Real - Liverpool 3:1 - bramki, wynik, gole, skrót meczu, cały mecz YOUTUBE CDA Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 (wideo)

(adek)
Real - Liverpool - bramki, wynik, gole, skrót meczu, cały mecz YOUTUBE CDA Finał Ligi Mistrzów 26.05.2018 East News
Real Liverpool - bramki, wynik, gole skrót meczy cały mecz youtube cda

Mecz Real Madryt - Liverpool FC - bramki, skrót meczu, wynik, gole 26.05.2018

Na mecz Real Madryt - Liverpool FC czekał cały piłkarski świat. Finał Ligi Mistrzów, który odbył się 26 maja 2018 przejdzie do historii przede wszystkim z powodu pięknych strzałów, którymi popisał się Gareth Bale.

Real - Liverpool transmisja online. Finał Ligi Mistrzów na żywo [GDZIE STREAM, ZA DARMO?] Real - Liverpool relacja live

Real Madryt vs Liverpool 3:1 - Skrót Meczu PL Komentarz LM 26/05/2018 YouTube

Real - Liverpool 3:1 YouTube 26.05.2018

Pierwsza połowa meczu Real Madryt - Liverpool FC - choć dramatyczna - obyła się bez bramek. Piłkarze obu drużyn schodzili do szatni z pewnym niedosytem

Real Madryt - Liverpool FC - bramki YOUTUBE

Dopiero w 51 minucie Karim Benzema dał prowadzenie Realowi Madryt. Bramkarz Liverpoolu Loris Karius, chcąc wybić piłkę, uderzył w Benzemę, a piłka wpadła do bramki.

Real - Liverpool - cały mecz 26.05.2018 youtube

W 64. minucie Gareth Bale uderzył przewrotką ze skraju pola karnego zaskakując nie tylko obrońców, ale i samego bramkarza. Karius był bez szans. Ten gol przejdzie do historii.

Bale nie dał długo czekać na kolejną bramkę. 84. minucie potężnie uderzył z 30. metra, a Loris Karius nie był w stanie tego sparować. Piłka przeszła po palcach bramkarza.