Futsal. Lambada Choroszcz i Włókniarz Białystok mistrzyniami województwa podlaskiego do lat 13 i do lat 15

W Zabłudowie odbyły się Mistrzostwa Podlasia do lat 13 i do lat 15 dziewcząt w futsalu SP Zabłudów
W niedziele w hali w Zabłudowie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Podlasia do lat 13 i do lat 15 dziewcząt w futsalu. O tytuły mistrzyń rywalizowało 9 drużyn. Po dwa zespoły, po jednej w każdej kategorii wystawiły Ekosport Białystok, Włókniarz Białystok i Rudnia Zabłudów.

W hali w Zabłudowie rozegrane zostały Mistrzostwa Podlasia w Futsalu Dziewcząt U-13 i U-15. W grupie młodszej zagrały zespoły: Rudni Zabłudów, Orła Siemiatycze, Włókniarza Białystok, Lambady Choroszcz, Ekosport Białystok i MOSiR-u Łomża. Z kolei w turnieju do lat 15 rywalizowały ekipy Ekosport Białystok, Rudni Zabłudów i Włókniarza Białystok.

Mistrzyniami do lat 15 okazały się dziewczęta z Włókniarza Białystok. Natomiast w grupie młodszej triumfowała Lambada Choroszcz.

Lambada w fazie grupowej pokonała Ekosport Białystok 2:0 i MOSiR Łomża 6:0 pewnie awansując do finału. W meczu o pierwsze miejsce Lambada wygrała z Włókniarzem 1:0.

Organizatorem zawodów był Podlaski Związek Piłki Nożnej, a współorganizatorami Szkoła Podstawowa w Zabłudowie wraz z Klubem Sportowym Rudnia Zabłudów i Radą Rodziców SP.