Włochy - Polska 1:1 BRAMKI YOUTUBE, wynik meczu, skrót meczu, relacja, transmisja, wszystkie bramki 7.09.2018 (zdjęcia, wideo) AKTUALIZACJA

(adek)
Włochy - Polska 1:1 BRAMKI YOUTUBE, wynik meczu, skrót meczu, wszystkie bramki 7.09.2018 Karolina Mimsztal
Włochy - Polska 1:1 BRAMKI YOUTUBE, wynik meczu, skrót meczu, relacja, transmisja, wszystkie bramki 7.09.2018. To był zarówno debiut Polaków w Lidze Narodów, jak i pierwszy mecz nowego selekcjonera biało-czerwonych. AKTUALIZACJA

Włochy - Polska 1:1 BRAMKI YOUTUBE, wynik meczu, skrót meczu, wszystkie bramki

Włoscy piłkarze zremisowali z reprezentacją Polski 1:1. Spotkanie odbyło się w Bolonii. Był to pierwszy w historii mecz naszej reprezentacji w Lidze Narodów. Jako selekcjoner biało-czerwonych zadebiutował w nim Jerzy Brzęczek.

Pierwszą stuprocentową sytuację na strzelenie gola zmarnował Piotr Zieliński, który w ósmej minucie, po otrzymaniu piłki w polu karnym od Roberta Lewandowskiego, strzelił wprost w Gianluigiego Donnarummę.

Dwie minuty później Giorgio Chiellini został ukarany żółtą kartką za faul na Robercie Lewandowskim.

Drugi w tym meczu żółty kartonik zobaczył Mateusz Klich. W 14-tej minucie wszedł nakładką w Federico Bernardeschiego.

W osiemnastej minucie faul Jakuba Błaszczykowskiego prawdopodobnie uratował polską bramkę. Niestety Polak otrzymał żółtą kartkę 23 metry od bramki.

Pierwsza bramka dla Polski padła w 40. minucie. Mateusz Klich łatwo przejął piłkę i natychmiast podał do Roberta Lewandowskiego, który z kolei zagrał do biegnącego Piotra Zielińskiego. Ten pewnym strzałem z pierwszej piłki umieściłfutbolówkę w bramce Włochów.

Oglądaj bramki tutaj Liga Narodów UEFA: Włochy - Polska 1:1. Zobacz w internecie wszystkie bramki. Piotr Zieliński zdobył bramkę (wideo YouTube, Twitter)

Niestety w 76. minucie Jakub Błaszczykowski faulował Federico Chiesę w polu karnym.Dwie minuty później Jorginho pewnym strzałem doprowadził do remisu.

W 93. minucie Łukasz Fabiański ujrzał jeszcze żółtą kartkę z powodu gry na czas. Ostatni gwizdek rozbrzmiał w 96. minucie kończąc mecz Włochy - Polska 1:1.

Włochy - Polska 1:1 YouTube 7.09.2018

Włochy - Polska 1:1 YouTube gol Zielińskiego 07/09/2018 HD

Włochy - Polska 1:1 YouTube gol Jorginho 07/09/2018 HD