Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1. Jak lider z wiceliderem. Szczęśliwe trafienie Jagi (zdjęcia, wideo)

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1. fot. Bogusław F. Skok
Wisła Kraków wygrała z Jagiellonią Białystok 2:1. Na dwie bramki Wiślaków Jagiellończycy potrafili odpowiedzieć tylko jedną. Ale i ta padła w bardzo szczęśliwych okolicznościach.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1. Ten mecz był zapowiadany jako szlagier piątej kolejki ekstraklasy. W pojedynku zmierzył się lider tabeli z drużyną, która powinna zajmować drugie miejsce (gdyby nie nałożone przez PZPN punkty ujemne).

Wisła Kraków pierwszego gola zdobyła w 22 minucie spotkania. Strzelcem został Diaz. Bramka padła po tym, jak po wrzutce Łobodzińskiego w polu karnym Jagiellonii Białystok doszło do ogromnego zamieszania.

Kolejnego gola w 32 minucie dołożył Paweł Brożek. Napastnik Wisły Kraków pokonał bramkarza Jagiellonii strzałem zza pola karnego.

Jagiellonia zdołała odpowiedzieć Wiślakom tylko jedną bramką. W 82 minucie Jezierski strzelał zza pola karnego. Ale tra trafił w słupek. Futbolówka jednak odbiła, się, trafiła w plecy bramkarza z Krakowa i wpadła do siatki.

Żeby obejrzeć zdjęcia z meczu kliknij w link z lewej strony artykułu.