Rozpoczęliśmy procedurę wyboru Menedżera Roku 2015. I czekamy na zgłoszenia np. do Eksportera Roku czy Najlepszego Pracodawcy.

Po raz siódmy w ciągu 13 lat istnienia rankingu Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw Kuriera Porannego wybierzemy Menedżera Roku. Procedura zaczyna się od wskazań płynących z organizacji biznesowych, których przedstawiciele tworzą część Kapituły Złotej Setki.

Są to w tym roku: Ryszard Iwaszkiewicz, Podlaski Klub Biznesu, Witold Karczewski, Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku, Danuta Kaszyńska, Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu, Tomasz Kozłowski, Podlaski Związek Pracodawców, Andrzej Parafiniuk, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Jarosław Stypułkowski, Zrzeszenia Kupców, Producentów i Usługodawców, Podlaskie Forum Gospodarcze, Adam Walicki, Resursa Podlaska, Krzysztof Żukowski, Loża Białostocka BCC.

Na pięć spośród zgłoszonych kandydatur, które zdobędą największą liczbę głosów, głosować będą potem przedstawiciele 500 największych firm regionu, do których roześlemy ankiety. Zwycięzcę poznamy 18 listopada na gali Złotej Setki – balu dla przedsiębiorców.

Przypominamy jednocześnie, że do 12 października czekamy na zgłoszenia z firm chcących wziąć udział w konkursach towarzyszących Złotej Setce: o tytuł Najlepszego Pracodawcy oraz Eksportera i Inwestora Roku (krajowego i zagranicznego).

Zwycięzca w dwóch ostatnich kategoriach zostanie wyłoniony na drodze konkursów przeprowadzonych przez PwC - wiodącą globalną organizację świadczącą profesjonalne usługi doradcze, która jest partnerem tegorocznej 13. edycji Złotej Setki. Natomiast firmy, którym zależy na opinii dobrych pracodawców, zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym, które wykonuje nasz kolejny partner – Direction Group.

W tym roku wręczymy firmom zdecydowanie więcej nagród niż w poprzednich edycjach. Będziemy bowiem wyróżniać przedsiębiorstwa o największych przychodach w poszczególnych kategoriach wielkości firm: dużych, średnich, małych, a nawet mikro, jeśli takie będą w gronie liderów gospodarczych województwa.

Dostęp do ankiet i wszystkich informacji o Podlaskiej Złotej Setce Przedsiębiorstw TUTAJ