MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Krótkie życzenia wielkanocne 2024 SMS. Religijne, firmowe, śmieszne, oficjalne kartki na Wielkanoc gotowe do wysłania!

Adrian Kuźmiuk
Adrian Kuźmiuk
Zgadnij kto? Zgadnij skąd?Życzy Ci Wesołych Świąt!Nie myśl sobie, że to bajka,życzę Ci smacznego jajka,niech tradycja wodę leje,bo zajączek dziś szaleje!
Zgadnij kto? Zgadnij skąd?Życzy Ci Wesołych Świąt!Nie myśl sobie, że to bajka,życzę Ci smacznego jajka,niech tradycja wodę leje,bo zajączek dziś szaleje! pixabay.com
Wielkanoc jest czasem radości, nadziei i odrodzenia. W tym czasie składamy życzenia wielkanocne, które stanowią wyraz życzliwości, miłości i współczucia. Składanie życzeń wielkanocnych ma głęboki sens moralny i społeczny. Niestety nie każdy wie, czego życzyć rodzinie, przyjaciołom, czy znajomym. Dlatego specjalnie dla nich przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych życzeń z okazji Wielkanocy 2024. Zobaczcie też kartki wielkanocne, które można skopiować i wysłać najbliższym.

Życzenia wielkanocne 2024 i kartki wielkanocne to już tradycja

Tradycja składania sobie życzeń wielkanocnych ma długą historię i sięga czasów starożytnych. Wartość tego gestu polega nie tylko na przekazaniu słów miłości i życzliwości, ale także na budowaniu więzi rodzinnych, przyjacielskich i społecznych. Wiele osób czeka na Wielkanoc z utęsknieniem, aby móc wyrazić swoją sympatię, podziękowanie oraz życzenia pomyślności swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym.

Wielkanocne życzenia są nie tylko formą tradycji, ale także sposobem na wyrażenie miłości, szacunku i życzliwości wobec innych ludzi. Słowa zawarte w życzeniach mają moc budowania relacji, wzmacniania więzi emocjonalnych i budowania atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia. Dlatego też warto składać życzenia wielkanocne, aby okazać innym swoje dobre serce i ciepło. Zobaczcie nasze propozycje:

Krótkie życzenia wielkanocne 2024

Z okazji Świąt Wielkanocnych, składamy Ci najserdeczniejsze życzenia. Niech te dni będą dla Ciebie czasem radości, odpoczynku i regeneracji. Wesołych Świąt!

Radosnych Świąt Wielkanocnych! Dobrego odpoczynku, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowego mokrego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni.

Spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych osób, a także zdrowia, szczęścia i wielkiej radości!

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Rymowane życzenia wielkanocne - wierszyki

  • Kto ty jesteś? Jajeczko.
  • Jaki znak twój? Żółteczko.
  • Gdzie ty mieszkasz? W skorupce.
  • W jakim kraju? W kurzej dupce.

Zgadnij kto? Zgadnij skąd?
Życzy Ci Wesołych świąt,
nie myśl sobie, że to bajka,
życzę Ci smacznego jajka,
niech tradycja wodę leje,
bo zajączek dziś szaleje.

Dzisiaj z rana bez gadania
bierz się do jaj malowani.
Maluj wszystkie bez wyjątku,
i te z majtek i te z wrzątku!

Zajączka pięknego,
dyngusa mokrego,
miłości wiecznej,
drogi tylko mlecznej.
Świąt w szczęście owocnych
życzy Twój kurczaczek Wielkanocny.

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!

Życzenia wielkanocne SMS - śmieszne, zabawne

Z okazji Wielkiej Nocy, miłości mocy. Jajka smacznego, ubranka mokrego. Smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka.

Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

Samych radości, Kolorowych jajeczek, Białych owieczek, Uśmiechu bez liku I bakalii w serniku, Kiełbaski tłuściutkiej I atmosfery milutkiej!

Dwa kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały. Z jajka woda wyleciała, Śmigus-Dyngus obwieszczała. Wesołego Alleluja!

Religijne i tradycyjne życzenia wielkanocne 2024

W te szczególne święta Wielkanocne życzę Ci dużo wiary, nadziei i miłości. Wesołego Alleluja! Niech zmartwychwstały Chrystus błogosławi całej Twojej rodzinie.

Niech wielkanocne życzenie, pełne nadziei i miłości, przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości! Wesołego Alleluja!

Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób życzy...

Zdrowych i spokojnych świąt wielkanocnych, wypełnionych nadzieją, rodzinnym ciepłem i spokojem życzy...

Firmowe życzenia wielkanocne 2024

Piękne życzenia wielkanocne 2024 SMS. Krótkie, śmieszne, religijne życzenia na Wielkanoc gotowe do wysłania. Piękne kartki wielkanocne

W te piękne święta wielkanocne, dzieląc się jajkiem, życzymy Państwu samych radości. Niech dopisuje zdrowie, niech dopisuje szczęście a dobrobyt niech u Was zawsze gości.

By te Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Was pokojem i wiarą. Niech da siłę w pokonywaniu trudności oraz pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy samych ciepłych i radosnych chwil, udanego odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Niechaj te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary, Niechaj Chrystus Zmartwychwstały przyniesie wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia! Najlepsze świąteczne życzenia w imieniu swoim i wszystkich pracowników naszej firmy składa...

Życzenia wielkanocne. Życzenia Wielkanocne Wesołego Alleluja! Wesołych Świąt Wielkanocnych życzenia (JJ)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny