Szczypiorniści "Słonecznych" przegrali z Włókniarzem

"Słoneczni" (czarne stroje) ulegli Włókniarzowi
"Słoneczni" (czarne stroje) ulegli Włókniarzowi Fot. W. Oksztol
Drugoligowy MOKS Słoneczny Stok Białystok uległ na własnym parkiecie Włókniarzowi Konstantynów Łódzki 28:31.

- Cały mecz goniliśmy rywali, którzy już w pierwszej połowie uciekli nam na kilka bramek - mówi Andrzej Nocny, trener MOKS. - Pięć minut przed końcem doprowadziliśmy do remisu 25:25, ale nie potrafiiśmy zadać ostatniego ciosu - dodaje.

Białostoczanie nie wykorzystali w meczu dwóch rzutów karnych, a także zbyt często mylili się w kontratakach.

- Mieliśmy nadzieję na sprawienie niespodzianki, ale tym razem się nie powiodło - podsumowuje Nocny.

Wyniki 16. kolejki

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Włókniarz Konstantynów Łódzki 28:31 (11:14).
MOKS: M. Dziekoński (Malinowski, Kiedysz) - Derewońko - 8, Kosiński - 5, Borsuk - 4, Zinówko - 4, Bobowski - 3, Klepacki - 2, Kobuz - 2, Bojaryn i Zyskowski.

Trójka Ostrołęka - Wisła II Płock 21:31, AZS UMCS Lublin - Wilanowia Warszawa 27:30, Azoty II Puławy - Anilana Łódź 19:25, AZS UW Warszawa - AZS Politechnika Warszawa 26:27.
Pauzowały: Victoria Tomaszów Mazowiecki i Czarni Regimin.