Jak zostać aktorem? Ruszyły konsultacje online w Akademii Teatralnej w Białymstoku

(dor)
Akademia Teatralna Filia w Białymstoku zaprasza na konsultacje online
Akademia Teatralna Filia w Białymstoku zaprasza na konsultacje online Marta Siergiej
Udostępnij:
Akademia Teatralna w Białymstoku zaprasza przyszłych studentów do udziału w konsultacjach online. Jak zostać aktorem podpowiada grono wybitnych pedagogów Wydziału Sztuki Lalkarskiej

✔️Jeśli zawsze chciałeś_aś zostać aktorem_ką, reżyserem_ką, scenografem_ką...
✔️Jeśli pociąga Cię teatr ożywionej formy, plastyczny...
✔️Jeśli studia w Białymstoku nigdy wcześniej nie przyszły Ci do głowy... lub zawsze marzyłeś_aś o studiach w stolicy Podlaskiego...

#zostańwdomu i chodź na konsultacje on-line dla kandydatów na studia w Akademii Teatralnej w Warszawie Filia w Białymstoku

👉Co trzeba zrobić?
👉Wybierz odpowiadającą Ci datę oraz pedagoga_żkę.
👉Zapisz się mailowo.
👉Przygotuj tekst i/lub piosenkę i przedstaw swoją interpretację prowadzącemu.
👉Jeśli spodobają Ci się konsultacje on-line - poleć je swoim znajomym!

👉Wybierz odpowiadającą Ci datę oraz pedagoga.
Najpóźniej w każdy kolejny weekend ATB będzie publikować terminarz na kolejny tydzień. Konsultacje rozpoczynają się o godz. 15. Każdy kandydat ma 15-20 minut do wykorzystania. Konsultują maksymalnie 5 osób w danej sesji. Biogramy pedagogów poniżej.

👉Zapisz się mailowo.
Jeśli wybrałeś_aś już termin i pedagoga_żkę, napisz na adres: [email protected] i podaj preferowany dzień spotkania, swoje imię i nazwisko, nr telefonu i kontakt na skype. Uczelnia poinformuje zwrotnie, o której godzinie pedagog_żka skontaktuje się z Tobą przez skype.

👉Przygotuj tekst i/lub piosenkę i przedstaw swoją interpretację nauczycielowi.
Podczas konsultacji możesz sprawdzić swoją dykcję, słuch muzyczny, predyspozycje do zawodu, omówić przebieg egzaminów. Zanim wyślesz zgłoszenie, przeczytaj poniższe biogramy pedagogów i sprawdź, czym każdy_a z nich się zajmuje.

👉Jeśli spodobają Ci się konsultacje on-line - poleć je swoim znajomym!
Zaproś znajomych do dołączenia do wydarzenia na Facebooku i/lub udostępnij wydarzenie na swojej tablicy. Dziękujemy!

👉👉👉UWAGA👈👈👈
Konsultacje dla kandydatów i kandydatek na KIERUNEK REŻYSERII oraz TECHNOLOGII TEATRU LALEK odbywają się po wcześniejszym mailowym ustaleniu terminu: [email protected] Podaj w zgłoszeniu swoje imię i nazwisko, nr telefonu i kontakt na skype, a my zwrotnie zaproponujemy Ci termin spotkania on-line.

Terminarz 30.03 - 5.04

01.04. /śr/ - Iwona Szczęsna
03.04./pt/ - Mateusz Smaczny

Terminarz 6-12.04

6.04. /pn/ - Bożena Bojaryn-Przybyła
08.04. / śr/ - Łucja Grzeszczyk
10.04./pt/ - Urszula Karpińska-Sterkowiec
Prowadzący - kierunek aktorski:
dr Katarzyna Siergiej – pełnomocnik dziekana ds kierunków Akademii Teatralnej w Warszawie Filii w Białymstoku, aktorka Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Prowadzi zajęcia ze studentami kierunku aktorskiego z zakresu zadań aktorskich oraz scen dialogowych prozą.

💙mgr Iwona Szczęsna – aktorka Białostockiego Teatru Lalek, absolwentka Podyplomowego Studium Logopedycznego na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku. Prowadzi zajęcia na kierunku aktorskim z fonetyki i techniki mowy.

💙dr Mateusz Smaczny – aktor Białostockiego Teatru Lalek, współpracujący z nieformalnymi grupami teatralnymi. Prowadzi zajęcia z zakresu zadań aktorskich z przedmiotem.

💙dr hab. Bożena Bojaryn- Przybyła – specjalista w zakresie chóralistyki oraz emisji głosu. Prowadzi zajęcia z zakresu śpiewu zespołowego oraz indywidualnych ćwiczeń wokalnych.

💙dr Łucja Grzeszczyk – aktorka Białostockiego Teatru Lalek, adiunkt Akademii Teatralnej w Warszawie Filii w Białymstoku. Prowadzi zajęcia z zakresu klasycznych technik lalkowych.

💙mgr Urszula Karpińska – Sterkowiec - aktorka, logopeda, neurologopeda, absolwentka kierunku aktorskiego Akademii Teatralnej w Białymstoku Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Studiów Podyplomowych w zakresie Neurologopedii na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oraz Studiów Podyplomowych z Logopedii w Międzywydziałowym Studium Kształcenia Pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Prowadzi zajęcia logopedyczne oraz z zakresu techniki mowy.

Prowadzący - reżyseria
💜dr hab. Jacek Malinowski – absolwent Wydziału Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej w Warszawie reżyser, scenarzysta dyrektor Białostockiego Teatru Lalek. Prowadzi z zajęcia z zakresu pracy z aktorem w planie lalkowym, małych form teatralnych i seminarium reżyserskiego.

Prowadząca - technologia teatru lalek
🖤dr Martyna Štěpán - Dworakowska – absolwentka scenografii Akademii Teatralnej w Pradze (DAMU), Katedry Teatru Lalkowego i Alternatywnego, autorka wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą, scenograf teatralny. Prowadzi zajęcia na kierunku aktorskim, reżyserskim i technologii teatru lalek.

Uczelnia zaprasza do kontaktu poprzez fanpage: Zostań w domu! Chodź na konsultacje!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie