Świeć się z Energą: Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto na Podlasiu. Fotografuj i zgarnij nagrody!

Redakcja
Udostępnij:
Plebiscyt Świeć się z Energą i Kurierem Porannym rozpoczęty! Zagłosuj na najpiękniej oświetlone na święta miasto w województwie podlaskim oraz na galerię handlową z najpiękniejszą świetlną dekoracją. Uwieczniaj na zdjęciach świąteczny klimat i wygraj nagrody w konkursie fotograficznym.

Już po raz szósty w wielkim plebiscycie "Świeć się z Energą" zostaną wybrane najpiękniejsze pełne iluminacji świątecznych miasta w Polsce, a także galerie handlowe w świątecznej odsłonie. W tym roku w województwie podlaskim Energa prowadzi plebiscyt wspólnie z "Kurierem Porannym".

Jeśli zachwycają Cię świąteczne iluminacje Twojego miasta zagłosuj na nie już dziś, a jeśli Twojego miasta nie ma jeszcze wśród kandydatów zgłoś je do plebiscytu.

TU MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA SWOJE MIASTO

Pomóż mu zdobyć tytuł najpiękniej oświetlonego na święta miasta w województwie podlaskim i awansować do wielkiego ogólnopolskiego finału plebiscytu. Zachęcaj znajomych dogłosowania. W plebiscycie "Świeć się" najbardziej będzie się liczyć aktywność i mobilizacja lokalnych społeczności.

- Nawet niewielkie miasto powiatowe może wygrać z dużą metropolią - mówi Jarosław Kozłowski, koordynator projektu "Świeć się" z Centrum Marketingu i Komunikacji Energa SA. - Wszystko zależy od tego, czy mieszkańcy miejscowości wykażą się lokalnym patriotyzmem i będą chętnie głosować w plebiscycie.

UWAGA! Ze względu na zainteresowanie plebiscytem, chcąc umożliwić jak największej liczbie miast udział w głosowaniu, termin przyjmowania zgłoszeń został przedłużony do poniedziałku, 22 grudnia do godz. 12, a głosowanie trwać będzie do piątku, 9 stycznia 2015 r. do godz. 12.

Już w regionalnym etapie plebiscytu miasto, które zdobędzie najwięcej głosów, wywalczy nie tylko awans do ogólnopolskiego finału, lecz także nagrodę. Firma Energa Oświetlenie ufundowała energooszczędny sprzęt AGD o wartości 1000 zł, który włodarze najpiękniej oświetlonego miasta będą mogli przekazać na cel charytatywny. W ogólnopolskim finale miasto, które okaże się najlepsze będzie miało do dyspozycji sprzęt AGD o dziesięć razy większej wartości - 10 000 złotych.

Świeć się galerio

W plebiscycie "Świeć się" wybieramy także najpiękniejszą galerię handlową w świątecznej odsłonie w województwie podlaskim.

TU MOŻESZ GŁOSOWAĆ NA GALERIE

Podobnie, jak w przypadku miast, galeria, która wygra, awansuje do ogólnopolskiego finału. Tam na galerię z pierwszego miejsca rankingu czekać będzie wyjątkowa nagroda. W ustalonym terminie odwiedzi ją autobus "Planety Energii", który na cały weekend zapewni mnóstwo edukacyjnych atrakcji dla dzieci i nie tylko.

Wygraj nagrody w konkursie fotograficznym

Plebiscytowi "Świeć się" co roku towarzyszy konkurs fotograficzny. Jeśli lubisz robić zdjęcia i uważasz, że potrafisz zatrzymać w kadrze piękne chwile, weź w nim udział. Zachęcamy do fotografowania nie tylko miast i galerii biorących udział w plebiscytach. Warto uwiecznić na zdjęciu świąteczny klimat we własnym domu czy nawet świąteczną kreację. Do konkursu można nawet zgłosić selfie ze św. Mikołajem.

TU MOŻESZ PRZESŁAĆ SWOJE ZDJĘCIA I ZGŁOSIĆ SIĘ DO KONKURSU

W wojewódzkim etapie konkursu będzie można wygrać aparat fotograficzny marki Nikon, a w ogólnopolskim finale trzydniowy, dwuosobowy wyjazd do luksusowego Hotele Spa dr Irena Eris we Wzgórzach Dylewskich na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi słynna fotograf LidiaPopiel.

Czytaj więcej o konkursie: Zostań mistrzem gwiazdkowej fotografii

Pomysłodawcą i głównym sponsorem plebiscytu i konkursu "Świeć się" jest Grupa Energa, która zapewnia energię elektryczną dla ponad 2,9 mln klientów, gospodarstw domowych i firm w Polsce. Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

Zobacz wyniki głosowania na najpiękniej oświetlone na święta miasta i galerie handlowe oraz zdjęcia przesłane w ramach konkursu fotograficznego w innych województwach:

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Dodaj ogłoszenie