MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowi naczelnicy urzędów skarbowych w województwie podlaskim

OPRAC.:
Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Waldemar Gorlo został powołany z dniem 22 kwietnia 2024 roku na naczelnika Urzędu Skarbowego w Sokółce
Waldemar Gorlo został powołany z dniem 22 kwietnia 2024 roku na naczelnika Urzędu Skarbowego w Sokółce podlaska KAS
Waldemar Gorlo został powołany z dniem 22 kwietnia 2024 roku na naczelnika Urzędu Skarbowego w Sokółce. Dotychczasowa naczelnik sokólskiej skarbówki Katarzyna Ochocka została powołana tego samego dnia na stanowisko zastępcy naczelnika Drugiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku.

Waldemar Gorlo, naczelnik Urzędu Skarbowego w Sokółce

Nowym naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Sokółce został dotychczasowy zastępca naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku - Waldemar Gorlo, który posiada 31-letnie doświadczenie w pracy w administracji skarbowej. Pracę zawodową rozpoczął w 1992 r. w Urzędzie Skarbowym w Mońkach w Dziale Egzekucji, następnie realizował zadania w Drugim Urzędzie Skarbowym w Białymstoku z zakresu kontroli podatkowej. Od 2011 roku na stanowisku kierownika działu kierował pracą zespołu wykonującego kontrolę podatkową. W latach 2018 - 2020 zajmował stanowisko zastępcy naczelnika Urzędu Skarbowego w Łomży. We wrześniu 2020 roku został powołany na stanowisko zastępcy naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Białymstoku. Nowy naczelnik ukończył wyższe studia magisterskie na Wydziale Prawa Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku, a w grudniu 2010 roku został mianowany na urzędnika służby cywilnej.

Katarzyna Ochocka, zastępca naczelnika Drugiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku

Także z dniem 22 kwietnia 2024 roku stanowisko zastępcy naczelnika drugiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku objęła Katarzyna Ochocka. Dotychczasowa naczelnik Urzędu Skarbowego w Sokółce zastąpi na tym stanowisku Annę Wojtan, która odchodzi na emeryturę. Katarzyna Ochocka posiada 17-letnie doświadczenie w pracy w administracji skarbowej. W 2016 roku objęła stanowisko p.o. naczelnika Podlaskiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku, a rok później awansowała na stanowisko naczelnika. W marcu 2022 roku została powołana na stanowisko naczelnika Urzędu Skarbowego w Sokółce, którym kierowała do 21 kwietnia 2024 roku.

od 7 lat
Wideo

Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny