Piast Białystok przełamał się

(ted)
Piłkarze Piasta odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo
Piłkarze Piasta odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo W. Oksztol
Piłkarze Piasta Białystok odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo. Podopieczni Jacka Bayera pokonali na wyjeździe KS Michałowo 3:0, lecz ich sytuacja w tabeli IV ligi wciąż jest bardzo trudna.

Zespół ze Starosielc po 21. kolejkach zajmuje nadal przedostatnie miejsce. Być może sygnałem do marszu w górę będzie wygrany mecz w Michałowie, w którym białostoczanie nie dali gospodarzom żadnych szans.

- Wygrana na pewno pozwoli nam spędzić święta nieco spokojniej. Już w poprzednich meczach graliśmy nieźle, lecz brakowało szczęścia i skuteczności. W końcu przełamaliśmy się - cieszy się trener Piasta.

Gole dla białostoczan strzelali Damian Szczęsny, który w pierwszej połowie dwukrotnie zaskoczył golkipera miejscowych oraz Emil Czarnowski, który po przerwie ustalił wynik meczu.

Wynik 21. kolejki
KS Michałowo - Piast Białystok 0:3 (0:2). Bramki: 0:1 - Szczęsny (35), 0:2 - Szczęsny (44), 0:3 - Czarnowski (67).