Możesz wygrać kurs angielskiego. Zbieraj kupony.

Redakcja

Regulamin konkursu
§1
Nazwa i rodzaj konkursu

Konkurs nazywa się "Kursy za kupony". W dalszej części tekstu zwany jest konkursem.

§2
Podmiot organizujący konkurs

Konkurs organizuje Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Prosta 51 00-838 Warszawa Oddział w Białymstoku, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok, NIP 897-10-10-229, zwany dalej Organizatorem. Konkurs jest prowadzony na łamach wydawanego przez Organizatora dziennika 'Kurier Poranny", zwanego dalej dziennikiem.

§3
Obszar konkursu

Konkurs jest organizowany na terenie województwa podlaskiego.

§4
Czas trwania konkursu

Konkurs rozpoczyna się 15 lutego i trwać będzie do 2 kwietnia 2010 roku.

§5
Osoby uprawnione do uczestnictwa w konkursie

1. Z udziału w konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, osoby pozostające w stosunku przysposobienia z osobami będącymi pracownikami Organizatora).

§6
Nagrody w konkursie

1. Nagrody główne: 5 rocznych kursów języka angielskiego, o wartości 1180 zł każdy. Kursy realizowane będą od października 2010 roku do czerwca 2011 roku, z możliwością włączenia się do nich już od 1 kwietnia 2010 roku.
2. Nagrody dodatkowe: 25% zniżka dla 30 osób przy wykupieniu rocznego kursu języka angielskiego, o wartości 1180zł.
3. Kursy są prowadzone przez Fundację Edukacji i Twórczości w Białymstoku i przeznaczone są dla osób powyżej 13 roku życia.

§7
Komisja konkursowa

Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawuje komisja konkursowa powołana przez Organizatora. W skład komisji konkursowej wchodzą: Agata Sawczenko i Anna Siemieniuk.

§8
Zasady prowadzenia konkursu

1. Od 15 lutego do 23 marca 2010 roku włącznie, w codziennych wydaniach Dziennika (z wyjątkiem piątków i sobót) będą się ukazywać kupony konkursowe (w sumie 22). Kupony będą ponumerowane kolejno od 1 do 22.
2. Na ostatnim, 22 kuponie znajdzie się pytanie konkursowe będące podstawą do wyłonienia zwycięzców oraz miejsce na wpisanie danych osobowych.
3. Prawidłowo wypełnione zgłoszenie powinno zawierać komplet przynajmniej 20 kuponów wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe i danymi osobowymi uczestnika konkursu. W zgłoszeniu konkursowym żaden z kuponów nie może się powtarzać, zastępując inny kupon. W zgłoszeniu brakować może dwóch kuponów, jednakże kuponem brakującym nie może być kupon ostatni (22), na którym należy wpisać odpowiedź na pytanie konkursowe oraz dane osobowe.
4. Kupony zawierające niekompletne lub nieczytelne dane osobowe lub bez podpisu pod zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub/i oświadczeniem, nie upoważniają do uczestnictwa w konkursie.
5. Każdy z uczestników może dostarczyć dowolną liczbę zgłoszeń konkursowych.
6. Zestawy kuponów stanowiące zgłoszenie konkursowe muszą się składać z oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów, publikowanych na łamach Dziennika.
7. Zestawy zawierające kupony nieoryginalne (np. kserowane) zostaną wyłączone z konkursu.
8. Zgłoszenia konkursowe należy przesłać lub dostarczyć pod adres: "Kurier Poranny", ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok - w terminie do 29 marca 2010 roku włącznie. Decyduje data wpłynięcia do reakcji.

§9
Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników

1. Powołana przez Organizatora komisja konkursowa, o której mowa w §7, wyłoni spośród uczestników zwycięzców.
2. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w piątek, 2 kwietnia 2010 roku na łamach dziennika.

