Real - Juventus 1:3. Wszystkie bramki, skrót meczu, karny Szczęsnego, czerwona kratka Buffona [WIDEO YOUTUBE, ZDJĘCiA]

(ren)
Real Madryt przegrał z Juventusem 1:3, ale dzięki zwycięstwu w Turynie awansował do półfinału Ligi Mistrzów UEFA
Real Madryt przegrał z Juventusem Turyn, ale awansował do półfinału z Ligi Mistrzów. Zobacz Szczęsnego, który bronił karnego Ronaldo, wszystkie bramki i czerwoną kartkę Buffona.wszystkie bramki

Real Madryt - Juventus Turyn 1:3. Zobacz wszystkie bramki i karnego Ronaldo oraz czerwoną kartkę Buffona. W bramce stanął Wojciech Szczęsny.

Juventus Turyn w pierwszej połowie strzelił Realowi Madryt dwie bramki, w drugiej jedną. Jednak w doliczonym czasie gry, Benatia faulował w polu karnym Vaqueza. Czerwoną kartkę dostał wtedy Buffon za dyskusje z sędzią. Na boisko wszedł Wojciech Szczęsny, ale nie zdołął wybronić strzału Ronaldo.

Podczas pierwszego meczu Real Madryt wygrał z Juventusem Turyn 3:0. Rewanż jednak pokazał, podobnie jak we wtorkowym meczu w Rzymie (Roma wyeliminowała tam Barcelonę), że w Lidze Mistrzów wszystko może się zdarzyć.

Zobacz koniecznie: Program sportowy "Dogrywka". Dziennikarze "Kuriera Porannego omawiają ostatnie wydarzenia sportowe", 06.04.2018