II liga piłkarska: Freskovita Wysokie Mazowieckie - Okocimski Brzesko 1:2. (zdjęcia)

Zawodnicy Freskovity (czerwone stroje) wzięli się do roboty dopiero w drugiej połowie, ale nie zdołali odrobić strat Fot. Anatol Chomicz
Przespali pierwszą połowę i stracili punkty na własne życzenie. Mecz Wigier Suwałki znowu przełożony.

Nieudanie zakończyła jesienne zmagania Freskovita Wysokie Mazowieckie. Podopieczni Piotra Zajączkowskiego przegrali u siebie z Okocimskim Brzesko 1:2.

- Jesteśmy bardzo rozczarowani tym wynikiem, ale pretensje możemy mieć tylko do siebie - tłumaczy szkoleniowiec Mlecznych.

Goście objęli prowadzenie już w 17. minucie meczu po strzale Sławomira Jagła. Piłkarze Freskovity jeszcze rozpamiętywali tę sytuację, gdy Łukasz Popiela ładną główką zaskoczył Artura Holewińskiego i było 0:2.

- Po przerwie widzieliśmy na boisku inny zespół. Rywale praktycznienie przekraczali linii środkowej - mówi Zajączkowski.

Niestety, Mlecznych stać było tylko na kontaktowego autorstwa Arkadiusza Czarneckiego.
Wigry Suwałki kolejny raz nie rozegrały zaplanowanego spotkania. Tym razem powodem przełożenia meczu był fatalny stan boiska LKS Niecieczy.

Wyniki 19. kolejki

Freskovita Wysokie Mazowieckie - Okocimski Brzesko 1:2 (0:2). Bramki: 0:1 - Jagła (17), 0:2 0 Popiela (18), 1:2 - Czarnecki (74).

Freskovita: Holewiński - Galiński, Czarnecki, Zalewski, Bartkiewicz, Jegliński, Strózik (63. Kobeszko), Żaglewski (77. Ambrożewicz), Kołodziejczyk (55. Łukaszewski), Twardowski, Bzdęga.
Start Otwock - Hetman Zamość 1:2, Przebój Wolbrom - Sokół Aleksandrów Łódzki 1:0, Pelikan

Łowicz - Concordia Piotrków Trybunalski 1:1.

Mecz: Jeziorak Iława - Stal Rzeszów zostanie rozegrany 15 listopada.

Mecze: LKS Nieciecza - Wigry Suwałki, Resovia Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Kolejarz Stróże - GKS Jastrzębie i Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn zostały odwołane.