Tur Basket Bielsk Podlaski pokonał we własnej hali Energe Hutnik Koszykówka
Tur Basket Bielsk Podlaski pokonał we własnej hali Energe Hutnik Koszykówka Piotr Łozowik
Tur Basket Bielsk Podlaski pokonał na własnym parkiecie Energę Hutnik Koszykówka 91:68 w kolejnym meczu II ligi

Koszykarze z Bielska Podlaskiego od początku spotkania systematycznie budowali swoją przewagę, wygrywając niemal zgodnie w trzech pierwszych kwartach 22:18, 22:18, 21:18. Do czwartej kwarty przystępowali więc wygrywając różnicą już 11 punktów 65:54. W ostatniej kwarcie rozbili rywali wygrywając 26:14, a cały mecz 91:68. Na uwagę zasługuje liczba oddanych rzutów za trzy punkty przez obie drużyny. Tur oddał 39 trójek, z których 13 trafił, a rywale 31 z czego 8 celnych.

Tur Basket Bielsk Podlaski - Energa Hutnik Warszawa 91:68 (22:18, 22:18, 21:18, 26:14)
Tur Basket: Jakub Lewandowski 21, Jarosław Giżyński 18, Przemysław Zygmunciak 15, Michał Szwedo 9, Bartłomiej Wróblewski 6, Przemysław Tradecki 5, Łukasz Kuczyński 5, Patryk Milewski 4, Marcin Marczuk 4, Aaron Weres 2, Jakub Grigoruk 2.
Energa Hutnik: Jakub Osiński 19, Norman Zuber 18, Tymofiej Bystrou 14, Adam Majbour 6, Szymon Soszyński 5, Jakub Szumert 5, Maciej Warmiak 1.

Pozostałe wyniki 22. kolejki
MKS Ochota Warszawa - TSK Roś Pisz 73:72
ŁKS Coolpack Łódź - AZS UJK Kielce 90:74
Kolejarz Basket Radom - Isetia Erzurum 98:83
UKS Trójka Żyrardów - KS Legion Legionowo 72:82
Polonia Warszawa - Żubry Chorten Białystok (mecz w niedzielę, o godz. 18)
Sokół Grupa Avista Ostrów Mazowiecka - Akademia Koszykówki Legii W-wa (mecz przełożony na 10.02)