III liga piłkarska. Dobra gra Wissy Szczuczyn, ale punkty pojechały do Kutna

Wissa Szczuczyn - KS Kutno 1:2
Wissa Szczuczyn - KS Kutno 1:2 facebook/Wissa Szczuczyn
Wissa Szczuczyn przegrała na własnym boisku z KS Kutno 1:2. W 6. kolejce III ligi pauzowała natomiast Jagiellonia II Białystok.

Piłkarze Wissy Szczuczyn chociaż rozegrali dobre spotkanie to jednak zeszli z boiska jako pokonani. O stracie punktów zadecydowały trzy minuty w drugiej połowie, w których gospodarze stracili dwie bramki.

Mecz jednak zaczął się dobrze dla Wissy, która w 22 minucie po strzale Karola Buzuna, prowadziła 1:0. - Dobrze weszliśmy w ten mecz. Strzeliliśmy gola i mieliśmy jeszcze sytuacje na podwyższenie wyniku - mówi nam trener Wissy Marcin Gałązka. - W zespole z Kutna widać było jakość gry piłkarzy i ich doświadczenie. Byli bardzo groźni w stałych fragmentach gry, ale do przerwy nie potrafili strzelić nam gola. Druga połowa też była wyrównana, ale do momentu straty przez nas gola. Po kontrze padło wyrównanie, a po chwili było już 2:1 dla rywali. Próbowaliśmy jeszcze wyrównać, a raz słupek uratował rywali od straty gola. Trzeba jednak też dodać, że w naszej bramce dobrze prezentował się też Hubert Gostomski - opisywał mecz trener Gałązka.

A już w najbliższą środę następna kolejka III ligi. Wissa zagra z Lechią Tomaszów Mazowiecki, a Jagiellonia II ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Wissa Szczuczyn - KS Kutno 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Karol Buzun 22, 1:1 Krzysztof Cudowski 71, 1:2 Marcin Kacela 73.
Wissa: Gostomski - Tomar, Szaraniec, Łupiński, Maciejuk - Tercjak (70. Zambrowski), Koncewicz (80. Korytkowski), Łapiński, Buzun - Sakowicz (70. Kozłowski) - Toczydłowski (75. Radzikowski).

Wyniki 6. kolejki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie 1:3 (1:1).
Bramki: 1:0 Arkadiusz Zajączkowski 32 (samobójcza), 1:1 Radosław Kamiński 43 (samobójcza), 1:2 Przemysław Chyrchała 65, 1:3 Przemysław Chyrchała 68.

Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 0:2 (0:0).
Bramki: 0:1 Krystian Pieczara 80, 0:2 Patryk Paczuk 90

Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice 1:4 (0:2).
Bramki: 0:1 Konrad Kowalczyk 26, 0:2 Kamil Sabiłło 34, 0:3 Kamil Sabiłło 68 z karnego, 1:3 Mateusz Lis 85 z karnego, 1:4 Kamil Waśniowski 87.

Znicz Biała Piska - GKS Wikielec 1:2 (0:2).
Bramki: 0:1 Szymon Masiak 22, 0:2 Szymon Masiak 45, 1:2 Maciej Famulak 69.

Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Marcel Wszołek 8, 1:1 Kacper Kostorz 69 z karnego, 2:1 Arkadiusz Ciach 82 z karnego

Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0).
Bramki: 1:0 Bartłomiej Niedziela 77, 1:1 Eryk Woliński 87.

Mamry Giżycko - Broń Radom 1:2 (0:0).
Bramki: 0:1 Piotr Goljasz 48, 0:2 Bartosz Olszewski 51, 1:2 Łukasz Broź 84 z karnego.

Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (2:1).
Bramki: 1:0 Michał Bajdur 7, 2:0 Michał Bajdur 9, 2:1 Artur Amroziński 42, 3:1 Dawid Papazjan 70.

1. Legionovia Legionowo 6 13 15-10
2. Unia Skierniewice 6 12 13-8
3. Legia II Warszawa 5 10 11-6
4. Polonia Warszawa 5 9 12-5
5. Pelikan Łowicz 6 9 10-8
6. GKS Wikielec 6 9 8-7
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 9 9-9
8. Broń Radom 6 9 9-10