HISZPANIA - ROSJA 3:4 BRAMKI YOUTUBE rzuty KARNE 1.06.2018 skrót meczu MŚ 2018 wszystkie gole TWITTER, faule, komentarz (zdjęcia, wideo)

(adek)
HISZPANIA - ROSJA BRAMKI YOUTUBE RZUTY KARNE 1.06.2018 skrót meczu MŚ 2018 wszystkie gole TWITTER, faule, komentarz Bartek Syta
Hiszpania - Rosja 3:4 bramki YouTube RZUTY KARNE. Gdzie obejrzeć skrót meczu z 1.07.2018. Powtórka spotkania Hiszpania - Rosja w Internecie i TV. Zobacz wszystkie gole i faule.

Hiszpania - Rosja 3:4 bramki YouTube rzuty karne skrót meczu z 1.07.2018. Zobacz powtórkę spotkania Hiszpania - Rosja w Internecie

Rosja - Hiszpania 1:1, karne 4:3 BRAMKI YOUTUBE skrót meczu 1.07.2018 rzuty karne, faule, wynik (zdjęcia, wideo)

HISZPANIA - ROSJA 3:4 BRAMKI YOUTUBE. Skrót meczu, karne, wszystkie gole 1.07.2018

Na pierwszego gola w spotkaniu Hiszpania Rosja nie musieliśmy długo czekać. Już w 11. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w okolice trzeciego metra piłka odbiła się od nogi Ignaszewicza, który przepychał się z Ramosem i wpadła do bramki.

Marta Barczok wspierała reprezentację Polski podczas każdego meczu w Rosji.

Marta Barczok, Miss Euro 2016: Między fankami na trybunach n...

Mecz Hiszpania - Rosja 3:4 bramki YouTube 1.07.2018. Gdzie obejrzeć skrót meczu w TV. Zobacz wszystkie gole i faule

Hiszpania - Rosja 3:4 YouTube 1.07.2018 wszystkie bramki w Internecie

Hiszpania - Rosja 3:4 YouTube wszystkie bramki. Gdzie obejrzeć skrót meczu z 1.07.2018. Zobacz wszystkie gole i faule

Na drugą bramkę musieliśmy czekać aż do 41. minuty. Dziuba pewnie wykonał rzut karny uderzając w prawo. Hiszpański bramkarz De Gea rzucił się w przeciwną stronę. Dwie minuty wcześniej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Dziuba uderzał głową, a piłka trafiła w ręce Pique. Sędzia podyktował rzut karny, a Pique zobaczył żółtą kartkę.

Powtórka meczu Hiszpania - Rosja 3:4 bramki YouTube TWITTER ONLINE. Gdzie obejrzeć skrót meczu z 1.07.2018

Hiszpania - Rosja 3:4 rzuty karne bramki YouTube TWITTER 1.07.2018