Apartamenty Jagiellońskie. Komfort, wygoda i doskonała lokalizacja. Dla Ciebie

Materiał promocyjny
Czy można połączyć komfort mieszkania w centrum miasta, blisko najważniejszych wydarzeń, z potrzebą spokoju i miejscem na odpoczynek? Można. Taką propozycję stanowią Apartamenty Jagiellońskie.

Projekt ten to 2 budynki wielorodzinne z pomieszczeniami usługowymi i handlowymi, zlokalizowane w centrum Białegostoku, pomiędzy ulicą Jurowiecką a rzeką Białą. Usytuowane są w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych – tuż przy głównym Centrum Przesiadkowym u zbiegu ulicy Sienkiewicza i Al. Piłsudskiego, obwodnicy śródmiejskiej, w okolicy Galerii Jurowieckiej i nieopodal od Rynku Kościuszki. W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia BOSIR, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, przychodni i szpitala MSWiA.

Apartamenty Jagiellońskie, oprócz korzyści wynikających z takiej lokalizacji w mieście, dają możliwość wytchnienia i wypoczynku – zapewnia to dostęp do pobliskich terenów zielonych. Od strony południowo-zachodniej najbliższe budynki znajdują się przy ul. Włókienniczej - atutem apartamentów jest przestrzeń i widok na panoramę miasta. Przedsięwzięcie to jest niepowtarzalnym połączeniem wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań.

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu, zarówno kompaktowe lokale, jak i funkcjonalne apartamenty. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto tu zamieszka. Wygodę mieszkania zapewniają podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Jest również plac zabaw, w sam raz dla najmłodszych. Ale to nie wszystko. Apartamenty Jagiellońskie to najwyższy poziom standardu wykończenia. Najbardziej reprezentacyjne miejsca, takie jak hole wejściowe czy windy, zostały zaprojektowane z najwyższą starannością. Projekt i wykonanie z materiałów wysokiej jakości, takich jak kamień naturalny, gwarantują ponadczasowy wygląd i prestiż całego budynku.

Wszystkie te zalety wynikają z wartości wyznawanych przez firmę Apartamenty Jagiellońskie. Misją jej jest bowiem prowadzenie inwestycji mieszkaniowej zgodnie z międzynarodowymi standardami ze szczególną troską o bezpieczeństwo finansowe Klientów.

Apartamenty Jagiellońskie Biuro Sprzedaży
ul. Jurowiecka 23, 15-101 Białystok
Tel. 85 307 64 44
www.apartamentyjagiellonskie.pl

Dodaj ogłoszenie