Na trzecim stopniu podium w czerwonym stroju Arslanbek Salimov
Na trzecim stopniu podium w czerwonym stroju Arslanbek Salimov KS Wschód Białystok
Bracia Arslanbek i Mairbek Salimov z KS Wschód Białystok wywalczyli dwa brązowe medale w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w Radomiu.

95 zapaśników z czterech krajów wzięło udział w czempionacie, który odbył się w Radomiu. Obok reprezentujących swoje kluby Polaków w mistrzostwach wzięli udział także zawodnicy z Niemiec, Gruzji i Azerbejdżanu, co znacznie podniosło poziom rywalizacji.

Doskonale spisali się zawodnicy KS Wschód Białystok. Arslanbek Salimov w kategorii 67 kg oraz Mairbek Salimov w kategorii 63 kg wywalczyli brązowe medale. Przypomnijmy, że Arslanbek jest wicemistrzem Europy juniorów.

Kategoria
do 63 kg: 1. Giorgi Shotadze (Gruzja), 2. Przemysław Piątek (RCSZ Olimpijczyk Radom), 3. Łukasz Ropiak (ZLKS Zagłębie Wałbrzych)/Mairbek Salimov (KS Wschód Białystok).
do 67 kg: 1. Aleksander Mielewczyk (AZS AWF Warszawa), 2. Piotr Stolarczyk (MKZ Unia Racibórz), 3. Diego Chkhikvadze (Gruzja)/Arslanbek Salimov (KS Wschód Białystok).