Mieszkanie na śniadanie - już w ten weekend

Ewa Wyrwas
Apartamenty Jagiellońskie, ul. Jurowiecka
W najbliższą sobotę i niedzielę będzie okazja, by poznać najciekawsze inwestycje mieszkaniowe na żywo. Każdy będzie mógł porozmawiać o mieszkaniu dla siebie przy kawie i posiłku

21 i 22 maja będzie można dowiedzieć się wszystkiego o prezentowanych inwestycjach. Czekamy na naszych Czytelników od godz. 10 do 16. A o wybranych godzinach zaplanowane są dodatkowe atrakcje

Rogowski Development, Apartamenty Tysiąclecia III
Ta inwestycja firmy Rogowski Development to kompleks apartamentowy dla wymagających. Mieści się przy ulicy 1000-lecia Państwa Polskiego.
Apartamenty Tysiąclecia są inwestycją popularną na rynku białostockim i bardzo charakterystyczną. Ale nowczesny design, możliwość podziwiania panoramy Białegostoku z okien pokoju czy kuchni oraz prestiżowa okolica to nie wszystkie zalety tej inwestycji.
Trzeba jeszcze wspomnieć na przykład o podwyższonych pomieszczeniach, które zapewniają poczucie przestrzeni, a także ponadstandardowych oknach, które gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Oprócz tego, budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność to niebagatelne ułatwienia dla każdego mieszkańca.
Co bardzo istotne, bogata infrastruktura publiczna, czyli przedszkola, szkoły i przychodnie, jest zapewniona na przylegającym osiedlu. Udane zakupy z kolei gwarantuje pobliska galeria handlowa z delikatesami oraz przyszła część handlowa obiektu. Miejsce jest doskonale skomunikowane z centrum miasta.

Kombinat Budowlany, Zacisze Dolistówka
Zacisze Dolistówka, czyli inwestycja Kombinatu Budowlanego, położone jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Mowa o Wygodzie, a konkretnie o malowniczej, leśnej okolicy w sąsiedztwie rzeki Dolistówki.
Mamy tu do czynienia ze spójnie i starannie przygotowanym projektem architektonicznym. Osiedle jest przestronnie zaprojektowanym zespołem budynków oraz wewnętrznych uliczek, placów zabaw, a także terenów zielonych. W ofercie znajdują się kameralne zielone tarasy do wybranych mieszkań parterowych, a do każdego mieszkania – komórki lokatorskie lub piwnica gratis.
Nie sposób również nie wspomnieć tutaj o takich udogodnieniach, jak nowoczesna sieć dróg, ścieżki rowerowe i przystanek autobusowy, które umożliwiają wygodny i szybki dojazd do centrum miasta.
Mieszkania Zacisza Dolistówka dostępne są w rządowym programie dopłat „Mieszkania dla Młodych”.

ASKO, Kameralna Sowlańska
Osiedle Skorupy, na którym powstaje inwestycja firmy ASKO_to miejsce pełne zielonych terenów, gdzie można spędzić czas z bliskimi i poodpoczywać. Inwestycja o nazwie Kameralna Sowlańska natomiast jest trzypiętrowym, komfortowym budynkiem, zaprojektowanym w nowoczesny, przemyślany, użyteczny sposób.
W efekcie połączenia tych dwóch energii powstała przestrzeń idealna do tego, żeby nabierać sił po ciężkim dniu pracy, ale też cieszyć się życiem i rozkoszować własną przestrzenią do mieszkania.
Niewątpliwymi zaletami inwestycji są bowiem: niska kameralna zabudowa, funkcjonalne rozkłady mieszkań, przewidziany plac zabaw dla dzieci, parter budynku dostępny dla osób niepełnosprawnych, bliskie sąsiedztwo przedszkola, szkoły i sklepów oraz łatwy dojazd do centrum miasta.
To zielone, ciche, gwarantujące wypoczynek miejsce, osiedle idealne dla rodzin z dziećmi.

Rogowski Development, Zielone Dojlidy
Dojlidy to przyszłość Białegostoku – tutaj znajduje się siedziba Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, w okolicy znajdziemy podstrefę ekonomiczną i uczelnie wyższe. To obszar, który intensywnie się rozwija, tutaj dzieją się ważne rzeczy, powstają nowe pomysły, nowe biznesy, szkoli się nowa kadra, słowem: dzieje się to, co będzie miało wpływ na nasze życie.
Na takim właśnie osiedlu, w sąsiedztwie Pałacu Lubomirskich i Pałacu Hasbacha, w zielonym sąsiedztwie, powstaje właśnie inwestycja firmy Rogowski Development – osiedle Zielone Dojlidy, czyli miejsce dla tych, którzy szukają spokoju w mieście oraz nowych możliwości.
Z jednej strony mamy tu bowiem przestrzeń do wyciszenia, a z drugiej – okazje do rozwoju.
Inwestycja składa się z kameralnych dwupiętrowych willi miejskich, w których znaleźć można komfortowe czteropokojowe apartamenty, a także z kamieniczki zlokalizowanej w głębi osiedla, w której znajdują się wygodne mieszkania.

Apartamenty Jagiellońskie
Apartamenty Jagiellońskie przy ul. Jurowieckiej powstają z myślą o osobach ceniących wygodę zamieszkania w bliskim sąsiedztwie centrum (12 minut pieszo do deptaku na Rynku Kościuszki), a jednocześnie oczekujących spokoju oraz chwili wytchnienia – zapewnia to dostęp do terenów zielonych.
Inwestycja to 8-piętrowy nowoczesny budynek z dużymi balkonami, tarasami oraz estetycznie wydzielonymi ogródkami. Wygodę mieszkania zapewniają podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Jest również plac zabaw, w sam raz dla najmłodszych.
W pobliżu znajduje się kręgielnia i bilard, pływalnia BOSIR, Centrum Handlowe Galerii Jurowieckiej a w nim m.in. kino, siłownia i restauracje. Innymi atutami jest bliskość do przedszkoli, szkół, przychodni i szpitala MSWiA.
Apartamenty Jagiellońskie zostały zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących nowoczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, szklane balustrady, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto tu zamieszka.

Pracownicy „Biedronki” nie chcą pracować w niedziele

Wideo

Dodaj ogłoszenie