Sparingi. Warmia Grajewo - Jagiellonia Białystok (ME) 1:2

To pierwsze zwycięstwo żółto-czerwonych w przerwie letniej.
Jagiellonia Białystok występująca w Młodej Ekstraklasie pokonała w Grajewie trzecioligową Warmię 2:1. Było to pierwsze zwycięstwo żółto-czerwonych w przerwie letniej.

- Byliśmy lepsi i wynik powinien być nawet wyższy - mówi Henryk Mojsa, trener żółto-czerwonych.

Pierwsze sparingowe zwycięstwo odniósł także trzecioligowy Sokół Sokółka Okna i Drzwi SA, który nie bez problemów pokonał Rudnię Zabłudów 1:0.

Wyniki:

Warmia Grajewo - Jagiellonia Białystok (ME) 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 - Steć (9), 0:2 - Chwetko (85), 1:2 - Kowalko (89).

Jagiellonia (I połowa): Sakowicz - Plaga, Ostaszewski, Hus, Hryszko, Dołubizna, Owedyk, Sulkowski, Jakimczuk, Steć, Zaniewski.

Jagiellonia (II połowa): Wróblewski - Hryszko (59. Kossyk), Grodzki, Zalewski, Hus (65. Steć), Łosiewicz, Ostaszewski, Dołubizna (65. Zubowski), Sulkowski, Świderski, Chwetko.

Pogoń Łapy - Tur Bielsk Podlaski 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 - A. Naumczuk (30-karny), 1:1 - Gumieniak (55), 1:2 - Szmurło (65).

Olimpia Zambrów - Wissa Szczuczyn 5:3 (1:1). Bramki: 0:1 - Sobolewski (27), 1:1 - W. Kowalczyk (45), 2:1 - Wójcik (47), 2:2 - Świderski (61), 2:3 - Świderski (64), 3:3 - Laskowski (70), 4:3 - Kuczałek (78), 5:3 - Laskowski (80).

Rudnia Zabłudów - Sokół Sokółka Okna i Drzwi SA 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 - Dworzańczyk (80).