Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1:2 (relacja na żywo). Żółto-Czerwoni wreszcie z trzema punktami. Bramki Makuszewskiego i Borysiuka

(mark)
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok wojciech wojtkielewicz
Jagiellonia wygrała w Szczecinie z Pogonią 2:1 po bramkach Macieja Makuszewskiego i Ariela Borysiuka. Białostoccy piłkarze wygrali po raz pierwszy w 2020 roku i po raz pierwszy na wyjeździe od sierpnia 2019 roku.

90+5 min.: Koniec meczu, Jagiellonia wygrywa po raz pierwszy na wyjeździe od 30 sierpnia 2019 roku.
90 + 2 min.: Zmiana w Jagiellonii. Za Pospisilia Szymonowicz
90 min.: Sędzia dolicza 5 minut.
89 min.: Żółta kartka dla Struskiego.
88 min.: Rzut wolny dla Pogoni. Cibicka uff nad poprzeczkę.
82 min.: Zmiana w Pogoni. Wchodzi Soufian Benyamina za Listkowskiego.
79 min.: Żółta kartka dla Wójcickiego.
76 min.: Żółta kartka dla Pospisila.
71 min. Zmiana w Jagiellonii. Za Makuszewskiego wchodzi Tomas Prikryl
69 min.: Puljic przeskakuje nad piłką, strzela Ariel Borysiuk i gol! Jaga prowadzi 2:1!
66 min.: Jagiellonia ma rzut wolny sprzed linii pola karnego i za faul na Makuszewskim czerwoną kartkę otrzymuje Kostas Triantafyllopoulos,
62 min.: Zmiana w Jagiellonii. Struski za Mystkowskiego.
61 min.: Żółta kartka dla Mystkowskiego.
60 min.: Dobra sytuacja, ale Puljić fatalnie przestrzelił.
58 min.: Zmiana w Pogoni. Srdan Spiridonović wchodzi za Hostikkę.
57 min.: Cibicki obok.
55 min.: Błąd Węglarza. Stec nie trafia do pustej bramki.
54 min.: Gol dla Pogoni. Cibicki otrzymuje piłkę od Listkowskiego i niepilnowany w polu karnym strzela wyrównującego gola..
48 min.: Jakov Puljić w idealnej sytuacji, ale broni bramkarz Pogoni.
46 min.: Rozpoczęła się druga połowa. Drużyny grają bez zmian.
45 + 1 min.: Koniec pierwszej połowy. Pogoń miała przewagę, ale to Jaga prowadzi.
45 min.: Sędzia dolicza jedną minutę.
36 min.: Kartka dla Steca (Pogoń)
34 min.: Gol dla Jagiellonii!!!!!! Maciej Makuszewski precyzyjnie uderza przy słupku. Jaga prowadzi po bardzo niemrawym początku
32 min.: Wreszcie akcja Jagiellonii zakończona strzałem Pospisila w nogi obrońcy, dobitka mocno niecelna.
28 min.: Cibicki strzela z wolnego, Węglarz wybija piłkę na róg.
27 min.: Taras Romanczuk za faul otrzymuje żółtą kartkę.
23 min.: Błąd Makuszewskiego. Kowalczyk zabiera piłkę, podaje do Kuzulja. Ten strzela. Na szczęście obok.
22 min.: Węglarz ubiega Steca.
18 min.: Runje dostaje żółtą kartkę
14 min.: Hostikka dwukrotnie strzela na bramkę Jagiellonii.
9 min.: Runje wybija piłkę ratując Jagiellonię od utraty bramki.
8 min.: Hubert Matynia z woleja, ale na szczęście obok bramki Jagiellonii.
5 min.: Na razie ligowa kopanina.
1 min.: Sędzia Przybył miał kłopoty z zestawem słuchawkowym. I wreszcie startuje mecz. Zaczęli Portowcy.
W dzisiejszych pierwszych meczach Lech Poznań pokonał Górnika Zabrze 4:1, a Raków Częstochowa zwyciężył na wyjeździe Wisłę Płock 2:0.
Jagiellonia zacznie z jedną zmianą w porównaniu do meczu z Lechem. Na ławce rezerwowych usiadł Zoran Arsenić. Do wyjściowej jedenastki powrócił Jakub Wójcicki.
POGOŃ Szczecin - JAGIELLONIA Białystok 1:2 (0:1)
Bramka: 0:1 Makuszewski 34, 1:1 Cibicki 54, 1:2 Borysiuk 69
Pogoń: Dante Stipica - David Stec, Kostas Triantafyllopoulos, Igor Łasicki, Hubert Matynia, Sebastian Kowalczyk, Damian Dąbrowski, Zvonimir Kozulj (69. Mariusz Malec), Marcin Listkowski (82. Soufian Benyamina), Santeri (58. Srdan Spiridonović), Paweł Cibicki.
Jagiellonia: Damian Węglarz - Andrej Kadlec, Ivan Runje, Bogdan Tiru, Jakub Wójcicki, Maciej Makuszewski (71. Tomas Prikryl), Taras Romanczuk, Ariel Borysiuk, Martin Pospisil (90+2 Dawid Szymonowicz), Przemysław Mystkowski (62. Karol Struski), Jakov Puljić.
Czerwona kartka: Kostas Triantafyllopoulos (68. Pogoń)
Żółte kartki: Stec (Pogoń): Runje, Romanczuk, Mystkowski, Pospisil, Wójcicki, Struski (Jagiellonia)
Sędziuje: Jarosław Przybył (Kluczbork).