Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Epi-Centrum Nauki w Białymstoku. Nowe miejsca pracy w białostockim "Koperniku"

PZA
Do 19 lutego, można wziąć udział w rekrutacji na Inspektorów ds. Edukacji oraz Referentów ds. Edukacji w Dziale Popularyzacji Nauki, którą prowadzi Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. To nie jedyna rekrutacja. W Epi-Centrum Nauki zatrudnienie znajdzie również 4 kasjerów. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 25 lutego 2020 roku.
Do 19 lutego, można wziąć udział w rekrutacji na Inspektorów ds. Edukacji oraz Referentów ds. Edukacji w Dziale Popularyzacji Nauki, którą prowadzi Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. To nie jedyna rekrutacja. W Epi-Centrum Nauki zatrudnienie znajdzie również 4 kasjerów. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 25 lutego 2020 roku. Wojciech Wojtkielewicz
Białostocki Park Technologiczny prowadzi rekrutację osób, które będą pracować z nowo powstającym Epi-Centrum Nauki. Podajemy szczegółowe informacje oraz wymagania i terminy.

Białostocki "Kopernik", czyli Epi-Centrum Nauki, które będzie mieścić się na stadionie miejskim, miało wystartować w styczniu 2020 roku, jednak tak się nie stało. Obecnie otwarcie jest planowane na kwiecień 2020 roku - więcej na ten temat: Epi-Centrum ruszy z małym opóźnieniem. Trwają próby.

Centrum Nauki obecnie kompletuje kadrę. Do 19 lutego, można wziąć udział w rekrutacji na Inspektorów ds. Edukacji oraz Referentów ds. Edukacji w Dziale Popularyzacji Nauki, którą prowadzi Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. Łącznie zostanie zatrudnionych 9 osób.

Epi-Centrum Nauki w Białymstoku. Już wiemy, kiedy odbędzie się otwarcie białostockiego "Kopernika"

To nie jedyna rekrutacja. W Epi-Centrum Nauki zatrudnienie znajdzie również 4 kasjerów. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 25 lutego 2020 roku. Wymagane są: CV lub kwestionariusz osobowy, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz doświadczenie określone w wymaganiach, oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o braku prawomocnego skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz o posiadaniu obywatelstwa polskiego, kopie świadectw pracy lub inne dokumenty potwierdzające staż pracy oraz inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Pierwsza umowa o pracę będzie zawarta w wymiarze jednego etatu na czas określony do pół roku z wynagrodzeniem zasadniczym w przedziale 3200-3500 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

Do obowiązków kasjerów będzie należała:

 • obsługa kasowa klientów centrum,
 • prowadzenie sprzedaży w ramach sklepiku w Epi-Centrum Nauki,
 • obsługa terminala płatniczego,
 • obsługa kasy fiskalnej i systemu biletowego,
 • terminowe sporządzanie raportów kasowych,
 • odprowadzanie gotówki do banku zgodnie z raportem kasowym,
 • fakturowanie,
 • właściwe prowadzenie, przechowywanie i archiwizowanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych czynności,
 • telefoniczne i osobiste udzielanie informacji o ofercie Epi-Centrum,
 • dokonywanie rezerwacji,
 • prowadzenie statystyk i opracowywanie zestawień dotyczących ruchu w Epi-Centrum.

Jakie wymagania trzeba spełnić?

Osoby, które chcą pracować na stanowisku kasjera w Epi-Centrum Nauki, muszą posiadać polskie obywatelstwo, mieć wykształcenie średnie oraz co najmniej dwuletni staż pracy. Do tego dochodzi jeszcze posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, a także niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe. Konieczna jest również bardzo dobra znajomość ustawy o finansach publicznych, przepisów dotyczących rachunkowości, w tym budżetowej.

Jeśli zaś chodzi o wymagania pożądane, to mile widziane jest doświadczenie w zakresie księgowości w jednostkach organizacyjnych sektora finansów publicznych, biegła znajomość pakietu Office. Dobrze też, by kandydat był uczciwy, rzetelny odpowiedzialny, systematyczny, zaangażowany, komunikatywny oraz by nie miał problemów z pracą w zespole. Premiowana będzie również dyspozycyjność i gotowość do pracy w weekendy, a także komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

Wystawa dla najmłodszych będzie otwarta już we wrześniu tego roku, wystawa dla młodzieży i dorosłych - do końca stycznia 2020 roku.

Pierwsze w Białymstoku centrum nauki dla najmłodszych będzie...

od 7 lat
Wideo

Dziennik Bałtycki. Pod Chojnicami wykopano samolot z II wojny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny