Piłka ręczna. Dwustu widzów oglądało zwycięstwo Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka z Padwą Zamość

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka wygrali już czwarty mecz z rzędu
Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka wygrali już czwarty mecz z rzędu facebook/szczypiorniak dąbrowa białostocka
Dwustu widzów oglądało w Dąbrowie Białostockiej zwycięstwo drugoligowego Szczypiorniaka z liderem MKS Padwą Zamość 30:27. W Białymstoku MOKS Słoneczny Stok Białystok przegrał z SPR APK Handball Team Piaseczno 18:27.

Już czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze ręczni Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka. Na własnym boisku, przy obecności 200 widzów, Szczypiorniak pokonał lidera Padwę Zamość 30:27.

W pierwszej połowie Szczypiorniak od początku był stroną przeważającą. Objął prowadzenie 2:0, a w 12 minucie po bramce Marcina Kniotka wygrywał już 10:2. Pierwsza połowa zakończyła się 9 bramkową wygraną Szczypiorniaka 19:10.

Emocje w tym meczu jednak nie skończyły się. Goście zaczęli w błyskawicznym tempie odrabiać stratę. Na 9 minut przed końcem było już tylko 25:22 dla gospodarzy. W 24 minucie 27:24, a w 29 minucie 28:26. Szczypiorniak nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i o bramce Jakuba Borko ostatecznie wygrał 30:27.

W Białymstoku MOKS Słoneczny Stok przegrał z SPR APK Handball Team Piaseczno 18:27.

Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - MKS Padwa Zamość 30:27 (19:10).
Szczypiorniak: Kiedysz, Semchanka - Antonik 5, Jakimowicz 4, Jackowski 2, Borko 2, Marcińczyk 5, Gawza 1, Kosakowski 2, Kniotek 4, Konstańczuk 5.

MOKS Słoneczny Stok Białystok - SPR APK Handball Team Piaseczno 18:27 (11:16).
MOKS: Warmus - Golub 4, Romanowicz 3, Kusznier 1, Szczepkowski 4, Borsuk 4, Czygier 2.