§10
Zasady nagradzania

1. Nagrody w konkursie będą wydawane w siedzibie Organizatora konkursu "Kurier Poranny", ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok. Termin odbioru nagród upływa 30 kwietnia 2010 roku. Nieodebranie nagrody w tym terminie oznacza rezygnację z nagrody be możliwości jakichkolwiek roszczeń ze strony nagrodzonego. Nagrody nieodebrane stają się własnością Organizatora. Każdy nagrodzony zobowiązany jest do odbioru nagrody na koszt własny.
2. Nagrodzonym nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody ani do otrzymania jej ekwiwalentu pieniężnego. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność nagrody (w tym odpowiedzialności z tytułu gwarancji lub rękojmi za wady rzeczy będącej nagrodą). Odpowiedzialnym z tego tytułu jest osoba udzielająca gwarancji (producent, dystrybutor, sprzedawca).
3. Przy odbiorze nagrody należy przedstawić dokument tożsamości. Nagrodę może odebrać również pełnomocnik nagrodzonego, jednak musi przedstawić dokument tożsamości oraz pełnomocnictwo z podpisem nagrodzonego.
4. Gdyby okazało się, iż zdobywcą którejkolwiek z nagród jest osoba należąca do grona, o którym mowa w §5 ust. 2 niniejszego Regulaminu, traci prawo do nagrody. Organizator może zażądać od uczestnika konkursu przed wydaniem nagrody pisemnego oświadczenia, że nie jest on osobą wyłączoną z udziału w konkursie.

§11
Odpowiedzialność podatkowa

Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone, w ramach niniejszego konkursu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj.: Dz. U. z 2000r. Nr 14, poz. 176 ze zmianami). Tym samym laureaci nagród o wartości przekraczającej 760 zł są zobowiązani w momencie odbioru nagrody do uiszczenia w kasie Organizatora 10% podatku od wartości nagrody.

§12
Postępowanie reklamacyjne

Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wniesienia reklamacji związanej z niniejszym konkursem. Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników konkursu w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców, o której mowa w §9 ust. 2 niniejszego Regulaminu. Reklamacje, które wpłyną po 9 kwietnia 2010 r. nie będą uwzględniane. Reklamacje należy zgłaszać na piśmie pod adres Organizatora z dopiskiem "Reklamacja". Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika konkursu, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis. Reklamacje będą rozpatrywane przez komisję konkursową w terminie 7 dni od daty ich otrzymania, włączając w to zawiadomienie uczestnika o wyniku reklamacji. Rozpatrując reklamacje, Organizator stosować się będzie do postanowień Regulaminu. Decyzja komisji konkursowej w przedmiocie reklamacji jest ostateczna i wiążąca.

§13
Regulamin

Treść niniejszego Regulaminu będzie udostępniona do wglądu wszystkim zainteresowanym w siedzibie Organizatora podczas trwania Konkursu oraz na stronie www.poranny.pl/angielski
Przystąpienie do konkursu przez uczestnika oznacza, że zna on i akceptuje postanowienia Regulaminu.
§14
Ochrona danych osobowych
Uczestnicy konkursu będą wyrażać zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora w celach marketingowych ich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem konkursu. W szczególności będą wyrażać zgodę na opublikowania swojego imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania i wizerunku na łamach Dziennika i na stronie internetowej Dziennika. Wyrażenie takiej zgody nie uprawnia do otrzymania z tego tytułu wynagrodzenia.
Dane osobowe uczestników Konkursu przetwarzane będą przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia udział w Konkursie. Każdy uczestnik Konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawienia.

§15
Moc wiążąca Regulaminu

Materiały reklamowo-promocyjne konkursu mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia niniejszego Regulaminu.

§16
Sąd i prawo właściwe

Wszelkie spory mające wyniknąć z niniejszego Regulaminu będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny w Białymstoku.

§17
Postanowienia końcowe
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w działalności Poczty Polskiej oraz firm kurierskich. Określony w regulaminie warunek wysłania lub dostarczenia kuponów we wskazanym terminie, uważa się za spełniony, gdy koperta w tym terminie znajdzie się w siedzibie Organizatora. Uczestnik Konkursu zobowiązuje się do nieodpłatnego przeniesienia na Organizatora autorskich praw majątkowych do zgłoszonych w ramach Konkursu odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Rewolucja w aptekach. Farmaceuta jak lekarz?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3