MKTG SR - pasek na kartach artykułów

mck
Belgia - Japonia 3:2 Bramki, wynik [Youtube, TVP Sport] Co to był za mecz! Zobacz skrót meczu i gole Archiwum
Wspaniałe widowisko na MŚ 2018 w Rosji. Mecz Belgia - Japonia był prawdziwym widowiskiem. Zobacz wszystkie bramki, skrót meczu oraz najciekawsze momenty.

Belgia - Japonia 3:2 Wszystkie bramki online na [Youtube, TVP Sport, WYNIK] Zobacz skrót meczu

Przed spotkaniem nikt nie przewidział, że Japonia będzie w stanie prowadzić z Belgią 2:0. Po wczorajszych, nudnych widowiskach 1/8 finału zwycięstwo z Meksykiem zaserwowała nam najpierw Brazylia, a wieczorem kibiców czekał prawdziwy deser - widowiskowe spotkanie Belgii z Japonią zakończone zwycięstwem tej pierwszej.

Po bezbramkowej pierwszej połowie meczu drużyna z Kraju Kwitnącej Wiśni wzięła się do pracy i w kilka minut wbiła Belgom dwa gole. Faworyci byli w rozsypce i wszystko wskazywało, że Japończycy mają ten mecz pod kontrolą. Wtedy na boisko wszedł Fellaini.

Belgia - Japonia 3:2 Wynik, wszystkie bramki, skrót meczu Youtube, Twitter, TVP Sport 02.07.2018

Japończycy najpierw stracili gola po błędzie bramkarza. Cztery minuty później z główki na 2:2 wyrównał Fellaini. Wszystko wskazywało na to, że będziemy mieli kolejną na tych mistrzostwach dogrywkę, jednak w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Belgowie wyszli z kontratakiem i zapewnili sobie awans do półfinałów!

Wszystkie bramki meczu obejrzysz za darmo na http://sport.tvp.pl. Wkrótce dostepne będą na Twitterze i Youtube.