Siatkówka: Zmarnowana szansa Ślepska

(wdr)
Na błąd rywali czeka pod siatką Maciej Główczyński (z nr 4)
Zespół Ślepska Suwałki zaprzepaścił olbrzymią okazję na odniesienie drugiego zwycięstwa przed własną publicznością. Po blisko dwugodzinnym boju uległ 1:3 Fartowi Kielce.

- Popełniliśmy zbyt dużo błędów - uważa Kamil Skrzypkowski, który brylował wśród suwalczan w drugim i trzecim secie. - Nie wytrzymaliśmy psychicznie, chyba zjadła nas trema - przyznaje.

Suwalscy kibice powody do radości mieli na początku, kiedy gospodarze wyraźnie wygrali pierwszego seta. W drugim grali dobrze tylko do połowy, a potem za często mylili się przy zagrywkach, nie funkcjonował blok.

Trzecią partię powinien wygrać Ślepsk. Prowadził różnicą sześciu punktów, a przy stanie 23:23 miał wielką szansę na setbola. W ostatnim secie suwalczanie wyciągnęli jeszcze na 22:23. Potem, niestety, lepsi byli gracze Farta.

- Jeżeli nie na wygraną, to zasłużyliśmy przynajmniej na punkt - uważa Adam Aleksandrowicz, trener Ślepska.