotr Szczepaniak nowy dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku objął obowiązki Podlaska KAS
Minister Finansów powołał insp. Piotra Szczepaniaka na stanowiska Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. W środę 24 stycznia odbyła się uroczystość przekazania nowemu Dyrektorowi obowiązków służbowych. Dotychczasowy szef podlaskiej KAS Dyrektor Wojciech Orłowski z końcem lutego przechodzi na emeryturę.

Z dniem 24 stycznia 2024 roku Minister Finansów powołał insp. Piotra Szczepaniaka na stanowisko Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. Tego dnia odbyła się oficjalna uroczystość objęcia obowiązków przez nowego Dyrektora.

Insp. Piotr Szczepaniak związany jest ze służbami celno-skarbowymi od 33 lat. W ostatnim czasie pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. Wcześniej był m.in. Zastępcą Naczelnika Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku, Zastępcą Dyrektora Izby Celnej w Białymstoku, Naczelnikiem Wydziału Zwalczania Przestępczości Izby Celnej w Białymstoku, Naczelnikiem Wydziału Kontroli Operacyjnej Izby Celnej w Białymstoku, Naczelnikiem Wydziału Operacyjnego Izby Celnej w Białymstoku oraz Naczelnikiem Działu Powtórnej Kontroli Celnej Urzędu Celnego w Białymstoku.

Za swoje osiągnięcia zawodowe podczas dotychczasowej kariery został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Brązowym Medalem „ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ", Złotą Odznaką „ZA ZASŁUGI DLA KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ", Brązową Odznaką „ZASŁUŻONY DLA SŁUŻBY CELNEJ" oraz Brązowym i Srebrnym Medalem „ZA ZASŁUGI DLA POŻARNICTWA".

Nowo powołany Dyrektor zastąpił na tym stanowisku Pana Wojciecha Orłowskiego - dotychczasowego Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, który po 31 latach pracy w skarbowości przechodzi na emeryturę.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny