Pożar fermy drobiu w Narwi
- Jedenaście zastępów ochrony przeciwpożarowej PSP i OSP z terenu powiatu hajnowskiego gasi pożar w miejscowości Narew przy ul. Bielskiej 53. Pali się budynek fermy drobiu o wymiarach 100x15 metrów - informuje Piotr Chojnowski, rzecznik KW PSP w Białymstoku.
Zobacz też: Narew. Sześć zastępów gasiło pożar domu jednorodzinnego. Straty wynoszą ponad 200 tysięcy złotych
Pożar został już opanowany. Dach całkowicie zapadł się do środka budynku. Strażacy dogaszają budynek z drabiny i z poziomu gruntu. Na szczęście nie odnotowano osób poszkodowanych. W budynku nie było też drobiu.
- W chwili dojazdu pierwszych jednostek na miejsce zdarzenia przystąpiono do zabezpieczenia sąsiedniego budynku o wymiarach 100x15 m. Oba budynki były połączone łącznikiem. Sąsiedni budynek i przyległe silosy udało się uratować - dodaje Piotr Chojnowski.
Za nami Wybory Miss Rypin Agra 2023
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Chciała koniecznie być na koncercie 50 Centa. Podczas koncertu urodziła!
- Szansa na porozumienie ws. zboża? Ministrowie Polski i Ukrainy rozmawiali
- Szydło: Zwykli Ukraińcy rozumieją, kto udzielił ich państwu prawdziwej pomocy
- Sadyści zamordowali popularnego DJ-a. Bili go kijem, oblewali wrzątkiem i zgwałcili