Kto wygra dobroczynne nagrody w plebiscycie "Świeć się z Energą"? Wszystko w Waszych rękach. Głosujcie, to już ostatnie dni!

Akcja specjalna Świeć się z Energą
Łomża w świątecznej odsłonie - warto się zmobilizować, głosować i pomagać
Łomża w świątecznej odsłonie - warto się zmobilizować, głosować i pomagać Nadesłane
Jesteśmy na ostatniej prostej dobroczynnego plebiscytu miast, w którym nasze województwo reprezentuje Łomża. Tu rywalizacja łączy się z pomaganiem, dlatego jeszcze do wtorku, 30 stycznia, warto dołączyć i głosować na swoje miasto lub wspierać sąsiadów. Docenimy także autorów najciekawszych świątecznych zdjęć.

Plebiscyt Miast

„Świeć się z Energą” już po raz 15 rozpala mieszkańców i sympatyków miast, którzy są przekonani, że to ich kandydat może się pochwalić najpiękniej udekorowanymi na święta ulicami. Spośród 234 zgłoszonych miast w każdym regionie Czytelnicy wskazali 16. finalistów, którzy dziś rywalizują o tytuł Świetlnej Stolicy Polski i wartą łącznie 50 tys. zł pulę nagród. Co ciekawe, w tegorocznym finale plebiscytu znaleźli się laureaci poprzednich edycji, jak Bielsko-Biała i Chełm oraz spore grono pretendentów. Są wśród nich zarówno duże miasta jak Łódź i Poznań, a także mniejsze miejscowości, m.in. Grudziądz, Kolbuszowa, Płock czy Starachowice.

Głosowanie potrwa do 30 stycznia do południa. 16 kandydatów walczy o zwycięstwo i dodatkowe 40 tys. zł na sprzęt AGD oraz fotowoltaikę od Energi Obrót. Zestaw do produkcji własnej energii zostanie zamontowany we wskazanej przez laureata samorządowej instytucji pomocowej, np. w domu dziecka, domu spokojnej starości czy noclegowni dla osób bezdomnych. Dodatkowo jedno z miast otrzyma wyróżnienie specjalne w postaci audytu energetycznego, który przeprowadzi spółka Energa Oświetlenie.

Warto więc pamiętać, że w fotograficznej rywalizacji cel jest jasno określony - razem chcemy wspierać osoby potrzebujące, dlatego zachęcajcie do wspólnej zabawy swoich bliskich, przyjaciół, sąsiadów... W tej akcji najważniejsze jest pomaganie.

Konkurs fotograficzny

Tradycyjnie zapraszamy też do zabawy amatorów świetlistych zdjęć. Prace można zgłaszać do 28 stycznia w pięciu kategoriach:

  • moje miasto,
  • mój dom,
  • moi bliscy,
  • moja iluminacja,
  • moja ulubiona szopka.

W naszych miastach i domach wciąż znajdziemy wiele dekoracji inspirujących do zrobienia niepowtarzalnych ujęć. Dlatego „łapcie” je w obiektyw aparatu lub smartfona i przesyłajcie swoje propozycje. A jeśli już macie się czym pochwalić, odświeżcie świąteczne archiwa i pokażcie, jak udało się Wam uchwycić nastrój wyjątkowego świąteczno-noworocznego czasu.

Jakie nagrody przygotowaliśmy? To aż 29 voucherów na sprzęt RTV AGD o wartości od 500 do 2 tys. zł. Zdobywcę Grand Prix i 25 laureatów wskaże 31 stycznia komisja konkursowa, której przewodniczy znakomita fotografka Lidia Popiel, ambasadorka naszego plebiscytu. Trzy nagrody przyznają Czytelnicy - ich decyzje poznamy już 30 stycznia. Zatem do dzieła! Czekamy na Wasze piękne i pełne magicznego światła zdjęcia.

KLIKNIJ i GŁOSUJ
w finale ogólnopolskim
plebiscytu miast

__________________________

KLIKNIJ i GŁOSUJ
w konkursie fotograficznym

__________________________

Świeć się z Energą - NaM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny