23 poszukiwanych przestępców w rękach podlaskiej policji. Wszyscy wpadli w ciągu weekendu!

Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
23 poszukiwanych przestępców w rękach podlaskiej policji. Wszyscy wpadli w ciągu weekendu!
23 poszukiwanych przestępców w rękach podlaskiej policji. Wszyscy wpadli w ciągu weekendu! podlaska policja
W miniony weekend policjanci zatrzymali 23 osoby poszukiwane. Jedna z nich to 29-letni białostoczanin, który wpadł w ręce policjantów z białostockiej patrolówki. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem

W miniony weekend policjanci zatrzymali 23 osoby poszukiwane. Jedną z nich był 29-letni mężczyzna, który wpadł w piątek po 12 na osiedlu Dziesięciny. Został zatrzymany przez policjantów z białostockiej patrolówki. Jak ustalili mundurowi, białostoczanin był przez sąd do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Tego samego dnia kilka godzin później na osiedlu Leśna Dolina mundurowi zauważyli jadącego opla z przebitą oponą.

- Za kierownicą siedział 30-letni mieszkaniec gminy Choroszcz. Jak się okazało, mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez sąd do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. W trakcie kontroli od mężczyzny policjanci wyczuli alkohol. Kierowca opla odmówił badania alkomatem, dlatego została pobrana mu krew do badań - mówi oficer prasowy KWP w Białymstoku.

Kolejna osoba poszukiwana listem gończym to 39-letnia mieszkanka powiatu sokólskiego. Wpadła w niedzielę po 19 w Łapach w ręce policjantów z miejscowego komisariatu. Poszukiwana była przez prokuraturę do odbycia kary 30 dni pozbawienia wolności za paserstwo.

Kolejna osoba poszukiwana to 63-letni białostoczanin. Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę przed 20 na osiedlu Dziesięciny przez policjantów z białostockiej „dwójki”. Był on poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.

Mundurowi zatrzymali również 19 innych osób, które poszukiwane były od 2 dni do 2 lat pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu.

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie