Skandia Maraton Lang Team. Będą utrudnienia w centrum i zmiany ruchu

(adek)
Skandia Maraton Lang Team
Skandia Maraton Lang Team Anatol Chomicz
Duże zmiany w ruchu drogowym. Rowerzyści zablokują miasto.

12 maja - sobota

W związku z organizowanymi w dniach 12-13 maja wyścigami kolarskimi wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane zmianami organizacji ruchu. Prosimy o uważne poruszanie się, zwracanie uwagi na znaki i objazdy oraz na polecenia służb porządkowych.

Całkowite zamkniecie ruchu:

W godzinach 6.00 - 18.00 nastąpi całkowite wyłączenie ruchu drogowego ulicy
H. Sienkiewicza (na odcinku od ul. Legionowej do Al. J. Piłsudskiego)
oraz prawy pas ruchu ul. Legionowej (na odcinku od ul. Kościelnej do ul. H. Sienkiewicza).

Ograniczenia w ruchu kołowym (od godz. 10.30 do 16.00):

Na ulicach :

W.Wysockiego - Wasilkowska - H. Sienkiewicza

- zostanie wyłączony całkowicie z ruchu lewy pas jezdni (na kierunku od ul. Pietrasze do Al. J. Piłsudskiego). Do ruchu pojazdów pozostanie prawy pas jezdni ww. ulic z możliwością poruszania się wyłącznie "na wprost" i "w prawo".

- włączenie się do ruchu z ulic: Jurowieckiej, Ogrodowej, Plac Wyzwolenia, Jagienki , Traugutta, Złota, będzie możliwe wyłącznie "w prawo".

Zalecane objazdy:

W związku z wystąpieniem utrudnień w ruchu nie zaleca się korzystania w dniu 12 maja 2012 r z ulic H. Sienkiewicza, Wasilkowskiej i ul.W. Wysockiego.

- mieszkańcy ulic w dzielnicy Pietrasze, zlokalizowanych po lewej stronie ul. W.Wysockiego (na kierunku do Wasilkowa) powinni kierować się w ul. S. Batorego, a następnie ul. Gen. W. Andersa w kierunku "centrum",

- poruszający się ulicami: Gen. F. Kleeberga, Gen. S. Maczka i Gen. W. Andersa w kierunku centrum i Lublina powinni korzystać z objazdu wyznaczonego ulicami: 1000 - Lecia Państwa Polskiego, Poleską, Towarową,

- pojazdy z kierunku Lublina jadące ul. Towarową w kierunku Warszawy powinny kierować w ul. Poleską, 1000 Lecia Państwa Polskiego i ul. Gen. S. Maczka,

Włącz się do naszej akcji "Czytam, więc ...". Do wygrania nagrody!

Szczegółowa organizacja ruchu na skrzyżowaniach i ciągach komunikacyjnych:

- ul. Pietrasze - ruch kołowy odbywać będzie wyłącznie w poprzek ulicy kierowany przez służby porządkowe;

- Skrzyżowanie ulic: Pietrasze - W. Wysockiego -na skrzyżowaniu możliwe będą manewry wyłącznie z ul. W.Wysockiego skrętu "w prawo" w ul. Łącznikową i "na wprost";

- Skrzyżowanie ulic: W. Wysockiego - W. Raginisa - na skrzyżowaniu możliwe będzie poruszanie się z ul. W.Raginisa wyłącznie "w prawo", z ul. Wasilkowskiej z kierunku centrum miasta w prawo w ul. W. Raginisa oraz na wprost w kierunku ul. W. Wysockiego.

- Skrzyżowanie ulic: 27-go Lipca - Wasilkowska - Gen. W. Andersa:
- z ul. Gen.W.Andersa ruch pojazdów odbywać się będzie wyłącznie w prawo

- z ul. 27-go Lipca ruch pojazdów odbywać się będzie w prawo.

- z ul. Wasilkowskiej z kierunku "centrum" ruch pojazdów odbywać się będzie "na wprost" w kierunku ul. W. Wysockiego i "w prawo",

- z ul. Wasilkowskiej w kierunku centrum ruch pojazdów odbywać się będzie "na wprost" i "w prawo",

Powyższe ograniczenia nie dotyczą komunikacji miejskiej.

- Skrzyżowanie ulic: Wasilkowskiej - R. Trugutta - ruch pojazdów z ul. R. Traugutta odbywać się będzie wyłącznie "w prawo"

- Skrzyżowanie ulic:H. Sienkiewicza - Plac Wyzwolenia - z ul. Plac Wyzwolenia pojazdy będą mogły kierować się wyłącznie "w prawo" w ul. H.Sienkiewicza.

- Skrzyżowanie ulic H. Sienkiewicza - Jagienki - Złota - z ulicy Jagienki i Złotej pojazdy będą mogły poruszać się wyłącznie "w prawo" w ulicę H.Sienkiewicza.

- Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza - Ogrodowa - z ul. Ogrodowej pojazdy będą mogły poruszać się wyłącznie "w prawo" w ulicę H. Sienkiewicza .

- Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza - Jurowiecka - pojazdy z ul. Jurowieckiej będą mogły jechać wyłącznie "w prawo" w ul. H. Sienkiewicza i ul. H. Sienkiewicza w prawo w kierunku Al.J.Piłsudskiego.

- Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza - Aleja J. Piłsudskiego -pojazdy będą mogły poruszać się następująco:

- Aleja Piłsudskiego (z kierunku H. Dąbrowskiego) - wyłącznie "na wprost",

- Aleja Piłsudskiego (z kierunku od Ronda im. dr hab. A. Lussy) - "w prawo" i "na wprost",

- Ulica H. Sienkiewicza (z kierunku od ulicy Jurowieckiej) - wyłącznie "w prawo" i "w lewo".

Zmiany nie dotyczą pojazdów komunikacji miejskiej.

Na skrzyżowaniach gdzie dopuszczony został ruch poprzeczny kierować nim będą policjanci. Na czas przejazdu kolarzy ruch drogowy będzie wstrzymywany.

13 maja - niedziela

Całkowite zamkniecie ruchu:

W godzinach 6.00 - 18.00 nastąpi całkowite wyłączenie ruchu drogowego ulicy H. Sienkiewicza (na odcinku od ul. Legionowej do Al. J. Piłsudskiego) oraz prawy pas ruchu ul. Legionowej (na odcinku od ul. Kościelnej do ul. H. Sienkiewicza).

Ograniczenia w ruchu kołowym (od godz. 12,00 do 16.00):
Na ulicach:

- Wysockiego - Wasilkowska - H. Sienkiewicza: zostanie wyłączona całkowicie z ruchu prawa jezdnia (na kierunku od 27-go Lipca do Al. J. Piłsudskiego).

- 27 - Lipca: zostanie wyłączony ruch kołowy na całej długości ulicy od granic miasta do ul. Wasilkowskiej.

-dopuszczony zostanie poprzeczny ruch pojazdów na kierunku z ulicy J.Brzechwy - Dolistowska i odwrotnie. Ruchem kierować będzie Policja.

Zalecane objazdy:

- w związku z wystąpieniem utrudnień w ruchu nie zaleca się korzystania w dniu 13 maja 2012 r. w godz.12.00 - 16.00, z ulic: H. Sienkiewicza i Wasilkowskiej.

- poruszający się ulicami: Gen. F. Kleeberga, Gen. S. Maczka i Gen. W. Andersa w kierunku centrum i Lublina powinni korzystać z objazdu wyznaczonego ulicami: 1000 - Lecia Państwa Polskiego, Poleską, Towarową,

- pojazdy z kierunku Lublina jadące ul. Towarową w kierunku Warszawy powinny kierować się w ul. Poleską, 1000 Lecia Państwa Polskiego i ul. Gen. S. Maczka,

- mieszkańcy os. Bagnówka jadący w kierunku centrum miasta powinni kierować się J.Brzechwy - Dolistowska - Włościańska - Piasta lub w kierunku ul. W. Raginisa,

- mieszkańcy ulicy H.Sienkiewicza zlokalizowani po stronie numerów nieparzystych powinni kierować się do ulicy Poleskiej.

