od 16 lat
Olimpia Zambrów w 5. kolejce III ligi zdobyła pierwszy punkt w tym sezonie, remisując 1:1 z Mławianką Mława. Jagiellonia II Białystok po raz pierwszy uznała wyższość rywala przegrywając z Pilicą Białobrzegi 2:3. W Sieradzu ŁKS Łomża odrobił startę dwóch goli i zremisował z miejscową Wartą 2:2.

Kibice Olimpii Zambrów aż pięć kolejek czekali, by ich piłkarze zdobyli pierwszy punkt w tym sezonie. W niedzielę zremisowali 1:1 z Mławianką Mława. Powinni jednak zdobyć komplet punktów. Prowadząc u siebie 1:0 od 61 minuty grali w przewadze jednego piłkarza, gdyż Ivan Hurenko ujrzał czerwoną kartkę. Niestety, sześć minut później stracili bramkę po jedenastce w wykonaniu Odilona.

A jak się gra w przewadze jednego piłkarza pokazał ŁKS Łomża. Do przerwy przegrywał 0:2. W 65 minucie Przemysław Kita z Warty Sieradz za dwie żółte kartki zobaczył czerwony kartonik. I od tego czasu łomżanie uzyskali dużą przewagę. W 76 minucie kontaktowego gola zdobył Kuźma, a w 90 minucie wyrównał Żebrowski.

Przegrała tylko Jagiellonia II Białystok i była to pierwsza porażka w sezonie. W Białymstoku Jaga II uległa Pilicy Białobrzegi 2:3.

Olimpia Zambrów - Mławianka Mława 1:1 (1:0).
Bramki: Patryk Malinowski 45 z karnego, 1:1 Odilon 67 z karnego.
Olimpia: Olimpia: Leo Przybylak – Paweł Szatała, Bartosz Ciborowski (72. Bartosz Bayer), Nataniel Wybraniec, Adam Radecki, Patryk Malinowski, Rafał Parobczyk, Kacper Gościniarek (72. Kacper Głowicki), Sebastian Dąbrowski (46. Kacper Piekarski), Jakub Jakimiuk (78. Denis Gojko), Jakub Romanowicz (86. Orest Tkaczuk).

Jagiellonia II Białystok - Pilica Białobrzegi 2:3 (0:1).
Bramki: 0:1 41,1:1 Damian Wojdakowski 68, 1:2 70, 1:3 82 z karnego,2:3 Radosław Zyśk 86.
Jagiellonia: Żynel - Huczko, Kobus, Czerech, Tabiś, Pankiewicz, Polkowski, Wojdakowski, Wasilewski, Toporkiewicz, Twarowski.

Warta Sieradz - ŁKS 1926 Łomża 2:2 (2:0).
Bramki: 1:0 Michalski 10, 2:0 Filipiak 34, 2:1 Kuźma 76, 2:2 Żebrowski 90.
ŁKS: Dawid Rosiak - Kamil Dobrowolski, Reinaldo, Rafał Maćkowski, Łukasz Świderski, Damian Bednarek, Hubert Mich, Bartosz Bernatowicz, Luis Felipe, Khorolskyi Volodymyr, Mateusz Michasiewicz

Pozostałe wyniki 5. kolejki
GKS Wikielec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Aleksander Gajgier 28, 0:2 Kamil Odolak 47.
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 1:2 (0:0).
Bramki: 1:0 Michał Barć 52, 1:1 Kamil Sabiłło 57, 1:2 Mykyta Wasin 90.
Legia II Warszawa - Concordia Elbląg 5:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Wojciech Urbański 7, 2:0 Patryk Sokołowski 49, 3:0 Igor Strzałek 52, 4:0 Adam Ryczkowski 53, 5:0 Igor Strzałek 62.
Pelikan Łowicz - Broń Radom 0:0.

1. Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 12 8-3
2. GKS Bełchatów 4 12 8-4
3. Legia II Warszawa 5 10 14-6
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 10 10-4
5. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 10 8-2
6. Victoria Sulejówek 4 10 7-2
7. Unia Skierniewice 5 7 10-9