Rosja - Hiszpania bramki youtube 1:1, karne 4:3 skrót meczu 1.07.2018 rzuty karne, faule, wynik (zdjęcia, wideo)

(kw)
Rosja - Hiszpania 1:1, karne 4:3 BRAMKI YOUTUBE skrót meczu 1.07.2018 rzuty karne, faule Bartek Syta
Rosja Hiszpania 4:4 Po raz pierwszy na mundialu 2018 doszło do dogrywki i rzutów karnych. Po wojnie nerwów w ćwierćfinale jest Rosja, która wyeliminowała Hiszpanię. Po regulaminowym czasie gry i dogrywce był remis 1:1. Bohaterem gospdoarzy był bramkarz Igor Akinfiejew, który obronił dwie jedenastki.

Rosja - Hiszpania bramki YouTube 1:1, karne 4:3 rzuty karne skrót meczu z 1.07.2018. Zobacz powtórkę spotkania Hiszpania - Rosja w Internecie

HISZPANIA - ROSJA 3:4 BRAMKI YOUTUBE rzuty KARNE 1.06.2018 skrót meczu MŚ 2018 wszystkie gole TWITTER, faule, komentarz (zdjęcia, wideo)

HISZPANIA - ROSJA 3:4 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu, karne, wszystkie gole 1.07.2018
Hiszpanie byli faworytami potyczki ze Sborną, ale nie brakowało im problemów. Na jednym z treningów kontuzji kostki doznał filar obrony - Gerard Pique i występ stopera Barcelony stał pod wielkim znakiem zapytania. Ostatecznie Pique wybiegł na boisko w podstawowym składzie,w przeciwieństwie do swego kolegi klubowego - pomocnika Andresa Iniesty, który pojawił się na placu gry dopiero w drugiej połowie.

Mecz Rosja - Hiszpania 1:1, karne 4:3 bramki YouTube 1.07.2018. Gdzie obejrzeć skrót meczu w TV. Zobacz wszystkie gole i faule

Przeciwko mistrzom świata z 2010 roku była też statystyka. Otóż Hiszpania, w finałach mistrzostw świata i mistrzostw Europy nigdy nbie wygrała z gospodarzami turnieju, a miała ku temu aż osiem razy (trzykrotnie na MŚ i pięć razy na ME).

Rosjanie także nie byli pewni swego. Wielka euforia, która zapanowała po wygranych z Arabią Saudyjską (5:0) i Egiptem (3:1)została ostudzona dotkliwą porażką z Urugwajem (0:3) i kibice gospodarzy z niepokojem oczekiwali na spotkanie z „La Furia Roja”.

URUGWAJ - PORTUGALIA 2:1 BRAMKI YouTube skrót meczu 30.06.2018 WYNIK, wszystkie bramki, gole (zdjęcia, wideo)

Rosja - Hiszpania bramki YouTube 1:1, karne 4:3, YouTube 1.07.2018 wszystkie bramki w Internecie

Ich obawy okazały się na początku słuszne, bo już w 11. minucie Hiszpanie cieszyli się z prowadzenia. Wielkim pechowcem okazał się Siergiej Ignaszewicz. Stoper Rosjan tak był przy stałym fragmencie gry zaangażowany w pilnowanie Sergio Ramosa, że zupełnie nie interesował się, gdzie jest piłka. A dośrodkowana z rzutu wolnego piłka uderzyła go w piętę i wpadła do siatki.

Defensywnie ustawionej drużyna Rosji trochę czasu zajęło, zanim zdołała odpowiedzieć. Pomógł jej w tym Pique, który niefrasobliwie zagrał piłkę ręką i spowodował podyktowanie rzutu rożnego na korzyść gospodarzy. Z 11. metrów ne pomylił się Artiom Dziuba i do przerwy był remis 1:1.

Druga odsłona z pewnością nie zostanie odnotowana w annałach mistrzostw świata jako popis piłkarskiego kunsztu. Rosjanie cofnęli się, czyhając na kontrę, a Hiszpanie wymieniali setki podań, z których nic nie wynikało. Dobrych sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo i nic dziwnego, że doszło do dogrywki. W niej także nie zapadło rozstrzygniecie i doszło do konkursu rzutów karnych.

Cztery jedenastki zostały wykorzystane, ale w 3. serii pomylił się Koke, które anemiczny strzał obronił Akinfiejew. Potem rosyjski golkiper odbił jeszcze piłkę po uderzeniu Iago Aspasa i niespodzianka stała się faktem.

Powtórka meczu Hiszpania - Rosja 3:4 bramki YouTube TWITTER ONLINE. Gdzie obejrzeć skrót meczu z 1.07.2018