Konkurs piosenki angielskiej. V edycja Musical English w...

  Konkurs piosenki angielskiej. V edycja Musical English w Białymstoku [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Agnieszka

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Swoje muzyczne umiejętności pokazały dzisiaj przedszkolaki z Białegostoku na V edycji konkursu piosenki angielskiej - Musical English. Emocje były ogromne.
  W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt dzieci, z czego tylko trójka mogła wygrać.
  1/26
  przejdź do galerii

  W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt dzieci, z czego tylko trójka mogła wygrać. ©Konrad Karkowski

  O tym, że każdy śpiewać może, trochę lepiej lub trochę gorzej, przekonaliśmy się dzisiaj na konkursie piosenki angielskiej dla 4-6 latków - Musical English. Przedszkolaki z Białegostoku zaprezentowały przed jurami swoje muzyczne umiejętności. Całość odbyła się w Przedszkolu Samorządowym Nr 31 w Białymstoku. To już piąta edycja muzycznych zmagań maluchów. Każdy z uczestników musiał zaśpiewać wybrany przez siebie utwór w języku angielskim. Stres towarzyszył na pewno każdemu z ich, ale była przy tym również dobra zabawa i miła atmosfera. Wszyscy wspierali się wzajemnie brawami i życzliwymi uśmiechami.

  - Dzieci bawiły się bardzo dobrze, tak jak i rodzice oraz opiekuni. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Warto zwrócić uwagę na to, że dla przedszkolaków to nie lada wyzwanie zaśpiewać piosenkę w języku angielskim. Dzieci poradziły sobie jednak znakomicie. Konkurs przebiegł sprawnie. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa, której zresztą nie zabrakło - wypowiada się Joanna Groch z Przedszkola Samorządowego Nr 31 w Białymstoku.

  Jury oceniało dzieci pod względem muzykalności, poprawności językowej, interpretacji prezentowanych utworów oraz ogólnego wyrazu artystycznego. Każdy przedszkolak traktowany był wyjątkowo i na równi z innymi. Wszystkie dzieci wykazały się ogromną odwagą i kreatywnością w wykonaniu swoich utworów. Może udział w takim konkursie będzie początkiem dalszych zmagań z muzycznymi wyzwaniami.

  W konkursie wzięło udział kilkadziesiąt dzieci, z czego tylko trójka mogła wygrać. Reszta natomiast została nagrodzona ogromnymi brawami.

  Zobacz galerię

  Oto zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu:

  Julia Malinowska - PS nr 10 „Hasta Manana”
  Natalia Zadykowicz - PS nr 29 „Fantazja” „Jelly on a plate”
  Michał Truszkowski - Niepubliczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej „ Lemon tree”

  Gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i całej reszcie dzieciaków.

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo