Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 9 i Senat okręgi nr 23, 24

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Sprawdź, na kogo możesz głosować podczas wyborów parlamentarnych 13.10.2019. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 9 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 23, 24. Na tych kandydatów głosować mogą wyborcy, którzy zamieszkują część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź: Osiedle Bałuty Zachodnie, Osiedle Bałuty - Centrum, Osiedle Bałuty - Doły, Osiedle im Józefa Montwiłła - Mireckiego, Osiedle Julianów - Marysin - Rogi, Osiedle Karolew - Retkinia Wschód, Osiedle Katedralna, Osiedle Koziny, Osiedle Lublinek - Pienista, Osiedle Łagiewniki, Osiedle Nad Nerem, Osiedle Radogoszcz, Osiedle Retkinia Zachód - Smulsko, Osiedle Stare Polesie, Osiedle Śródmieście - Wschód, Osiedle Teofilów - Wielkopolska, Osiedle Zdrowie - Mania, Osiedle Złotno, obszary powiatów: brzeziński, łódzki wschodni oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź: Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny, Osiedle Chojny - Dąbrowa, Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Górniak, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Nr 33, Osiedle Olechów - Janów, Osiedle Piastów - Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda, Osiedle Stary Widzew, Osiedle Stoki, Osiedle Widzew-Wschód, Osiedle Wiskitno, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Osiedle Zarzew. Wybory odbędą się 13 października, ale już teraz możesz poznać kandydatów, na których możesz zagłosować w swoim okręgu wyborczym. Pamiętaj, że udział w wyborach parlamentarnych jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej Polki i każdego Polaka.

Twój wybór to cały jeden, ważny głos. Nie zmarnuj swojej szansy, zagłosuj 13 października

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 9.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 9.
Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów:

  • brzeziński,
  • łódzki wschodni
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Łódź.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Bińczycka Elżbieta, Kraków, teatrolog
  2. Siemiński Henryk Stanisław, Łódź, historyk
  3. Majewski Eugeniusz Paweł, Łódź, technik mechanik
  4. Gładysz Ewa Małgorzata, Brójce, inż. rolnictwa
  5. Gralewska-Jagiełło Irena, Brzeziny, nauczyciel
  6. Zaborowska-Gorzkiewicz Klaudia Czesława, Guzew, kierownik projektu
  7. Piontek Marcin Tomasz, Łódź, ekonomista
  8. Kuleszka Agata, Łódź, pielęgniarka
  9. Bednarek Maksymilian Patryk, Łódź, ekonomista
  10. Kacprzycki Adam Tomasz, Łódź, doradca inwestycyjny
  11. Lipski Bartłomiej, Dąbrówka Duża, wyższy urzędnik samorządowy
  12. Tomasik Sylwia Katarzyna, Łódź, prawnik
  13. Jackiewicz Jerzy Andrzej, Łódź, ekonomista
  14. Oleksiewicz Monika Dorota, Mąkoszyn, nauczyciel
  15. Matysiak Michał, Jeżów, rolnik
  16. Wojciechowski Adam Grzegorz, Łódź, politolog
  17. Mielczarek Witold Adam, Łódź, oficer sił zbrojnych
  18. Kasprzyk-Kostrzewa Anna, Wiączyń Dolny, ekonomista
  19. Piekielny Piotr Witold, Łódź, strażnik miejski
  20. Jędrasik Krzysztof Piotr, Łódź, ekonomista

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Gliński Piotr Tadeusz, Warszawa, nauczyciel akademicki
  2. Rau Zbigniew Włodzimierz, Grotniki, prawnik
  3. Buda Waldemar Grzegorz, Łódź, prawnik
  4. Adamczyk Piotr, Łódź, pedagog
  5. Fisiak Włodzimierz, Łódź, przedstawiciel władzy samorządowej
  6. Kaczorowska Alicja Grażyna, Łódź, lekarz
  7. Sasin Roman, Brzeziny, ekonomista
  8. Cieplucha Piotr Paweł, Łódź, wyższy urzędnik administracji rządowej
  9. Kobiera Renata Agnieszka, Paprotnia, ekonomista
  10. Jakubowski Jacek Grzegorz, Łódź, lekarz
  11. Węcław Halina, Łódź, pielęgniarka
  12. Anielak Tomasz Lucjan, Łódź, poligraf
  13. Łuczyńska Justyna Aleksandra, Babichy, politolog
  14. Pietrzak Sławomir, Łódź, księgowy
  15. Lik Krzysztof Jerzy, Łódź, lekarz
  16. Przybył Anna, Łódź, asystent usług pocztowych
  17. Lewandowska Barbara, Łódź, geodeta
  18. Emanuel Sławomir, Łódź, technik mechanik
  19. Kardas Paulina Marianna, Łódź, asystent usług pocztowych
  20. Tomaszewski Włodzimierz, Łódź, pedagog

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Trela Tomasz Dominik, Łódź, ekonomista
  2. Gill-Piątek Hanna Beata, Łódź, specjalista do spraw konsultingu
  3. Kwiatkowski Michał Wojciech, Łódź, dziennikarz
  4. Pawłowski Sylwester Stefan, Łódź, historyk
  5. Frączak Tomasz, Łódź, kierownik projektu
  6. Urbańczyk Martyna Natalia, Łódź, kulturoznawca
  7. Wieteska Agnieszka Maria, Łódź, ekonomista
  8. Markowska-Kurc Maria Wanda, Koluszki, nauczyciel języka obcego
  9. Rachalewski Michał Cezary, Łódź, biolog
  10. Olejniczak Michał Andrzej, Łódź, prawnik
  11. Melaniuk Patrycja Karolina, Stróża, funkcjonariusz służby penitencjarnej
  12. Wojciechowski Igor Marcin, Zduńska Wola, kierownik działu w lokalu gastronomicznym
  13. Świderska Beata Katarzyna, Łódź, nauczyciel wychowania fizycznego
  14. Sokołowicz Mariusz Paweł, Łódź, nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne
  15. Wojech Adam, Łódź, student
  16. Minkiewicz Tomasz Jacek, Łódź, administrator systemów komputerowych
  17. Kołaciński Jakub Zdzisław, Łódź, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  18. Pawlik-Nowacka Wioleta Kamila, Łódź, ekonomista
  19. Pędziwiatr Elżbieta Bogumiła, Łódź, przewodnik turystyczny miejski
  20. Bors Piotr Marcin, Łódź, socjolog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Grabarczyk Tomasz Michał, Łódź, politolog
  2. Antoniak Adrian, Skierniewice, maszynista
  3. Lipczyk Krzysztof Gniewomir, Łódź, ekonomista
  4. Kamiński Michał Antoni, Łódź, kierowca
  5. Lutomski Dawid Sebastian, Andrespol, statystyk
  6. Stangreciak Ryszard Józef, Łódź, ekonomista
  7. Jawornik Piotr, Łódź, specjalista ds. eksportu
  8. Słota Tomasz Andrzej, Łódź, lobbysta
  9. Mazur Joanna Sylwia, Łódź, grafik komputerowy
  10. Ziemba Dariusz Zdzisław, Łódź, technik ekonomista
  11. Domagała Klaudia Ewa, Łódź, księgowa
  12. Granisz Patryk Tadeusz, Łódź, przedstawiciel handlowy
  13. Górski Wojciech Antoni, Łódź, ekonomista
  14. Korwin-Mikke Anna, Warszawa, architekt
  15. Cieślak Anna Paulina, Łódź, pedagog
  16. Ciupka Bogusław Piotr, Łódź, logistyk
  17. Szczesek Marzena Elżbieta, Teodorów, krojczy
  18. Modrzejewska Justyna Katarzyna, Eufeminów, przedstawiciel handlowy
  19. Gacek Aleksandra Kamila, Busko-Zdrój, projektant wnętrz
  20. Kicowski Przemysław Patryk, Łódź, inżynier elektryk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Zimoch Tomasz Franciszek, Łódź, dziennikarz
  2. Piątkowski Krzysztof Mariusz, Łódź, historyk
  3. Śledzińska-Katarasińska Iwona Elżbieta, Łódź, dziennikarz
  4. Niemczyk Małgorzata Barbara, Łódź, ekonomista
  5. Gołaszewski Marcin Łukasz, Łódź, nauczyciel akademicki
  6. Kacprzak Tomasz Piotr, Łódź, prawnik
  7. Kobylińska Agata, Łódź, pedagog
  8. Gałkiewicz Magdalena Anna, Łódź, programista aplikacji
  9. Makowski Krzysztof Michał, Łódź, biotechnolog
  10. Hencz Marcin Krzysztof, Łódź, grafik
  11. Chojnacka-Duraj Justyna Maria, Łódź, ekonomista
  12. Mamulska Monika Joanna, Łódź, ekonomista
  13. Majchrzak Antonina, Łódź, student
  14. Caban-Piaskowska Katarzyna Paulina, Łódź, nauczyciel akademicki
  15. Nowak Renata Anna, Wągry, urzędnik samorządowy
  16. Stępień Radosław Adam, Łódź, prawnik
  17. Karwowski Mateusz, Koluszki, socjolog
  18. Rahnema-Baj Niloufar, Łódź, lekarz
  19. Krawczyk Maria Teresa, Tuszyn, pielęgniarka
  20. Bonisławski Ryszard Wiesław, Łódź, filolog

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 23.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 23.
Granice tego okręgu to część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź

  • Osiedle Bałuty Zachodnie,
  • Osiedle Bałuty - Centrum,
  • Osiedle Bałuty - Doły,
  • Osiedle im Józefa Montwiłła - Mireckiego,
  • Osiedle Julianów - Marysin - Rogi,
  • Osiedle Karolew - Retkinia Wschód,
  • Osiedle Katedralna,
  • Osiedle Koziny,
  • Osiedle Lublinek - Pienista,
  • Osiedle Łagiewniki,
  • Osiedle Nad Nerem,
  • Osiedle Radogoszcz,
  • Osiedle Retkinia Zachód - Smulsko,
  • Osiedle Stare Polesie,
  • Osiedle Śródmieście - Wschód,
  • Osiedle Teofilów - Wielkopolska,
  • Osiedle Zdrowie - Mania,
  • Osiedle Złotno.

Dunin Artur Jerzy

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: geodeta

Sankowski Dominik Jan

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Rąbień Ab
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 24.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 24.
Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • brzeziński,
  • łódzki wschodni
    oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź:
  • Osiedle Andrzejów,
  • Osiedle Chojny,
  • Osiedle Chojny - Dąbrowa,
  • Osiedle Dolina Łódki,
  • Osiedle Górniak,
  • Osiedle Mileszki,
  • Osiedle Nowosolna,
  • Osiedle Nr 33,
  • Osiedle Olechów - Janów,
  • Osiedle Piastów - Kurak,
  • Osiedle Rokicie,
  • Osiedle Ruda,
  • Osiedle Stary Widzew,
  • Osiedle Stoki,
  • Osiedle Widzew-Wschód,
  • Osiedle Wiskitno,
  • Osiedle Wzniesień Łódzkich,
  • Osiedle Zarzew.

Kwiatkowski Krzysztof

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO

  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: prawnik

Markiewicz Marek Sławomir

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: adwokat

Niewiadomska-Cudak Małgorzata Krystyna

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

polecane: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Wideo

Materiał oryginalny: Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 9 i Senat okręgi nr 23, 24 - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

100

I nie ma moich wybrańców

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3