(adek)
URUGWAJ - PORTUGALIA 2:1 BRAMKI YouTube skrót meczu 30.06.2018 WYNIK, wszystkie bramki, gole (zdjęcia, wideo) East News
Urugwaj - Portugalia 2:1 bramki Youtube wynik Twitter skrót meczu 30.06.2018 Mistrzostwa Świata 2018

Urugwaj - Portugalia 2:1 BRAMKI Youtube Twitter 30.06.2018 wynik skrót meczu faule, wszystkie bramki

FRANCJA - ARGENTYNA 4:3 BRAMKI YOUTUBE 30.06.2018 skrót meczu TWITTER wynik MŚ 2018 (zdjęcia, wideo)

Urugwaj objął prowadzenie już w 7. minucie. Luis Suarez dośrodkował w pole karne na długi słupek. Wbiegający Edinson Cavani uderzył głową pozbawiając bramkarza jakichkolwiek szans obrony.

Druga bramka padła dopiero w 55 minucie meczu. Portugalia wykonywała rzut rożny. Po dośrodkowaniu obrońcy skupili się na pilnowaniu Ronaldo. Skorzystał z tego Pepe. Niepilnowany wyskoczył strzelił głową gola.

Urugwaj - Portugalia YOUTUBE BRAMKI Twitter 30.06.2018 wynik skrót meczu faule, wszystkie bramki

W 62. minucie padł trzeci gol. Cavani urwał się obrońcom i po podaniu wkręcił piłkę w długi róg.

Urugwaj - Portugalia 2:1 skrót meczu BRAMKI Youtube Twitter 30.06.2018 wynik faule, wszystkie bramki