Świeć się z Energą: Finał ogólnopolski. Łomża może zająć...

  Świeć się z Energą: Finał ogólnopolski. Łomża może zająć pierwsze miejsce!

  (red)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Głosujmy na Łomżę w konkursie Świeć się
  1/9
  przejdź do galerii

  Głosujmy na Łomżę w konkursie Świeć się

  W konkursie Świeć się z Energą Łomża wciąż może zdobyć tytuł Świetlnej Stolicy Polski! To już ostatnia szansa na oddanie głosu!

  „Świeć się z Energą”  Łomża walczy o sprzęt dla potrzebujących w finale 10. edycji „Świeć się z Energą”. Plebiscyt to także rywalizacja o miano najładniej świątecznie przystrojonej miejscowości w Polsce. Miejscowość, która zwycięży, powiększy znacznie ilość zdobytego w 1. etapie akcji sprzętu AGD, a jego wartość wzrośnie do 50 tys. zł. Głosowanie kończy się dzisiaj o godz. 20.
  Zobacz galerię
  Łomżyńskie iluminacje pochłonęły z budżetu miasta ponad 250 tys. zł. Jak zapewnia włodarz to doskonała promocja, dlatego od 2015 roku nieustannie pojawiają się kolejne świecące ozdoby.

  KLIKNIJ i głosuj na miasto w ogólnopolskim finale plebiscytu


  - Iluminacje stanowią piękną zimową dekorację tej części miasta, sprawiając radość nie tylko młodszym, ale i starszym mieszkańcom. Kolejny sukces w konkursie „Świeć się z Energą” jest tego potwierdzeniem - mówi Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży i zachęca mieszkańców oraz sympatyków miasta do dalszego głosowania.

  Łomżyńską starówkę zdobi aż sześć kolorowych iluminacji. Miasto zakupiło także projektory do multimedialnej projekcji na fasadzie Ratusza.

  W rywalizacji bierze udział 16 miast. Kto zdobędzie tytuł? W plebiscycie wszystko zależy od mobilizacji mieszkańców. Przykład Połczyna Zdroju, zwycięzcy jednej z poprzednich edycji pokazuje, że przy odpowiedniej determinacji, nawet małe miejscowości mają szanse pokonać te największe. Już teraz pomóż swojemu miastu i oddaj głos!

  Wszyscy „mistrzowie województw” już wygrali. Zdobyli ufundowane przez Grupę Energa zestawy 16 praktycznych urządzeń AGD (m.in. 2 chłodziarki, 2 pralki, kuchenka elektryczna), każdy o wartości 10000 zł. Trafią one za pośrednictwem władz miasta do najbardziej potrzebujących mieszkańców. W finale ogólnopolskim każda miejscowość walczy o dodatkowy sprzęt warty 40 000 zł.

  Głosowanie kończy się dzisiaj o godzinie 20! Żeby oddać głos na Łomżę wystarczy wysłać SMS o treści SEM.37 na numer 72355. Koszt 1 SMS to 2 zł + VAT. Regulamin i szczegóły na stronie poranny.pl.

  Szukamy mistrzów świątecznej fotografii  Plebiscytowi miast towarzyszy konkurs fotograficzny. Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody ufundowane przez Grupę Energa - aparaty fotograficzne i bony do sklep.energa.pl. Ich łączna wartość to aż 40 000 zł.

  KLIKNIJ i głosuj na fotografię


  Laureat zgarnie grand prix - zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób. Zdjęcia autorów kandydujących do tytułu „Mistrza Świątecznej Fotografii” można zobaczyć w galerii na stronie poranny.pl i tam można również głosować. Głosowanie w konkursie fotograficznym kończy się dzisiaj.

  Finał ogólnopolskiego plebiscytu miast  Miasta, które wygrały etap regionalny konkursu „Świeć się z Energą” i rywalizują w finale ogólnopolskim:
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Łomża
  • Łódź
  • Mrągowo
  • Nysa
  • Ostrów Wielkopolski
  • Radom
  • Sędziszów Małopolski
  • Świnoujście
  • Toruń
  • Wejherowo
  • Wrocław
  • Wschowa
  • Zamość


  Odwiedź oficjalną stronę akcji "Świeć się z Energą"

  Informacji o akcji udziela Wojciech Żaboklicki
  tel. 502 499 052 (pon.-pt. w godz. 8-17)
  e-mail.: wojciech.zaboklicki@polskapress.pl

  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Najgroźniejsze wypadki z ciągnikami. Nawet Cimoszewicz zderzył się z traktorem

  Najgroźniejsze wypadki z ciągnikami. Nawet Cimoszewicz zderzył się z traktorem

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hotel Traugutta 3. Kolejne cztery gwiazdki rozbłysły w Białymstoku. Niezwykły design nawiązuje do historii

  Hotel Traugutta 3. Kolejne cztery gwiazdki rozbłysły w Białymstoku. Niezwykły design nawiązuje do historii