Szczegółowa organizacja ruchu na skrzyżowaniach i ciągach komunikacyjnych:

Skrzyżowanie ulic: 27-go Lipca - Wasilkowska - Gen. W. Andersa:

- z ul. Gen. W. Andersa ruch pojazdów odbywać się będzie wyłącznie w lewo w kierunku ul. W.Wysockiego

- z ul. Wasilkowskiej z kierunku "centrum" ruch pojazdów odbywać się będzie "na wprost" w kierunku ul. W. Wysockiego

- z ul. Wasilkowskiej w kierunku centrum ruch pojazdów odbywać się będzie w prawo w ulicę Gen.W.Andersa

Powyższe ograniczenia nie będą dotyczyły komunikacji miejskiej.

- Skrzyżowanie ulic: Wasilkowskiej - R. Trugutta - ruch pojazdów z ul. R. Traugutta odbywać się będzie wyłącznie "w prawo" z kierunku ulicy Kapralskiej natomiast z kierunku ulicy Wąskiej wjazd zamknięty.

- Skrzyżowanie ulic:H. Sienkiewicza - Plac Wyzwolenia - z ul. Plac Wyzwolenia wjazd na ulicę H. Sienkiewicza zamknięty.

Skrzyżowanie ulic H. Sienkiewicza - Jagienki - Złota - z ul. Złotej pojazdy będą mogły poruszać się wyłącznie "w prawo" w ulicę H. Sienkiewicza, z ul. Jagienki wjazd będzie zamknięty.

Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza - Ogrodowa - z ul. Ogrodowej z kierunku ul. Pałacowej pojazdy będą mogły poruszać się wyłącznie "w prawo" w ulicę H. Sienkiewicza , z kierunku Fabrycznej wjazd zamknięty.

Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza - Jurowiecka - pojazdy z ul. Jurowieckiej będą mogły jechać wyłącznie "w prawo" w ul. H. Sienkiewicza, z ul. H.Sienkiewicza w prawo w Al.J.Piłsudskiego

Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza - Aleja J. Piłsudskiego - pojazdy będą mogły poruszać się następująco:

- Aleja Piłsudskiego (z kierunku H. Dąbrowskiego) - wyłącznie "na wprost",

- Aleja Piłsudskiego (z kierunku od Ronda im. dr hab. A. Lussy) - "w prawo" i "na wprost",

- Ulica H. Sienkiewicza (z kierunku od ulicy Jurowieckiej) - wyłącznie "w prawo"

Zmiany nie dotyczą pojazdów komunikacji miejskiej.

Na skrzyżowaniach gdzie dopuszczony został ruch poprzeczny kierować nim będą policjanci. Na czas przejazdu kolarzy ruch będzie wstrzymywany.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

c
chiquita24
"- Skrzyżowanie ulic: H. Sienkiewicza – Jurowiecka - pojazdy z ul. Jurowieckiej będą mogły jechać wyłącznie "w prawo” w ul. H. Sienkiewicza" - ale nowość.... jakby to z Jurowieckiej kiedykolwiek można było skręcić w lewo.....
v
velo
Nie rowerzyści tylko firma Pana Langa na życzenie pana prezydenta miasta. Miasto hojnie sponsoruje impreze kwotą 200 000zł i chce aby imprezę było widać. Z punktu widzenia sportowego meta w centrum i jeżdzenie po asfalcie, to zaprzeczenie MTB. Nasze lokalne Maratony Kresowe robią to rozsądniej.
u
ufe
Powinien być Zakaz pedałowania.
Dodaj ogłoszenie