MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jak remonty, to utrudnienia. Na wielu białostockich ulicach

Marta Gawina
Marta Gawina
Ulica Skorupska jest rozkopana od kilku miesięcy. Po zakończeniu prac pojawią się tu nowa jezdnia i nowe chodniki.
Ulica Skorupska jest rozkopana od kilku miesięcy. Po zakończeniu prac pojawią się tu nowa jezdnia i nowe chodniki. Anatol Chomicz
Z powodu prac drogowych kierowców czekają objazdy i zwężenia. Sprawdź szczegóły.

Jeszcze jutro trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu na skrzyżowaniu ul. Skorupskiej i Piasta. Z powodu budowy kanalizacji sanitarnej jezdnia w tym miejscu została zawężona do połowy. Prace prowadzone są w godz. 7 - 17. Mają związek z przebudową ul. Skorupskiej i Dalekiej, która potrwa do końca roku.

Także do grudnia trzeba liczyć się z poważnymi utrudnieniami w centrum Białegostoku. Przebudowywana jest ul. Legionowa i fragment ul. Kaczorowskiego.

Uwaga. Od piątku zmienia się organizacja ruchu w tej części miasta. Zamknięta zostanie ul. św. Anny na odcinku od ul. Legionowej do Młynowej wraz z jednoczesnym wprowadzeniem ruchu jednokierunkowego na ul. Cieszyńskiej. - Wjazd w Cieszyńską będzie możliwy tylko od Młynowej - informuje Agnieszka Błachowska z białostockiego magistratu. Te zmiany będą obowiązywały do 3o września.

Czytaj też: Ulica Legionowa w Białymstoku zamknięta, a robotników brak - mapa objazdów (zdjęcia, wideo)
Inaczej będzie też jeździć się w rejonie budowanego przedłużenia ul. Sitarskiej. Od poniedziałku 4 września od godz. 8 rano planowane jest przywrócenie ruchu na następujących ulicach: Sitarska, Radzymińska oraz Hajnowska.

- Ruch będzie odbywał się nowo wybudowanymi jezdniami oraz po rondzie, po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. Biorąc to pod uwagę, zlikwidowane zostaną wyznaczone objazdy ulicami Kozłową i Gołdapską - dodaje Agnieszka Błachowska.

Objazdy, zwężenia o ograniczenia obowiązują też praktycznie na calej długości budowanej trasy niepodległości. Inwestycja prowadzona jest od al. Jana Pawła II do ul. Wiadukt.

Zamknięte dla ruchu są m.in. fragment ul. Armii Krajowej, czy al. Niepodległości. Wiele ulic zostało zawężonych. To m.in. Szarych Szeregów na odcinku od drogi dojazdowej do bloku nr 90 do nowo budowanej trasy niepodległości, czy Magnoliowa od drogi dojazdowej do bloku nr 10 do al. Niepodległości.

Białystok. Ulica Legionowa w przebudowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny