Futsal: Elhurt Elmet Helios - Radio System 3:0, Auto Complex - MOKS 3:2

Gra z kontry przyniosła spodziewany efekt. Z białostockich pierwszoligowców zapunktował tylko Elhurt Elmet Helios, który pokonał u siebie Radio System Toruń 3:0. MOKS Słoneczny Stok przegrał na wyjeździe z Auto Complex Przodkowo 2:3.

- Trochę zabrakło nam szczęścia, bo rywale wcale nie pokazali nic wielkiego - mówi Konrad Lewończuk, trener MOKS.

Lepiej poszło Elhurtowi Elmetowi Heliosowi, który co prawda w pierwszej połowie męczył się z zespołem z Torunia, ale po przerwie podopieczni Dariusza Gołdowskiego strzelili trzy gole i pewnie wygrali.

- Graliśmy z kontry i przyniosło to spodziewany efekt - podsumowuje trener Elhurtu Elmetu.

Wyniki 7. kolejki:

Elhurt Elmet Helios Białystok - Radio System Toruń 3:0 (0:0). Bramki dla Elhurtu: Tymiński - 2, Łuckiewicz.

Elhurt Elmet: Jędruczek - R. Szczepanik, Ł. Szczepanik, Tymiński, Łuckiewicz, Wiszowaty, Bućko, Pogorzelski, Dzierszko, Ponimasz. Cwaliński.

Auto Complex Przodkowo - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:2 (2:0). Bramki dla MOKS: Gryszkiewicz i Malinowski.

MOKS: Gieniusz (Leśniewski) - Szczawiński, Andzielewicz, Gryszkiewicz, Malinowski, M. Szczepanik, Łukasiewicz, Duda, Stoczko, Marczuk.

KS 1920 Mosina - Red Devils Chojnice 2:6, KS Gniezno - Tacho Toruń 1:2, Gatta Zduńska Wola - Unisław Team Unisław 19:0.

Program 8. kolejki:
14-15 listopada: Red Devils - Gniezno, AZS UW - Mosina, Przodkowo - Elhurt, Radio - Gatta, MOKS - Tacho.
Pauzuje: Unisław.