MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W białostockim WORDzie - wracają stacjonarne szkolenia

Andrzej Matys
Andrzej Matys
Wojciech Wojtkielewicz
Ludzie zasypywali WORD Białystok pytaniami, więc dyrekcja ośrodka zdecydowała o wznowieniu szkoleń stacjonarnych z zachowaniem obowiązujących procedur sanitarnych. Co ważne, egzaminy wszystkich kategorii w Białymstoku będą odbywać się w godz. od 7.00 do 21.00 - do końca maja!

Przedłużenie godzin pracy ośrodka to ukłon w stronę zdających, którzy muszą przebyć niekiedy kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kilometrów z terenów Podlasia lub innych rejonów Polski, aby podejść do egzaminu teoretycznego lub praktycznego.

Wszystkim chętnym, którym nie powiedzie się podczas pierwszego podejścia, a czują się na siłach, WORD Białystok umożliwia przystąpienie do kolejnych prób - jeszcze tego samego dnia. Pozwala to oszczędzić zdającemu dużo czasu oraz zabiegów organizacyjnych – zwłaszcza teraz, gdy szkoły i uczelnie są zamknięte.

WORD Białystok, jako prekursor w organizacji szkoleń on-line, w dalszym ciągu będzie prowadził szkolenia i kursy (redukujące punkty karne, reedukacyjne oraz z zakresu kierowania ruchem drogowym) w takim systemie. Jest to bezpieczna i alternatywna forma nauki: bez konieczności przyjeżdżania do białostockiego ośrodka. Potrzebny jest tylko komputer, telefon lub tablet z dostępem do internetu. Wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu – droga mailową lub telefonicznie.

  • Wkrótce WORD Białystok dodatkowo uruchomi następujące szkolenia stacjonarne:
  • * 22.05.2020r. – Kurs ADR – szkolenie podstawowe
  • * 25.05.2020r. – Szkolenie specjalistyczne – przewóz towarów niebezpiecznych w cysternach
  • * 30.05.2020r. – Szkolenie specjalistyczne – przewóz materiałów i przedmiotów klasy 1 – materiały wybuchowe
  • * 31.05.2020r. – Szkolenie specjalistyczne - przewóz materiałów klasy 7 – materiały promieniotwórcze

Warto zwrócić uwagę szczególnie na szkolenia specjalistyczne. Przewóz materiałów i przedmiotów klasy 1 – materiały wybuchowe oraz przewóz materiałów klasy 7 – materiały promieniotwórcze odbywają się niezwykle rzadko – średnio raz do roku.

Szczegóły dotyczące szkoleń w WORD Białystok na stronie https://word.bialystok.pl/szkolenia/; bezpośredni kontakt z działem szkoleń: tel.: 695 035 551 lub 85 74 32 627 albo e-mail: [email protected]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny