MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto nowi zastępcy naczelników w podlaskiej KAS

OPRAC.:
Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Nowi zastępcy naczelników zostali powołani w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku oraz Podlaskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białymstoku.
Nowi zastępcy naczelników zostali powołani w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku oraz Podlaskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białymstoku. podlaska KAS
Od 1 maja 2024 roku w jednostkach podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) nastąpiły zmiany na stanowiskach zastępców naczelników. Nowi zastępcy naczelników zostali powołani w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku oraz Podlaskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białymstoku.

Nowym zastępcą naczelnika w Podlaskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białymstoku została nadkomisarz Agnieszka Targońska. Związana ze służbą celno-skarbową od 1998 roku, kiedy to rozpoczęła pracę w Generalnym Inspektoracie Celnym w Warszawie, później w Regionalnym Inspektoracie Celnym. W 2002 r. została pracownikiem Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku, gdzie wykonywała obowiązki w I Oddziale Kontroli Skarbowej Osób Prawnych. Od 2006 r. pełniła obowiązki na stanowisku Naczelnika w III Wydziale Kontroli Podatkowej, a w latach 2009 – 2016 pracowała na stanowisku wicedyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku.

Od czerwca 2017 r. pełniła służbę w Dziale Dochodzeniowo-Śledczym Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku na stanowisku kierownika działu. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku. Posiada także aplikację prokuratorską i uprawnienia radcy prawnego.

Z kolei w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku stanowisko Zastępcy Naczelnika z dniem 1 maja 2024 r. objęła Jolanta Wojciula-Kalinowska, dotychczasowy zastępca naczelnika PUCS w Białymstoku. Jolanta Wojciula-Kalinowska posiada 31-letnie doświadczenie w pracy w administracji celno-skarbowej. Zatrudniona w 1993 r. w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Białymstoku kontynuowała pracę w tej jednostce do końca 2003 r., a od styczna 2004 r. została przeniesiona do Podlaskiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku na stanowisko inspektora kontroli podatkowej, gdzie od 2007 r. kierowała działem kontroli podatkowej oraz analiz i planowania. Od marca 2017 r. wykonywała obowiązki na stanowisku zastępcy naczelnika Drugiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku, a w okresie od lutego 2018 r. do kwietnia 2024 r. pracowała na stanowisku zastępcy naczelnika PUCS w Białymstoku.

Nowa naczelnik posiada wykształcenie wyższe prawnicze. W listopadzie 2004 r. została mianowana na urzędnika służby cywilnej, a w 2009 r. zdała egzamin na doradcę podatkowego. Wieloletni wykładowca akademicki w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Przeczytaj także:

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny