NASZE
  STUDNIÓWKI

  Studniówki w 2019 roku!

  Rozwiń
  Świeć się z Energą 2018: Głosuj na najpiękniej oświetlone na...

  Świeć się z Energą 2018: Głosuj na najpiękniej oświetlone na święta miasto [WOJ. PODLASKIE]

  (ŁK)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Świeć się z Energą 2018: Głosuj na najpiękniej oświetlone na święta miasto [WOJ. PODLASKIE]
  1/12
  przejdź do galerii
  Emocje w naszym plebiscycie „Świeć się z Energą” coraz większe! Zaczęło się głosowanie na najładniej oświetlone na święta miasto. W puli nagród znajdują się sprzęty AGD o łącznej wartości aż 200 000 zł. W ogólnopolskim konkursie Energa nagrodzi 16 miast - w każdym województwie pomoc dla potrzebujących trafi do jednej miejscowości.
  Zobacz galerię
  W wielkim, ogólnopolskim plebiscycie "Świeć się z Energą" zostaną wybrane najpiękniejsze, pełne świątecznych iluminacji miasta w Polsce. W tej chwili o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Podlaskiem rywalizują: Białystok, Łomża, Suwałki, Czarna Białostocka, Augustów, Grajewo, Wasilków.

  Głosowanie ruszyło 14 grudnia. Do 4 stycznia do godz. 12 czekamy na kolejne miasta i świąteczne fotografie - dołączcie jak najszybciej!

  ŚWIEĆ SIĘ Z ENERGĄ 2018 - DODAJ I GŁOSUJ NA MIASTA Z WOJ. PODLASKIEGO


  Dobroczynna zabawa

  Wspieraj swoje miasto - zgłoś je do plebiscytu i zachęcaj znajomych oraz rodzinę do głosowania. Warto to zrobić, bo zwycięska miejscowość otrzyma energooszczędny sprzęt AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu. Wojewódzki etap plebiscytu zakończy się 7 stycznia 2019 r.

  Zwycięzca konkursu wojewódzkiego otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10000 zł pochodzący ze sklep.energa.pl, który władze miasta przeznaczą na cel charytatywny. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w regionie, awansuje do ogólnopolskiego finału, gdzie powalczy o dodatkowy sprzęt warty 40 000 zł.

  To już dziesiąta, jubileuszowa edycja plebiscytu „Świeć się z Energą”. Akcję organizuje Energa wraz z „Kurierem Porannym”. W głosowaniu wybieramy najpiękniejsze świąteczne iluminacje.

  W ostatniej edycji plebiscytu Świetlną Stolicą Polski po raz drugi z rzędu ogłoszony został Zamość. Miasto zdobyło ponad 70 tys. głosów i otrzymało od Grupy Energa warty 50 000 sprzęt AGD, który trafił do potrzebujących.

  Mistrzowie świątecznej fotografii

  Równolegle z głosowaniem na „Świetlną stolicę Polski” przeprowadzany jest konkurs fotograficzny. Energa funduje w nim wspaniałe nagrody o łącznej wartości 40 000 zł, w tym nagrodę główną, którą jest zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.

  Zgodnie z założeniem konkursu jury poszukiwać będzie przede wszystkim największej kreatywności jego uczestników. Nagrody i wyróżnienia w konkursie można wygrać zarówno walcząc w plebiscycie o głosy naszych Czytelników, jak i zdobywając uznanie komisji konkursowej z udziałem Lidii Popiel, słynnej polskiej fotografki, która jest ambasadorem plebiscytu „Świeć się z Energą”.

  Szukamy zdjęć, które uchwycą magię świąt

  Każdy może zgłosić kilka zdjęć w pięciu kategoriach: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja, Moja Szopka. Zdjęcia autorów kandydujących do tytułu „Mistrza Świątecznej Fotografii” można zobaczyć w naszej galerii. Tu można też zgłosić fotografie do konkursu. Głosowanie potrwa do 18 stycznia 2019 roku.

  KONKURS FOTOGRAFICZNY. GŁOSUJ LUB ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU


  Dodatkowo miłośnicy fotografii mobilnej będą mogli rywalizować na Instagramie. Spośród zdjęć zamieszczonych i oznaczonych #SwiecSiezEnerga jury nagrodzi 13 osób. Trzy osoby otrzymają smartfony, a 10 otrzyma bony do sklep.energa.pl.

  Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

  Informacji o akcji udziela Wojciech Żaboklicki
  tel. 502 499 052 (pon.-pt. w godz. 8-17)
  e-mail.: wojciech.zaboklicki@polskapress.pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo