TŁOKI GORZYCE - JAGIELLONIA WERSAL PODLASKI BIAŁYSTOK 2:0 (1:0)

Piotr WOŁOSIK, Gorzyce
O godzinie 17 rozpoczęliśmy bezpośrednią internetową transmisję z Gorzyc, z drugoligowego meczu Tłoki - Jagiellonia.

TŁOKI - JAGIELLONIA 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 - Kusiak (27), 2:0 - M. Szmuc (67).
Żółte kartki: Danielewicz, Sorokinas, Chrobot (Jagiellonia)
Czerwone kartki:
Sędziuje: Michał Nowak (Katowice).
Widzów: 600.

Tłoki: Petrykowski - Murdza, Dziewulski, Ławriszyn, Złotek, Wojciechowski, M.Szmuc, Pacanowski (60. Pacuła), Kusiak (68. Pałkus), Szafran, Bański.
Rezerwowi: Bilski - Konopelski, Pałkus, Tułacz, Laskowski. Trener: Jacek Zieliński.

Jagiellonia: Dymek - Kulig, Rzeczycki, Sorokinas, Smoliński, Zalewski (54. Żuberek), Chrobot, Danielewicz (38. Dzienis), Kubsik, Kobeszko, Szarnecki.
Rezerwowi: Dilys - Bańkowski, Żuberek, Grad. Trener: Wojciech Łazarek.

OPIS

1 minuta: rozpoczął się mecz.
8 minuta: żadna z drużyn nie stworzyła sytuacji mogącej przynieść powodzenie. Gra jest dosyć ostra. Często fauluje Przemysław Kulig.
11 minuta: strzał z rzutu wolnego Marka Kusiaka broni Mirosław Dymek.
20 minuta: mecz toczy się w środku pola.
22 minuta: Wojciech Kobeszko strzelił
25 minuta: po strzale Marcina Kubsika bramkarz gospodarzy z trudem odbił piłkę.
27 minuta: 1:0 dla Tłoków. Marek Kusiak pokonuje Dymka strzałem z rzutu wolnego.
38 minuta: za Marcina Danielewicza wchodzi Mariusz Dzienis.
45 minuta: koniec I połowy.
46 minuta: Jagiellonia rozpoczęła II połowę.
50 minuta: Kamil Szarnecki strzela zza pola karnego na bramkę Tłoków, ale bramkarz sparował piłkę na rożny, po którym nic ciekawego się nie działo.
54 minuta: Krzysztofa Zalewskiego zmienia Dzidosław Żuberek.
63 minuta: Kobeszko wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy, który jednak broni strzał.
67 minuta: 2:0 dla Tłoków. Marcin Szmuc w idealnej sytuacji pokonuje Dymka.
86 minuta: Żuberek strzela z rzutu wolnego, ale futbolówkę łapie bramkarz Tłoków.
90 minuta: koniec meczu.