Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kolejne dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego

Andrzej Matys
Andrzej Matys
Pixabay
200 tysięcy złotych. Tyle otrzymają cztery podlaskie firmy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na dofinansowanie usług doradczych. Tak postanowił zarząd województwa na ostatnim posiedzeniu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Filip” otrzyma 42,5 tys. zł dofinansowania z RPOWP na opracowanie strategii komunikacji marki, wartość tej usługi wynosi 61,5 tys. zł.

Firma Inter Profiles oraz firma Kael przeznaczą po 42,5 tys. zł dotacji na stworzenie biznesplanu inwestycji (koszt 61,5 tys. zł).

Grupa Biznes Polska zleci dwie usługi: audyt technologiczny w obszarze automatyzacji procesów oraz opracowanie planu wdrożenia innowacji w firmie. Każda z tych usług jest warta 61,1 tys. zł, a dofinansowanie pokryje 37,2 tys. zł.
Koszt tych usług sięga blisko 307 tys. zł, dotacja z RPOWP wynosi 202 tys. zł.

To kolejne firmy, które otrzymały dofinansowanie na usługi doradcze w ramach działania 1.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Wzięły one udział w konkursie, w którym można było uzyskać pomoc na ten cel.

Oferta była skierowana do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Mogły wybierać z szerokiego katalogu usług, które świadczą: Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Podlaski Klub Biznesu, Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej, Polski Instytut Innowacji i Transferu Technologii oraz Centrum Eksperckie Uniwersytetu w Białymstoku.

od 7 lat
Wideo

Pensja minimalna 2024

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny