Finał Ligi Mistrzów 2018 YOUTUBE 26.05.2018 Real - Liverpool 3:1 BRAMKI, gole, skrót meczu (Youtube, Twitter, Facebook, Zalukaj, CDA)

(adek)
Finał Ligi Mistrzów 2018 YOUTUBE 26.05.2018 Real - Liverpool 3:1 BRAMKI, gole, skrót meczu East News
Finał Ligi Mistrzów 2018 YouTube. Mecz Real Madryt - Liverpool FC 3:1 BRAMKI 26.05.2018 (gole, skrót meczu, powtórka, wszystkie bramki)

Mecz Real Madryt - Liverpool FC BRAMKI na YouTube 26.05.2018 Finał Ligi Mistrzów powtórka, skrót meczu, gole

Real - Liverpool 3:1 - bramki, wynik, gole, skrót meczu, cały mecz YOUTUBE CDA Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 (wideo)

Real Madryt vs Liverpool 3:1 - Skrót Meczu PL Komentarz LM 26/05/2018 YouTube

Real Madryt - Liverpool FC (bramki youtube) - na to spotkanie z niecierpliwością wyczekiwał cały piłkarski świat. Sobotni (26 maja 2018) Finał Ligi Mistrzów z pewnością przejdzie do historii, a to za sprawą kapitalnych bramek, którymi popisał się Gareth Bale z Realu oraz fatalnych interwencji bramkarza Liverpoolu Lorisa Kariusa.

Pierwsza połowa spotkania Real Madryt - Liverpool FC była dość dramatyczna. Niewiele strzałów na bramki, ale fauli sporo. Jeden z nich pozbawił Liverpool największej gwiazdy, co z pewnością podcięło skrzydła piłkarzom. Zawodnicy obu zespołów schodzili do szatni z dużym niedosytem

Ale zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy w 51. minucie Karim Benzema dał prowadzenie Realowi Madryt wykorzystując fatalny błąd bramkarza Liverpoolu Lorisa Kariusa. To, co zrobił niemiecki golkiper będzie się za nim ciągnęło do końca życia. chcąc wybić piłkę, uderzył w Benzemę, a piłka wpadła do bramki.

Real Madryt - Liverpool FC - bramki YOUTUBE

W 55. minucie Sadio Mane doprowadził do remisu pokonując Keylora Navasa.

Natomiast w 64. minucie Gareth Bale przepięknie uderzył przewrotką ze skraju pola karnego zaskakując tym samym nie tylko obrońców, ale i samego bramkarza. Tym razem Loris Karius był bez szans i nie można mieć za to do niego pretensji. Ta bramka z pewnością przejdzie do historii.

Finał Ligi Mistrzów. Real - Liverpool. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja live, online, na żywo [STREAM ZA DARMO]

Gareth Bale nie wstrzymywał tempa. Dokładnie 20 minut po pierwszej swojej bramce zdobył kolejną. Tym razem potężnym uderzeniem z około 30 metrów. Wydawało się, że Loris Karius odbije piłkę, ale ta przeleciała po jego rękach wprost do bramki. Jak to się mogło stać? Wie chyba jedynie sam bramkarz.